Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Süper Tek Tuner 06.03.2018 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
Next Machina 3D Süper Tek Tuner 06.03.2018 Tarihli Yazılımı

Yazılım Notları :

- Elektrik kesildiğinde yada Wifi Bağlantısı kopunca cihazda reset atma ya da kilitlenme sorunu düzeltildi.
- Hava Durumu düzeltildi.
- Bazı Modemlerdeki FreeShare(IKS) bağlatı sorunu(DNS) düzeltildi.
- İMedia Portala IPStalk(Stalker) eklendi.
- Test Yazılımıdır.
- @doktornext'e teşekkürler.

https://yadi.sk/d/msnC-_Gq3T7a5o

comp66

0
Üye
16 Mar 2015
2
0
1
Merhabalar,

Oncelikle Emegi gecen herkese cok Tesekkürler.
Medya Oynaticida Yarim kalmis olan videolari tekrar actigimizda kaldigi yerden baslatabilme özelligi eklenebilirmi.
Eger mümkünse cok güzel olur.
Tesekkürler.

black sea

0
Üye
18 Şub 2015
13
7
3
Herkese Merhaba
2296 kodlu son yazılımda
Hava durumu düzelti deniyor nasıl bir değişikklik var acaba bende sol üst bölümde istanbul yazıyor ve haftanın 5 günü raporu dışında başka bir şey görünmüyor
Bu soruyu sormamdaki sebep cihaza 2296 kodlu yazılımı yüklemeyi başarabildimmi diye teyit etmek istedim.
Görüş ve önerilerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim
Not cihaz yazılım kısmında cinazdaki son yazılım 2296 yazıyor

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Herkese Merhaba
2296 kodlu son yazılımda
Hava durumu düzelti deniyor nasıl bir değişikklik var acaba bende sol üst bölümde istanbul yazıyor ve haftanın 5 günü raporu dışında başka bir şey görünmüyor
Bu soruyu sormamdaki sebep cihaza 2296 kodlu yazılımı yüklemeyi başarabildimmi diye teyit etmek istedim.
Görüş ve önerilerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim
Not cihaz yazılım kısmında cinazdaki son yazılım 2296 yazıyor

Evet sevgili kardeşim cihazınız sizinde yazmış olduğunuz gibi son versiyon yüklüdür merak etmeyiniz.Şimdi hava durumu olayına gelince genel bağlamda İSTANBUL yazılıdır ama istenildiğinde hangi il istenirse o yazılıp oranın hava durumu görüntülenebilir.O iş içinse yapmanız gereken menülerdeki HAVA DURUMU bölümünü OK leyip o kısma girmek.Sonra karşınıza gelen yere yazın hangi ili istiyorsanız onu hepsi bu ayrıca diğer yerdede yazdım cihazda meydana gelen bazı sıkıntılar giderildi...

black sea

0
Üye
18 Şub 2015
13
7
3
Evet sevgili kardeşim cihazınız sizinde yazmış olduğunuz gibi son versiyon yüklüdür merak etmeyiniz.Şimdi hava durumu olayına gelince genel bağlamda İSTANBUL yazılıdır ama istenildiğinde hangi il istenirse o yazılıp oranın hava durumu görüntülenebilir.O iş içinse yapmanız gereken menülerdeki HAVA DURUMU bölümünü OK leyip o kısma girmek.Sonra karşınıza gelen yere yazın hangi ili istiyorsanız onu hepsi bu ayrıca diğer yerdede yazdım cihazda meydana gelen bazı sıkıntılar giderildi...

Evet işin garip tarafi burası zaten son sürüm yüklü görünüyor olmasına rağmen Hava durumu bölümüne girdiğimde sadece istanbul var yani başka yazılacak yerde yok seçenek te yok çok sade temiz bir hava durumu sayfası istanbul ve beş günlük rapor başka hiçbirşey yok bir yerde eksiklik var ama nerede bilmiyorum
Teşekkür ederim

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Evet işin garip tarafi burası zaten son sürüm yüklü görünüyor olmasına rağmen Hava durumu bölümüne girdiğimde sadece istanbul var yani başka yazılacak yerde yok seçenek te yok çok sade temiz bir hava durumu sayfası istanbul ve beş günlük rapor başka hiçbirşey yok bir yerde eksiklik var ama nerede bilmiyorum
Teşekkür ederim

Yazıyorumya sevgili kardeşim ŞEHİR ARA denilen yere gelip kırmızı tuş ile OK leyin klavye ile şehir ismi yazacaksınız hepsi bu...

Son düzenleme:

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
menü+medya+hava durumuna gir orada var M+ tan girersen kayıtlı olanı görürsün yanıltıyor haydar ustaya teşekkürler uyarısı için :sapka:

black sea

0
Üye
18 Şub 2015
13
7
3
Öyle anlaşılıyorki yazılım cihazıma yüklenmemiş çünkü böyle bir hava durumu bölümü bende yok
Yazılım yükleme işini yeniden denemem gerek
Teşekkür ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...