İletişim

0532 614 95 17

dijimemo@hotmail.com

dijimemo@hotmail.com

Merhaba Arkadaşlar; Next 2000 hd için günlük verilen ücretsiz iptv (m3u) listelerini ya USB ile yada XSTREAM hesabına giriş yaparak ekleyebiliyoruz. Ben formdaki ustalara farklı birşey sormak istiyorum. Mesela günlük olarak elde ettiğimiz listeleri her defasında tekrar tekrar giriş yapmak yerine smart tv lerdeki gibi bir server a yüklersek olur mu? Yani makinaya giriş yapacağımıza internet üzerinde listeyi güncelleyerek makinanın güncellediğimiz veriyi çekmesini sağlayabilir miyiz?

Bu konu 619 kez görüntülendi 3 yorum aldı ...
IPTV linklerini Güncellemek 619 Reviews

Konuyu değerlendir: IPTV linklerini Güncellemek

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 619 kez incelendi.

kurt47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Katılımcı Üye
    Beğenmiş
    11
    Teşekkür Almış
    22
    @kurt47
    Tecrübe Puanı
    1

Standart IPTV linklerini Güncellemek

Merhaba Arkadaşlar;

Next 2000 hd için günlük verilen ücretsiz iptv (m3u) listelerini ya USB ile yada XSTREAM hesabına giriş yaparak ekleyebiliyoruz.

Ben formdaki ustalara farklı birşey sormak istiyorum.

Mesela günlük olarak elde ettiğimiz listeleri her defasında tekrar tekrar giriş yapmak yerine smart tv lerdeki gibi bir server a yüklersek olur mu?

Yani makinaya giriş yapacağımıza internet üzerinde listeyi güncelleyerek makinanın güncellediğimiz veriyi çekmesini sağlayabilir miyiz?

Fikir üretecek yada yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    megaturk (12.04.2018) Bunu beğendi.

A.kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderator
    Beğenmiş
    6.778
    Teşekkür Almış
    1.650
    @A.kadir
    Tecrübe Puanı
    26

Alıntı kurt47 Nickli Üyeden Alıntı
    Merhaba Arkadaşlar;

Next 2000 hd için günlük verilen ücretsiz iptv (m3u) listelerini ya USB ile yada XSTREAM hesabına giriş yaparak ekleyebiliyoruz.

Ben formdaki ustalara farklı birşey sormak istiyorum.

Mesela günlük olarak elde ettiğimiz listeleri her defasında tekrar tekrar giriş yapmak yerine smart tv lerdeki gibi bir server a yüklersek olur mu?

Yani makinaya giriş yapacağımıza internet üzerinde listeyi güncelleyerek makinanın güncellediğimiz veriyi çekmesini sağlayabilir miyiz?

Fikir üretecek yada yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

böyle bişey mümkün değil zaten hesabı xpanele girince smart tv deki gibi serverden güncel liste çekiyorsun aradaki fark bizdeki direk hesabın olduğu serverden gelir seninle satın aldığın server arasındadır bilgiler smart tvdeki ise araya vekil sunucuya emanet olarak bırakılan dosyayı çekiyoruz burda dezavantaj hesabın ücretli ise çalınma riski var güvenlimidir değilmidir tartışılır bu benim fikrim bizde her zaman güncel liste gelir.
    f12 (13.02.2018), haydar1966 (13.02.2018), k.ceem (13.02.2018), kurt47 (13.02.2018), megaturk (12.04.2018) Bunu beğendi.

kurt47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Katılımcı Üye
    Beğenmiş
    11
    Teşekkür Almış
    22
    @kurt47
    Tecrübe Puanı
    1

Alıntı A.kadir Nickli Üyeden Alıntı
    böyle bişey mümkün değil zaten hesabı xpanele girince smart tv deki gibi serverden güncel liste çekiyorsun aradaki fark bizdeki direk hesabın olduğu serverden gelir seninle satın aldığın server arasındadır bilgiler smart tvdeki ise araya vekil sunucuya emanet olarak bırakılan dosyayı çekiyoruz burda dezavantaj hesabın ücretli ise çalınma riski var güvenlimidir değilmidir tartışılır bu benim fikrim bizde her zaman güncel liste gelir.
    Zaten m3u listeleri hergün paylaşılıyor güvenlik ile ilgili nasıl bir sorun olabilir ki

megaturk (12.04.2018) Bunu beğendi.

A.kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderator
    Beğenmiş
    6.778
    Teşekkür Almış
    1.650
    @A.kadir
    Tecrübe Puanı
    26

Alıntı kurt47 Nickli Üyeden Alıntı
    Zaten m3u listeleri hergün paylaşılıyor güvenlik ile ilgili nasıl bir sorun olabilir ki

arkadaşım sen ben free kullanıyoruz (hatta free sandığın hesaplar bile kırılıp verilen hesaplar bir çoğu )ama başkaları satın alıyor ücretli yıllık veya aylık neise para verip aldığı hesabı ne kadar güvenli olup olmadığı bir servere yükleyip izlermi tercih meselesi ben yüklemem ya tvde o program bağımsız yüklü olacak kendi içinde barındıracak bilgileri direk hesabın olduğu serverden birinci elden çekecek yada tvye xpanel özellikli cihaz takıp kullanırım bunu şöyle düşün siteden alışveriş yaptın biri geldi siteyi hackledi tüm bilgileri aldı ve kötüye kullandı yada o serveri yönetenler bu durumun içindede olabilir vs vs vs gibi
    DOST_6080 (13.02.2018), f12 (13.02.2018), haydar1966 (13.02.2018), k.ceem (13.02.2018) Bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (1 kayıtlı ve 1 misafir)

1. Black_S