Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

[Söylentiler] Windows 10 S, Windows'un "modu" haline gelebilir

Mehmetkarahanlı

0
Özel Üye
19 Haz 2016
8,533
146
63
[FONT=&quot]Windows 10 S , Windows'un "modu" haline gelebilir ve ayrı bir SKU olmasını durdurabilir. Bugün, Windows 10 S , bazı yeni makinelerle birlikte satılıyor ve yalnızca Microsoft Mağazasından edinilebilen uygulamaları ve oyunları çalıştıran Microsoft işletim sisteminin bir sürümüne karşılık geliyor. Windows 10 S ile satılan hemen hemen tüm ürünlerinde ek bir ücret ödemeden Windows 10 Pro'ya yükseltebilirsiniz, ancak bunu yapmak için bir son tarih vardır, aksi takdirde daha geleneksel sürümüne geçmek için ödeme yapmak zorunda kalacaksınız İşletim Sisteminden[/FONT]
[FONT=&quot]Peki, Windows Insider programının katılımcıları, Windows 10 S'nin son sürümlerinin Windows 10 Pro In S modunda çağrıldığını fark etti , ancak bunun anlamı nedir?[/FONT]
[FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]Thurrott'un Brad Sams tarafından sağlanan bilgilerle Microsoft, "S Modu" adı verilen bir modu, Windows 10 S'nin sistem içinde bir seçenek olarak görüleceği şekilde "katıştırma" yapabilir. Kullanıcı, "S Modu" nu seçtiğinde, resmi mağazadan yalnızca uygulamalar ve oyunlar yüklemek istediğini, diğer taraftan devre dışı bırakılmasını istediğini ve Windows 10 Ev ve Pro'da olduğu gibi harici bir programı ve mağazayı da yüklemeyi seçtiğini söyledi.[/FONT]
[FONT=&quot]
Windows-10-S-Winver.jpg
Windows 10 S'nin odağı güvenlik ve performans
[/FONT]

[FONT=&quot]Buna ek olarak, Microsoft'un yalnızca Windows 10 Home, Windows 10 Pro, Eğitim ve tüm diğer klasik Windows SKU'larını satması söz konusu olabilir, ancak bu "S Modu" ya da Windows 10 Home ile tam tersi satan makineleri içerecektir S Modu (varsayılan olarak etkin) ve onu devre dışı bırakmaya karar verecek olan kullanıcı. Son olarak, bu "S Modu" nu sadece Windows 10 Pro'da kullanabilirdiniz, bu durumda kullanıcı Windows 10 S olarak bırakmak istiyor. Aynı kaynaktan böyle bir önlem alınmaya başlanmalıdır.[/FONT]