Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Supermax_mini_plush_HD Türksat Kanal Listesi

kaptan-8

0
Moderator
10 Ocak 2018
7,380
22,435
113
Adana
Supermax_mini_plush_HD Türksat Sıralı Kanal Listesi

(12-01-2018)

Kod:
[URL="https://www.upload.ee/files/7881853/Supermax_mini_plush_HD_Turksat_Kanal_Listesi.rar.html"][COLOR=#0000cd][SIZE=4][FONT=arial black]DOWNLOAD[/FONT][/SIZE][/COLOR][/URL]

liliactr

0
Üye
15 Şub 2018
3
0
1
Kanal listesini usb'ye aktarma yerini bulamadım. Kanallar USB ye kayıt olmuyor mu? Bu .sdx dosyaları hangi editörle düzenleniyor. .sdx dosyasını USB'ye atıp USB içinden dosya seçilince yükle diye bir menü mü çıkıyor.

kaptan-8

0
Moderator
10 Ocak 2018
7,380
22,435
113
Adana
Kanal listesini usb'ye aktarma yerini bulamadım. Kanallar USB ye kayıt olmuyor mu? Bu .sdx dosyaları hangi editörle düzenleniyor. .sdx dosyasını USB'ye atıp USB içinden dosya seçilince yükle diye bir menü mü çıkıyor.

Supermax mini hd usb ile yazılım ve kanal yükleme

[video=youtube;ulytRFjYbg0]https://www.youtube.com/watch?v=ulytRFjYbg0[/video]

Alıntı

Son düzenleme:

liliactr

0
Üye
15 Şub 2018
3
0
1
Ustam süpersin, çok hızlı bir yanıt oldu. Kanal liste menülerinin hepsini dolaşmıştım, birde usb yönetimi menüsüyle uğraştım hep, seçeneklerin usb oynatma menüsüne konabileceğine ihtimal vermemiştim. Şimdi yedek alabiliyorum, yüklerimde. Yalnız bu dosyaları bilgisayarda hangi programla açıp düzenliycez onada cevap yazabilirmisin. Next_HD_Kanal_Loader (Alieditor.exe) çalışmadı. .sdx destekliyor ama bozuk karakterler çıkıyor hep.

kaptan-8

0
Moderator
10 Ocak 2018
7,380
22,435
113
Adana
Ustam süpersin, çok hızlı bir yanıt oldu. Kanal liste menülerinin hepsini dolaşmıştım, birde usb yönetimi menüsüyle uğraştım hep, seçeneklerin usb oynatma menüsüne konabileceğine ihtimal vermemiştim. Şimdi yedek alabiliyorum, yüklerimde. Yalnız bu dosyaları bilgisayarda hangi programla açıp düzenliycez onada cevap yazabilirmisin. Next_HD_Kanal_Loader (Alieditor.exe) çalışmadı. .sdx destekliyor ama bozuk karakterler çıkıyor hep.

işte bunu bilemiyorum...... bu cihaz bendeyken manuel kendi steiğime göre sıralamayapıyordum