Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

kanky hd

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nextreyiz61

0
Özel Üye
8 Şub 2015
496
64
28
Trabzon
merhabalar;
bahsetmiş olduğunuz problem anten kablosundan kaynaklanıyor. receivere giden kabloyu değiştiriniz kablo ezilmiş veya eskimiş olabilir
kolay gelsin

atılgan fiko

0
Üye
17 May 2013
2
0
1
istanbul
kesinlikle kablo ile ilgili problem yok farklı marka uydu denedim çalışıyor şu an next 2000 fta hd taktım problemsiz çalışıyor bende elektronikçiyim uydu montaj yapıyorum

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,657
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
kanky hd merkezi sistemde sinyal sorunu var 2 tane denedim kumandadan kapatıp açınca sinyal yok arızası veriyor next 2000 fta taktım preblem yok son yazılım ********** ten indirdim aynı arıza var yeni düzeltme yazılım gelecek mi ne zaman gelir acaba bu sorun halledilmesi lazım merkezi sisteme takamayız cihazları anten kablosu çıkarıp takınca sinyal geliyor kumandan kapatınca kapatınca sinyal yok diyor

@atılgan fiko yazınızı ve sorunuzu düzenleyip tekrar yazarmısınız .

Gerekçe

http://www.next.web.tr/showthread.php/53-Forum-Kuralları-Lütfen-Okuyunuz-ve-Uyunuz-!.html

Nextwebtr Forum Kuralları
....
.....
.....
3-)Üyelerin açmış oldukları konularda, yazmış oldukları mesajlarda ve imza alanlarında ; reklam içerikli yazılar veya bu tarz sayfalara yönlendirilmiş linkler,her türlü üyelik gerektiren linkler, üyelik gerektiren linkler üzerinden yapılan yönlendirme linkleri ve kendi kişisel bilgilerini(e-mail,msn,twitter,facebook adresleri vb.) vermeleri yasaktır.Kişisel iletişim için acil durumlarda PM(özel mesaj) yolu kullanarak iletişim bilgileri verilebilir.

8YX46Q.png

....

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Sanırım kendinizi çok uyanık sanıyorsunuz @atılgan fiko şimdilik mesajınızı siliyorum,bu tip durumların tekrarında uyarı mahiyetinde BANLANACAKSINIZ.!

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...