Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next YE-18500 HD CX PLUS 15.01.2018 Tarihli Yazılımı:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erdinç

0
Üye
5 Mar 2013
2,086
3,514
113
Haydar ustam ellerine sağlık ne diyelim darısı 18000HDCX ve tüm siyah menü lu cihazlara temennimiz.paylaşım için teşekkürler

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
Diğer siyah menülü cihazların desteği bitti şöyle mesaj geldi ürünlerle ilgili destek verilmeyecektir. Server süreleri dolduğu için bayilerden şifre satın alarak izlemeye devam edebilirsiniz. Uygulamalar içinde chip üreticisinin desteklediği ölçüde yazılım geliyor bu eski AliChipli cihazlardan 18500 cıs ile 18500 cx açtılar diğer siyah menülü minix pembe, mavi, cool, combo,black vs cihazların üretim tarihi de hemen hemen aynı birde tango red /blue , punto plus sunplus işlemcili sarı amigo süreleri uzadı server gelmese de olur youtube cccamda iyileştirme yapılırsa iyi olur ama yazılımdan da umut yok.

irfan09

0
Üye
13 Mar 2016
310
53
28
Haydar ustam ellerine sağlık ne diyelim darısı 18000HDCX ve tüm siyah menü lu cihazlara temennimiz.paylaşım için teşekkürler

terserim

0
Üye
17 Eki 2013
4
0
1
GAZİANTEP
Cihazım 18500 HD CX+PLUS (cift tuner) 15.01.2018 tarihli yazılımı ekledim.Ancak Şu an kayıt yapamıyorum sebebi ise cihazda kayıt & medya bölümünde PVR ayarları menüsü tamamen yok oldu ayrıca cihazla daha önce yaptığınız kayıtları izleyemiyorsunuz kayıt bülümüne yok oldu . Ben mi yanlış yapıyorum diye eski yazılımı yükledim cihaz eski konumuna geldi.Yazılımsal bir sorun mu değerli arkadaşlar.Hepiniz sağlıcakla kalınız.

terserim

0
Üye
17 Eki 2013
4
0
1
GAZİANTEP
Cihazım 18500 HD CX+PLUS (cift tuner) 15.01.2018 tarihli yazılımı ekledim.Ancak Şu an kayıt yapamıyorum sebebi ise cihazda kayıt & medya bölümünde PVR ayarları menüsü tamamen yok oldu ayrıca cihazla daha önce yaptığınız kayıtları izleyemiyorsunuz kayıt bülümüne yok oldu . Ben mi yanlış yapıyorum diye eski yazılımı yükledim cihaz eski konumuna geldi.Yazılımsal bir sorun mu değerli arkadaşlar.Hepiniz sağlıcakla kalınız.

değerli arkadaşlar sorumu yanlış yeremi yazdım acaba hiç cevap veren olmadı.4 yıldan beri sizleriilk defa rahatsız ediyorum.Cevap vermesenizde yinede Sağşıcakla esenlikle kalınız

terserim

0
Üye
17 Eki 2013
4
0
1
GAZİANTEP
Değerli arkadaşlar 18500 HD CX+Plus modelinin 23.03.2018 yeni yazılımı çıkmıştır.Daha önceki sorunlar düzeltilmiş yazılımı Next Destek sitemizden alabilirsiniz.BİLGİ PAYLAŞILDIKÇA GÜZELDİR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...