Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Doktorluk konular..

doktornext

0
Özel Üye
1 Kas 2011
18
6
18
açılan bir başlık teknik kazaya kurban gitmişti buralardayım machina,2000 serileri ile ilgili yazabilirsiniz....

--------------------

2000 serilerinin tamamı ve machina serilerine yazılım verilecek bu hafta yada sonraki hafta..testlerdeki sorun ve giderilme sürelerini hesaplayarak kesin tarih veremiyorum...
bazı arkadaşlar machianad bilhasaa yenilik soruyor..daha makinanın yüzde 80 i 2000 serisinde eklenemedi 3 senedir zaten eklenebilecekler eklendi...usb wifi ve linux kütüphane güncellemeleri..ıptv ekleri ..internet bağlantı güncellemeleri ...genel altyapı güncellemeleri..vb olur..2000 lerin işlemciden virgülüne kadar machinalarla hiçbir alakası yok lütfen gereksiz yere kıyaslamayın..100 mb ve 16 mb yazılımnasıl bir olacak?mevcut fonksiyonlardaki sorun giderilmesi vb yazılımdesteği her zaman ok dir..aslında yazılım veriliyor ama yurdtdışı için bize hiçbir artı kazandırmayacak uydular ve sorunlarla ilgili...ginede istel sorun düzeltme yazabilirsiniz..en azından ele alırız..gerekkliliği tartışılır ve eksileri....yazılımda sorun çıkarıp çıkarmayacağı ...görsel istekleri unutun..tüm kullanıcıların onaylamadığı hiçbir renk ek vb olmaz....sonunuda getiremeyiz kşişisel olur bu tür işlemler için hiç istek alamdık ..konu farklı yazılım yapamamak...avrupa vb diğer ülkelr içinde aynı görseller kullanılıyor..sadece emu cc cam..uydu listeleri..emu kapsamı..dns ler proxy vb çok farklı konular değişik..

2000 lere ıptv de 20.000 kanal kapasitesi...xtreamda favori..free listede favori..dns ekleri..ıptv panel modifiyesi..hava durumu modifiye ve bildirilen 18 bug düzeltildi...altyapıda tün data adres ve hızlandırma işlemleri yapıldı..vbvbb heryere ayrı yazamıyorum machinacılarda buradan yazsın lütfen bu arada forumda n ÖZEL MESAJ YAZAN ARKADAŞLAR NE YAZIKKI BUNLARA BAKAMIYORUM...lütfen mail yazın yazan herkese cevap yazıyorum sorun yok...pc sadee çalışa saatlerinde ok nama fazla zamandacolmuyor 250/300 mesaj görünce yazamıyorum burada [email protected]

Son düzenleme:

cihat43

0
Üye
7 Şub 2017
67
7
8
Ustam merhaba,
1-Yeni yazılımda next machina 3d serilerinde iptv ve free server ve vod bölümü ile ilgili güncel film ve tavşanlarda uzun zamandir guncelleme olmadı, olacak mı? 2- iptv film izlerken ileri geri sarma olacak mı? 3-Stalker uygulaması ve Xtream iptv olacak mı?
Kolay gelsin.

Son düzenleme:

ali usta

0
Üye
23 Ocak 2016
145
13
18
Ustam merhaba,
Yeni yazılımda next machina 3d serilerinde iptv ve free server ve vod bölümü ile ilgili, extra eklenecek mi? Bide iptv,de film izlerken ileri geri eklenecek mi? Vb süprizler ne olacak merak ediyoruz.,Kolay gelsin.

sevgili doktor üstadım next machine3d tek tüner yazılımını sabırsızlıkla bekliyoruz saygılar sevgiler.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,657
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
üstadım fırçalasanda bi isteğim vardı biliyorsun machina3d zamanında şimdi 2000 internet machinada aldım sizden istegim Bir tane ikon alt başlıkları video ara MyYoutube benzeri abim
Vr8gBB.png
ВК (VK) videolarına giriş alanı ve arama çubugu bu isteğim her nekadar kişisel görüksede ileride tavşancıklara giriş için alternatif olacak bizlerde bu sayede sizi meşgul etmeyecegiz efendim.
Karar sizin abim
sevgi saygıyla

Not:
cccam versiyonlarında 2.2.1 ile birlikte 2.1.4- 2.3.0 gibi versiyonlarda da çalışması dileğiyle

Cihazların çoğunun Rusya Devletlerinde de kullanıldıgını sizde belirtmişdiniz bu özellik eklenirse o ülkelerde cihazın bi artısı olarak daha cazip hale getirmezmi ?

Son düzenleme:

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
703
681
93
doktor hocam bizlerle düşüncelerinizi ve de uygulamalarınızı paylaştığınız için çok teşekkürler ederim size ve ekibinize.
ben pek bir şey beklemek istemiyorum bu cihaz için çünkü benim için tv +uydu alıcı olarak her işimi görüyor
cccam çok hızlı
ıp tv benim için pek önemli değil ama iyi
free server de lazım olan var bana göre
powervu lar otomatik seyrediliyor
bıss ler sorunsuz
hele bir de çift tuner de PIP tamamdır
yani açıkçası benim için bu cihaz uçuyor
her şey için teşekkürler size
inanın keyifle tv seyrediyorum
elleriniz dert görmesin sizin ve ekibinizin
cihazımı da yazayım machına 3d çift tuner
tuner 1 150 lık motorlu çanak
tuner 2 12 sabit uydu

Son düzenleme:

Ali35

0
Üye
11 Tem 2016
287
53
28
Izmir bornova
Doktor ustat benim de istegim machina 3D super serisinde iptv acilma hizi next 2000 gibi olsun ve vod bolumundeki filmler yenilenmesini istiyoruz munkunse tesekkurler

albani1969

0
Üye
28 May 2012
24
0
1
next machina 3d serilerinde cift tunerli yazılım gelse cok guzel olur munkunse tesekkurler

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
next machina 3d serilerinde cift tunerli yazılım gelse cok guzel olur munkunse tesekkurler

Sn.Arkadaşım her daim yazdığım bir şey var maalesef bizler neden anlamak için OKUMUYORUZ.! Bakınız ÜSTAD ne yazmış mesajında KIRMIZI olanı iyice bir baştan aşağı okuyunuz.!!!

açılan bir başlık teknik kazaya kurban gitmişti buralardayım machina,2000 serileri ile ilgili yazabilirsiniz....

--------------------

2000 serilerinin tamamı ve machina serilerine yazılım verilecek bu hafta yada sonraki hafta.
.testlerdeki sorun ve giderilme sürelerini hesaplayarak kesin tarih veremiyorum...
bazı arkadaşlar machianad bilhasaa yenilik soruyor..daha makinanın yüzde 80 i 2000 serisinde eklenemedi 3 senedir zaten eklenebilecekler eklendi...usb wifi ve linux kütüphane güncellemeleri..ıptv ekleri ..internet bağlantı güncellemeleri ...genel altyapı güncellemeleri..vb olur..2000 lerin işlemciden virgülüne kadar machinalarla hiçbir alakası yok lütfen gereksiz yere kıyaslamayın..100 mb ve 16 mb yazılımnasıl bir olacak?mevcut fonksiyonlardaki sorun giderilmesi vb yazılımdesteği her zaman ok dir..aslında yazılım veriliyor ama yurdtdışı için bize hiçbir artı kazandırmayacak uydular ve sorunlarla ilgili...ginede istel sorun düzeltme yazabilirsiniz..en azından ele alırız..gerekkliliği tartışılır ve eksileri....yazılımda sorun çıkarıp çıkarmayacağı ...görsel istekleri unutun..tüm kullanıcıların onaylamadığı hiçbir renk ek vb olmaz....sonunuda getiremeyiz kşişisel olur bu tür işlemler için hiç istek alamdık ..konu farklı yazılım yapamamak...avrupa vb diğer ülkelr içinde aynı görseller kullanılıyor..sadece emu cc cam..uydu listeleri..emu kapsamı..dns ler proxy vb çok farklı konular değişik..

2000 lere ıptv de 20.000 kanal kapasitesi...xtreamda favori..free listede favori..dns ekleri..ıptv panel modifiyesi..hava durumu modifiye ve bildirilen 18 bug düzeltildi...altyapıda tün data adres ve hızlandırma işlemleri yapıldı..vbvbb heryere ayrı yazamıyorum machinacılarda buradan yazsın lütfen bu arada forumda n ÖZEL MESAJ YAZAN ARKADAŞLAR NE YAZIKKI BUNLARA BAKAMIYORUM...lütfen mail yazın yazan herkese cevap yazıyorum sorun yok...pc sadee çalışa saatlerinde ok nama fazla zamandacolmuyor 250/300 mesaj görünce yazamıyorum burada [email protected]

Son düzenleme:

digicom

0
Üye
9 Ara 2011
56
4
8
Baya geçikmiş bir açıklamaydı doktor hocam.Bilgi için teşekkürler.Yazılımları bekliyoruz artık.Kolay gelsin.

emin.ozer

Özel Üye
Özel Üye
2 Eki 2013
379
720
93
:tr (2)::tr (2)::tr (2)::tr (2)::tr (2)::tr (2)::tr (2)::tr (2):selam hocam allah yalanı sevmez seni 4 gözle aryorduk sen hoş gildin ama işinde bayağı zor kardeş bi sürü hasta seni bekliyor allah sana yardım ede bizde dertler bitmez sendede ilaç bitmez hocam ben şahsen 3d çift
tuner cihazdan bu son verilen yazılımdan sonra azda olsa nefret etim sorun şu 2013 ten beri kullanıyorum cihaz aynen saat gibiydi sorunlar senin sayende aşılmıştı fakat ne olduysa bu yazılımda olanlar oldu ciyaz açık bakıyorum dondu ey n oldu netten kopmuş nett çalışırsa sorun yok ama ev hali gençlerle kim uğaşa babam biri feyiste biri yuotupta biri oyunda biri pc de derken bende cihazdayken çok uğraştım her türlü yazılım atma şekililini denedim olmadı arkadan aç kapadan usandım ha bak hocam eğer server çalişi yorsa sorun yok ama server bağlı degilse çihaz başlar kafayı yer kanal diğiş yapiyor ama açmaz bekle açtı tamam ama bu defa ses yok bekle geldi ama bazende tık yok arka anahtar dan aç kapa yapıyorum bi evelki yazılımı atiyorum sorun fakat ondada emu ve woda sorun var abim benim kısaca sen hayrına yeni bi yazılım çıkarda bizi bu dertten kurtar sen hal edersin allaha emanet senin bizde hakın çok helal et saygı ve sevgiyle kal büyük hoca

nextreyiz61

0
Özel Üye
8 Şub 2015
496
64
28
Trabzon
Kolay gelsin baştaki yorumu malesef göremedim ben de cihazımdaki sorunları belirtmiştim üst yazıyı okuyunca konuyu yanlış anladım :) saygılarımla

Son düzenleme:

kurt47

0
Üye
14 Ocak 2018
143
84
28
Teşekkürler üstad.
2000 hd deki yenilik ve düzeltmeleri dört gözle bekliyoruz...

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

comik

0
Üye
7 Eyl 2016
18
0
1
siteden takip ettğim kadarıyla bendede olan bir sorun kanalın kendiliginden kapanıp açılması kanal değişiyormuşun gibi olması ben bu sorun yüzünden bayağı bir masraf ettim çanak lnb kablo hepsini değiştirdim gene hallolmadı sorun devam ediyor inşallah bu yazılımla bu sorun çözülür dilegiyle

gfbslh

0
Üye
14 Ocak 2013
219
83
28
istanbul
Doktor hocam benimde bi isteğim olacak, :)

Eski cihazımda ( Next 18000 hd cıx ) 192.168.1.20:8080 yazarak server bölümüne giriyordum güncelleme yapabiliyordum ancak Next 2000 hd machina cihazına ip ile bağlanamıyorum.
Mümkünse bu özelliğin gelmesini rica ediyorum.