Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

[Oyun APK] 2018 in En iyi Marvel Süper Kahramanlar Oyunu Apk indir

Mehmetkarahanlı

0
Özel Üye
19 Haz 2016
8,533
146
63
android-logo-1.jpg
1430685183_marvel-future-fight.jpg

MARVEL Future Fight Apk indir
Şuanda Sinemalarda gösterimde olan Marvelin avengers age of ultron trailer filmi sinemalarda gösterimde iken bu macerayı doyasıya yaşayabilmeniz için bu oyun piyasaya sürülmüş. Oyunu sizler için indirdim ve kurdum. Oyunu kurduktan sonra Wi-Fi üzerinden 5 dakika kadar güncelleme yapıyor. Wifi ağına bağlanın yada telefonun internetinden oyunu güncelleyin. Oyunu açınca karşımıza ilk karakter THOR geliyor ve maceraya başlıyoruz. Oyun gayet başarılı ve ilk başta oyunu öğretmek için eğitim modu devamlı devrede kalıyor. Oyunu bence rahat oynamak için Ayarlar bölümünden Tek parmak Fonksiyonunu seçin ve Oto tepkiyi açın. Oyunun Grafikleri oldukça iyi. ikinci bölümde karadul denilen kadın kahramanla ilerliyoruz ama bu sefer Kaptan amerikaya karşı savaştık açıkcası anlatımları okumadan direk savaşa girdiğim için neden savaştık çözemedim.

Oyunda çeşit çeşit güçlendirmelerle kahramanlarımızın özelliklerine yenilerini ekliyoruz. Kazandığımız puanlar ile yeni kahramanlar buluyoruz ve takımımıza katıyoruz. Kahramanımız ile tek olarak ilerliyor gibi görünsede arada sırada yada zorlandığımız anlarda takım arkadaşlarımız bize yardım ediyor. Oyunda elit görevlerden kahraman elde edebiliyoruz.

Gereken Android Sürümü: 4.2.2 ve üzeri

Mevcut Sürüm: 1.7.1

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2017

eset_antivirus.png
DOSYALAR