Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Foruma Giriş ya da İşleyiş Sorunları Hk.

memoli1478

0
Üye
29 Nis 2013
113
288
63
bazen siteye sabahtan öyleye kadar erişim sağlayamıyorum ama bazen bazen çok iyi bazen hiç giremiyorum
bu sorun sadece bendemi oluyor bu sorunu yaşayanlar varmı ?

caner54

0
Üye
25 Tem 2017
57
1
8
bazen siteye sabahtan öyleye kadar erişim sağlayamıyorum ama bazen bazen çok iyi bazen hiç giremiyorum

evet bu sorun bazen bende de oluyor mesela bu sabah siteye kesinlikle giremiyordum.. öğleye doğru baktığımda düzelmişti..

gncydğny

0
Üye
24 Eyl 2012
29
9
8
aynı sorun bendede gün içinde sık sık oldu
bazen forum hemen açılıyor ama konu başlıkları uzun bekleyişten sonra açılıyor

webmaster

Administrator
Yönetici
Administrator
17 Eyl 2011
1,832
380
113
İstanbul
www.next.web.tr

evet bu sorun bazen bende de oluyor mesela bu sabah siteye kesinlikle giremiyordum.. öğleye doğru baktığımda düzelmişti..

aynı sorun bendede gün içinde sık sık oldu
bazen forum hemen açılıyor ama konu başlıkları uzun bekleyişten sonra açılıyor

Aynı....ben de aynı sıkıntıyı çekiyorum....

Sunucu ile ilgili bazı sorunlar yaşıyoruz.
Müsait ve mümkün bir zamanda yeni sunucuya taşınabiliriz.

kaptan-8

0
Moderator
10 Ocak 2018
7,380
22,435
113
Adana
Arkadaşlar konu neden açamıyorum aşağıdaki gibi hatalar ile karşılaşıyorum.......

isKvUn.png

A3UG4w.png

kaptan-8

0
Moderator
10 Ocak 2018
7,380
22,435
113
Adana
@dijimemo ustam konulara 2 gündür giremiyorum forumdamı bir sorun var bendemi acaba..Ana sayfada Top 13 konulara giremiyorum sanki eski konular görünüyor....girmek istediğim sayfalarda hep resimdeki hatayı veriyor.....

ekran828.png

B

birdefalık

Guest
kolay gelsin bu niki mecburen aldım.Dost_6080 nikimle foruma girmem neredeyse imkansız edge opera mozilla vb tarayıcılarla giriş yapamıyorum nikimle. niksiz misafir olarak istediğim gibi gezinirken şifreli girişle girmeye çalıştığımda girilmiyor. aşırı yönlendirmeden dolayı diyerek acaip bi uyarı geliyor. @dijimemo ve @Karbon üstadım bilginize.