Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Point V1.09.19276 09.03.2018 Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dr.sat724

0
Özel Üye
27 May 2016
427
6
18
Next Point V1.09.19276 09.03.2018 Yazılımı

- Youtube düzeltildi.

Ekli dosyalar

• Next_Point_V1.09.19276_09032018.zip
    4.1 MB · Görüntüleme: 37

osmanke

0
Üye
11 Ara 2011
1,344
1,821
113
59
İstanbul
Bu son çıkan yazılım,da herhangi bir problem gözükmüyor dün gece elektirikler gitti cihazı arkadan kapamayı unuttum sabah kalktığımda yazılımı update etmiş bende fabrika ayarlarına döndürdüm şu an herşey stabil çalışıyor hatta biss şifrelerini otamatik olarak üpdate ediyor uzun zamandan sonra ilk defa yapanların ellerine sağlık.

weathersabri

0
Üye
8 Mar 2015
62
1
8
Son düzenleme:

jobul32

0
Üye
18 Nis 2012
25
4
3
Ustadlar yazilim iyi sikinti yok ama cihazi standbyee durumuna alip tekrar actiktan sinra ag baglanti hatasi veriyor wifi uzerinden io adresi akamiyor arka abahtardan kaparip acmam kazim i zaman aliyor bu sorunu duzeltierlerse 10 numaravyazilim saygilar

osmanke

0
Üye
11 Ara 2011
1,344
1,821
113
59
İstanbul
Arkadaşlar benim cihazımda gayet iyi çalışıyor herşey normal yani stabil hiç bir problem yok serverler,de gayet normal çalışıyor hiç bir problem yok yapanların ellerine sağlık.

weathersabri

0
Üye
8 Mar 2015
62
1
8
Next Point HD (26.04.2017) 1.09.18067 bu yazilim dan sonra cikanlar hepsinde problem var

--------------------

Server kulananlar problem varmi aninda anlar ....:chuncky::chuncky::chuncky:

anlisanlar o zaman onları tutan mi var neyi bekliyorlar. Next point 140 seri ile başlıyor günlük ccam f1 internet kart paylaşımını açınca cihaz çöküyor. eski yazılıma geri dönmek zorunda kaliyoruz

osmanke

0
Üye
11 Ara 2011
1,344
1,821
113
59
İstanbul
Arkadaşlar kimsenin kimseyi tuttuğu falan yok benin cihazımda 140 serili üstelikte cihaz kendi kendine yazılımı yükledi elektirikler kesilmişti bende evde yoktum cihazı açtım bir an şüphelendim cihaz çöktü diye oysa yeni yazılımı yükledikten sonra hem tunerlerin yerini değiştiriyor hemde kanalları siliyor yükledikten sonra yapmanız gereken fabrika ayarlarına döndürmeniz böylece yazılımı tamamlıyor ve uyduları yeniden taratmanız f1 kart paylaşımınıda bundan sonra açınız ve diğer uygulamalarda gayet iyi çalışıyor eger yedeklemek istediğiniz bir şey varsa usb belleğinize yedekleyebilirsiniz herkese kolay gelsin.

weathersabri

0
Üye
8 Mar 2015
62
1
8
Arkadaşlar kimsenin kimseyi tuttuğu falan yok benin cihazımda 140 serili üstelikte cihaz kendi kendine yazılımı yükledi elektirikler kesilmişti bende evde yoktum cihazı açtım bir an şüphelendim cihaz çöktü diye oysa yeni yazılımı yükledikten sonra hem tunerlerin yerini değiştiriyor hemde kanalları siliyor yükledikten sonra yapmanız gereken fabrika ayarlarına döndürmeniz böylece yazılımı tamamlıyor ve uyduları yeniden taratmanız f1 kart paylaşımınıda bundan sonra açınız ve diğer uygulamalarda gayet iyi çalışıyor eger yedeklemek istediğiniz bir şey varsa usb belleğinize yedekleyebilirsiniz herkese kolay gelsin.

seninki çözüm deyil daha once denendi. fabrika ayaralarindan sonra ccam bilgileri silinecek internet kart paylaşımı çalışmadığı için cihaz çokmeyecek kitlenmeyecek normal gibi olacak fakat sorun devam edecek cccam yukleyince cihaz tekrar çökecek tekrar kitlenecek

osmanke

0
Üye
11 Ara 2011
1,344
1,821
113
59
İstanbul
arkadaşım çökme falan yok ben bu işlemlerden sonra Cccam yükledim herhangi bir sorun yok isteyen yükler istemeyen yüklemez kimseyi bağlamaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...