Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Ali Koç'tan tarihin en iddialı yönetimi

kaptan-8

0
Moderator
10 Ocak 2018
7,380
22,435
113
Adana
[h=3]Ali Koç dün gece Wyndham Otel’de kongre üyeleri ile bir araya geldi…[/h]
20 Ocak 2018 02:10

17_ali-koctan-tarihin-en-iddiali-yonetimi_15164035809.jpg

Geceye bin 400 civarında kongre üyesi iştirak etti. 500 kişilik salonda yaklaşık bin kişi vardı. Yan salonda da bir o kadar izleyici olduğu bildirimi yapıldı. İkinci salondakiler için de barkovizyon hazırlandı. Ali Koç’un konuşması izlettirildi.
Koç konuşmasında, “kulübümüzde yönetiminden sporcusuna kadar herkes yolcu, taraftar hancıdır. Seçildiğimiz takdirde camianın tüm yayın organları her türlü görüşe açık olacak. Adaylar varsa çıkacaklar, kendi televizyonumuzda, kendi yayın organlarımızda projelerini anlatacaklar, eleştirilerini yapacaklar. Niye bundan kaçalım? Kendine güvenmeyen insan bundan kaçar” diyerek FBTV’ye göndermede bulundu.
Son dönemde artan, “Fenerbahçe kaybetsin, Ali Koç gelsin” diyenlere tepki veren Başkan adayı, “ben sizlere göre bir aday değilim. Fenerbahçe hep kazansın” çıkışını yaptı. Koç ayrıca, “önce ‘bu yarışa girmez’ dediler benim için, sonra ‘giremez’ dediler, şimdi ‘beceremez’ diyorlar. Demek ki doğru yoldayız. Seçilirsem destek verirseniz tüzüğü değiştirip, şubeler ve çalışanların oy kullanmasını engeleyeceğim” sözünü verdi.
“Tarihi bir seçim olacak” diyen ortaya koyan Ali Koç, “hepimiz bu şanlı camiayı en iyi yerlere getirmek için çalışacağız hep birlikte. Kenetleneceğiz. F.Bahçe kenetlenince neler olduğunu biliyoruz. İlerleyen günlerde projelerimizi tek tek açıklayacağız. Şubat ayı itibariyle kendi organizasyonlarımızı düzenleyeceğiz. Seçimden önceki Cumartesi gününe kadar yönetim kurulu listemizi açıklamayı düşünmüyoruz’' ifadelerini kullandı.
Hiç bir personeli kovmayacağı sözünü veren Koç, “başkan olursam, bırakın amatör şubeleri kapatmayı iki şube daha açacağız. Biri engelli sporcular için olacak diğeri ise e-spor. Ben izliyorum izliyorum anlamıyorum ama gençlerin inanılmaz bir ilgisi var. Sponsorsuz şubemiz de olmayacak” dedi.
ALİ KOǒUN REKLAM FİLMİNE FBTV’DEN “HAYIR” CEVABI GELDİ
Başkan adayı Ali Koç’un bir talebi daha Başkan Aziz Yıldırım’dan döndü… Koç hazırlattığı ve projelerini anlattığı reklam filmini parasını ödeyerek FBTV’den yayımlatmak istedi. Bunun için FBTV’nin reklam departmanı ile temas kurdurdu. Fakat FBTV yönetimi böyle bir reklamı kabul etmelerinin söz konusu olmadığını ileterek, olumsuz cevap verdi.
ALİ KOÇ DAHA İLK GÜNDEN TARAFTARDAN AZARI İŞİTTİ
Ali Koç’un dün akşam yaptığı şov adeta Aziz Yıldırım’a meydan okuma gibiydi… geceye katılanlar, "Haydi gel, müjdeler ver…”, “ Fenerbahçe bizimdir bizim kalacak” tezahüratları yapıldı. Geceye damga vuran tezahürat ise; “Ali Koç başkan olacak güneş doğacak” sloganı oldu. Koç,"Şu sloganı değişelim, hep beraber gibi bir şey ekleyelim” deyince katılımcılardan biri: "Sen karışma başkan” sözleri geceye damga vurdu.
BOMBA İDDİA! “KOÇ TARİHİN EN İDDİALI YÖNETİMİNİ KURUYOR”
Aziz Yıldırım’ın karşısına çok güçlü şekilde çıkmak isteyen Ali Koç bazılarına göre “Fenerbahçe tarihinin en iddialı” yönetim kurulunu hazırlıyor. Bazılarına göre, “paralı değil fikri olan; daha çok gençlerden oluşan" bir liste üzerinde çalışıyor. Çalışacağı isimler olarak Murat Zorlu, Ömer Koray Uzun, Simla Türker Bayazıt ve Ozan Balaban isimleri konuşuluyor olsa da Koç son ana kadar saklayarak herkesi hayret ettirmek istiyor.

Kaynak: Fotospor