Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Müdür Yardımcılığı Sınavı 2018 Uygulaması Apk indir

Mehmetkarahanlı

0
Özel Üye
19 Haz 2016
8,533
146
63
1517736344_mudur-yardimciligi-sinavi-2018.png

Müdür Yardımcılığı Sınavı 2018
Kamu kurumlarında idareci olarak görev alabilmek için her yıl düzenlenen müdür yardımcılığı sınavlarına giriş yapmak gerekmektedir. Bu nedenle müdür yardımcılığı sınavı 2018 Android yazılımı ile birlikte her yerde bu sınava hazırlanabilir ve tüm mevzuatlar ile genel kültür konularına hakim olarak çalışma sağlayabilirsiniz. Eğitim hayatını takip edebilmek ve notlar ile birlikte istediğiniz notları alma imkanı sunan uygulama, konuları pekiştirmek amacıyla farklı testler sunmaktadır. Uygulama en önemli bilgiler ve sınav ile ilgili gelişmeler için bildirim imkanı sunmaktadır.

Geniş Kapsamlı Çalışma İmkanı
Yazılım çerçevesinde Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumları yöneticilerinin görevlendirilmelerine dair yönetmelik hükümleri ve genel mevzuat çerçevesinde soru dağılımı oluşturulmuştur. Bu kapsamda yazılım içerisinde devlet memurları veya toplu sözleşme gibi birçok farklı konuyla ilgili mevzuatlara erişebilir, genel kültür çalışmaları, Atatürk ilkeleri ve inkılap tarihi, analitik düşünme, temsil kabiliyeti, liyakat düzeyi, muhakeme gücü ve iletişim becerileri ile ilgili olarak birçok konuya ulaşabilirsiniz. Uygulama foto galeri ile görsel çalışma imkanı da vermektedir.

Gereken Android Sürümü: 2.3 ve üzeri

Mevcut Sürüm: 1.0

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2016

eset_antivirus.png
[h=1][FONT=&quot]DOSYALAR[/FONT][/h]