Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

hard reset

chucky1907

0
Üye
18 May 2016
3
0
1
next pandora hard reset

merhaba arkadaşlar baya araştırdım ama bulamadım . pandorama hard reset atmak istiyorum. ne kadar sıfırlasamda dosya dizininde eski yüklemelerim duruyor aldığım gibi değil cihaz eski yazılımlara döndüm değişen birşey olmadı sd bölümüne nasıl format atabiliriz. android telefonlar bios gibi menülerine girilmeli ama nasıl...çok büyük kazık yedik sağolsun next ten bu sefer 20 yıldır kullanırım next eşe dosta süllaleye makinalar almışımdır. ama malesef pandorada çarptı bizi 2 saat beklemeli çalışıyor cihaz hiç olmasa stabil bi yazılım yapsalarda uydusunu rahat kullansak..hard reset hakkında bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim...

Son düzenleme:

grean

0
Üye
20 Şub 2013
13
0
1
6 Ay hard reset araştırdım cihazı alınca 2015 veya 2016 yılında melesef yok,sıradan bir uydu cihazı gibi kullanıyorum şuan. Firmaya mail atmıştım bununla ilgili ama muhatap alan yok. Spybox S11 aldım ufak tefek yazılım sıkıntıları var ama cihaz muhteşem android 7.0 çok seri. Reklam gibi olmasın Pandora ile uğraşmaya değmez destek kalmadı zaten destek pek verilmedi.