Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

En iyi Far Cry oyunları

Mehmetkarahanlı

0
Özel Üye
19 Haz 2016
8,533
146
63
[FONT=&quot]Daha önceden Call of Duty, Grand Theft Auto, Battlefield ve Need for Speed serilerinde bulunan oyunları bizim fikrimize göre listelemiştik. Bu seferki listemizde, benim en çok beğenmiş olduğum Far Cry oyunlarını sizlerle paylaşacağım. Elbette sebeplerini de olabildiğince açıklamaya çalışacağım. Listenin en başındaki oyunu muhtemelen siz de tahmin etmişsinizdir çoktan. O Joker’i anımsatan, hatta benim fikrime göre direkt Joker baz alınarak kurgulanmış bir olan karakterin öne çıkan yüz olduğu oyunun ta kendisi. Neyse, ben en iyisi listeye geçeyim, en sonda hangi oyundan bahsettiğimi anlarsınız zaten.[/FONT]
[FONT=&quot]
24193057928_981cafb049_h.jpg
[/FONT]

[h=3]7 – Far Cry 2[/h][FONT=&quot]Far Cry 2, bana göre çok daha iyi olabilecekken fazlasıyla başarısız olmuş bir yapım. Aslında, gerçekten çok daha iyi olma olasılığı vardı bu oyunun. Mesela, özellikle alev silahı ile ateşe verdiğiniz çimlerin sırasıyla yana yana ilerlemesi efsane bir özellikti benim gözümde. Biliyorum, çok ufak bir özellik, sonuçta oynanışın tamamı bundan ibaret değil, fakat yine de beni hep benden almıştır.[/FONT]
[FONT=&quot]Küçücük bir özelliğinin bile bu kadar beni eğlendirmiş olmasına rağmen en sona koyma sebebime geleyim. Karakterler ve hikaye ciddi anlamda leş gibiydi oyunda. Oyunun açık dünyasındaki görevleri tamamlamıza yardımcı olan NPC’lerin de pek hoşa giden bir tarafları yoktu. Oyunda bulunan her 2 tarafa da, bir türlü kendime yakın hissedemediğimi de çok iyi hatırlıyorum. Oyunu en son oynadığımda kim bilir yıl kaçtı, fakat Far Cry 2’nin, ilk oyuna göre bu kadar itici oluşu, hala dün gibi aklımda.[/FONT]
[h=3]6 – Far Cry Primal[/h][FONT=&quot]Far Cry Primal’ın bu kadar geride olmasının en büyük sebebine değinmek istiyorum, direkt olarak. Oynanış iyi, güzel, yani en azından fena değil. Vuruş hissiyatına da lafım yok, her Far Cry oyununda olduğu gibi, gayet kaliteliydi, fakat Ubisoft çok yanlış bir adım atarak, neredeyse Far Cry 2’den bile kötü bir oyun yapmayı başardı. Oyun, Far Cry 4’ün haritasında geçiyordu, direkt olarak. Sadece biraz daha ilkel bir zaman atmosferi yaratmışlar, bu kadar.[/FONT]
[FONT=&quot]Oyunun benim gözümde bu kadar kötü olmasının sebebi elbette sadece kopyalanmış harita değil. Oynanış konusunda da birçok göze batan unsuru bulunuyor. Örnek olarak aşırı derecede kolaylaştırılmış kamp alanı baskınlarından söz edebilirim. Baykuşunuzu çağırıp kamp alanlarını bombaladığınızda size düzen tek şey biraz beklemek oluyor. Sadece bu da değil, açık dünyada bulunan gereksiz derecede fazla hayvan miktarı da, tuzunu kaçırmış.[/FONT]
[FONT=&quot]
far-cry-3-blood-dragon_pdp_1920x1080_en_WW.jpg
[/FONT]

[h=3]5 – Far Cry 3: Blood Dragon[/h][FONT=&quot]Listemde 4. sırada yer alıyor diye kafanız karışmasın, ciddi anlamda çok tatlı bir yapım olmuş Far Cry 3: Blood Dragon. Tema olarak 80’lerin filmlerinden esinlenmiş olması, karakterimizin Michael Biehn tarafından seslendirilmiş olması, resmen oyun hakkındaki her şey çok güzel olmuştu. İsminde de bulunan kan ejderhaları vardı oyunda, zaten oyundaki düşmanlar öylece herhangi bir bu tarz oyunlarda görebileceğiniz düşmanlardan da değildi.[/FONT]
[FONT=&quot]Far Cry 3: Blood Dragon’un 4. sırada olmasının sebebi, Far Cry 3’e göre çok daha fazla çizgisel ilerlemesiydi. Ayrıca, eşya üretme sisteminin de oyunda bulunmuyor olması, benim açımdan büyük bir eksi oldu. Fakat, zevkine yapılmış bir oyun olduğu için, hiç de çok görmedim bu eksiği oyuna. Oyunu benim için mükemmel hale getiren özelliğine de değinmeden sonlandırmak istemiyorum. Oyunun retro teması, beni Far Cry 3: Blood Dragon’a çeken özelliği oldu.[/FONT]
[h=3]4 – Far Cry 4[/h][FONT=&quot]Açıkçasını sorarsanız, serinin 3. ve 2. sırasındaki oyunları konusunda çok arada kaldım. Çünkü yapımlardan bir tanesi yenilikçiyken, diğeri bizleri bambaşka ve muhteşem görünümlü bir dünyaya çekiyordu. Elbette ilk oyun da çıktığında makineleri zorlayan bir yapımdı, fakat serinin ilk oyununu önemli kılan özelliği, oyunun yenilikçi bir yapım olması. Ne yapacağımı düşünürken karar verdim en sonunda ve 3. sıraya Far Cry 4’ü yerleştirdim.[/FONT]
[FONT=&quot]Far Cry 4, Far Cry 3’ün başarısından sonra resmen baştan aşağıya kopyalanmış bir oyun olmuş, fakat bu benim için hiç sorun değil. Sebebini soracak olursanız, oyun başarılı bir şekilde kopyalanmış. Elbette, Far Cry Primal kadar ileri gidilmemiş kopyalanma, benim bahsettiğim benzerlikler oynanış açısından. Örneğin, kamplar daha genişti, yapay zeka daha geliştirilmişti ve daha birçok şey. Oynanışın başarılı bir şekilde kopyalanmış olmasından kastım tam olarak bu yani. Oyunda karşılaştığımız mükemmel ötesi manzaralar, beni özellikle oyuna bağlayan kısmı oldu. Hikayesi hakkındaki fikrimi sorarsanız, özet geçecek şekilde, “Eh.” diyebilirim.[/FONT]
[FONT=&quot]
be23dad7ef4829665f40e8f6d68f5fe2745ac473.jpg
[/FONT]

[h=3]3 – Far Cry[/h][FONT=&quot]Cevat Yerli ile gurur duyduğumuz Crytek’in geliştirmiş, fakat sonradan Crysis’e odaklanıp Ubisoft’a satmış olduğu oyun. Doğru veya yanlış bir karar olduğunu yargılamak pek de bana düşmüyor açıkçası, fakat yine de fikrimi belirtmek gerekirse iyi bir seçim olmuş. Çünkü, o Crysis tam anlamıyla efsane ötesiydi. Her neyse, konumuz Crysis değil, Far Cry. Bu yüzden konuyu saptırmadan buradan devam edeyim.[/FONT]
[FONT=&quot]Far Cry, cidden yenilikçi bir oyun oldu endüstride. Açık dünya, gizlilik ve FPS türlerini bir arada bu kadar canlı bir şekilde harmanlamış olması, benim gözümde oyunu 1 numara ile kapışacak derecede yüceltiyor. Hikayesi biraz sıkıntılı olsa da, oynanış açısından sunmuş olduğu özellikler, beni benden aldı. Trigens olarak bilinen insan ve hayvan karışımı yaratıkların gereksizce güçlü olmasının bana yaşatmış olduğu kabus dakikalardan bahsetmeyeceğim bile.[/FONT]
[h=3]2- Far Cry 5[/h][FONT=&quot]Aslında serinin olgunluğa ulaştığı oyun olarak adlandırabiliriz Far Cry 5’i. Hatalarından ve tekrarlanmalarından vazgeçildiği, salt eğlenceye odaklandığı görüyoruz. Bir tek kişilik oyunda olması gereken, o oyuna yapılan yorumlara pozitif katkı sağlayacak pek çok unsuru barındırıyor. Ayrıca Far Cry 5 ile serinin, açık dünya FPS oyunları arasındaki yeri de bir hayli oturuyor. Oyun içi doluluk oranıyla da seriye liderlik ediyor. Normal şartlarda harita üzerinde bir görev seçip, yalnızca o görevi yapıp döneyim dediğiniz anlarda bile en az 5 farklı etkinlikle kendinizi iç içe buluyorsunuz.[/FONT]
[FONT=&quot]Aksiyon dozajı yükseltilen, dolu dolu bir haritaya sahip olan oyun pekala en iyi Far Cry oyunu olarak lanse edilebilir ama bir temelin üzerine inşa edildiğini de görmezden gelemeyiz. Bu temelin de serinin 3. oyunu olduğu, pek çok kişi tarafından kabul görüyor. Özgürlük hissi, görevlerdeki yardım alma dinamikleri ve en önemlisi oyuncuya sunduğu eğlence ile serinin 5. Oyunu, belki de serinin en keyif verici oyunu olabilir fakat ona yol gösteren yapıyı kenara atamayız. Güzel bir gökdelenin içerisine ilgi çekici unsurlar eklenip, dış cephesini göz alıcı bir hale getiren oyun olarak örnekleyebiliriz serinin 5. oyununu.[/FONT]
[FONT=&quot]
far-cry-3-standard-edition_pdp_3840x2160_en_WW.jpg
[/FONT]

[h=3]1 – Far Cry 3[/h][FONT=&quot]Listemin zirvesine ulaştık artık. Bu yazının ilk paragrafında bahsetmiş olduğum karakter Vaas Montenegro, ben kendisinden bahsederken kısaca Vaas deyip geçeceğim, soyadı biraz yorucu. Vaas, oyun boyu bize delilikten bahsedip durdu. Hem de bunu eğlenceli ve ilgi çekici bir biçimde gerçekleştirdi, bu sebeple hiç de sıkıcı gelmedi. Fakat, o kadar önce çıkarılmış karakterin aslında bir o kadar da önemsiz olduğunu öğrenmek ve oyun süresinin sadece kısacık bir kısmında görmek fazlasıyla üzdü.[/FONT]
[FONT=&quot]Far Cry 3, özellikle oynanış açısından çok muhteşem bir oyun olmuştu. Eksikleri yok muydu peki? Elbette vardı. Örneğin, hayvanların farklı renklerde karşımıza çıkıp çok farklı bir hayvanmış gibi var olması. Her şeyden önce Vaas konusunda bir şeye açıklık getirmek istiyorum. Karakter tamamen Joker’den esinlenerek yapılmış, besbelli. Fakat, bu bir sorun mu? Tabii ki de değil! Sonuçta, Joker de kalbimizde büyük bir yerin sahibi olan bir karakter.[/FONT]
[FONT=&quot]Konu açık dünya ve FPS olduğunda, Far Cry 3’ün sunduğu özelliklerle karşılaştırılabilecek kadar başarılı bir içerik sunmuş olan çok fazla bir oyun bulunmuyor. Hikayesi, oynanışı, karakterlerin canlılığı, kısaca oyun hakkındaki her şey mükemmel, tek kelime ile. Hikayesine, “Mükemmel.” diyerek özetle yorumumu yaptım, fakat hikaye açısından beni üzmüş olan mevzu, hikayenin çok klasik olması. Zengin bir çocuğun, bu fazla mükemmel olarak yorumlayacağım yeni şartlara uyum hızı ve üstüne bir de başarısını eklediğimde, detaya girmeden ne olduğunu anlayabileceğiniz bir sıradanlık çıkıyor ortaya hikayede.[/FONT]

Mehmetkarahanlı

0
Özel Üye
19 Haz 2016
8,533
146
63

[h=2]Yeni güncelleme oynanabilirliği geliştirme amacıyla çok sayıda düzeltme içeriyor.[/h]Ubisoft’un heyecanla beklenen oyunu Far Cry 5 geçtiğimiz hafta piyasaya çıktı. Kısa sürede oyunun 4. güncellemesi de yayınlandı. Update 4, Far Cry 5’teki çok sayıda hatayı düzelterek oyun tecrübesini iyileştiriyor.
Update 4 ile oyunun çökmesine veya kayıt dosyalarının bozulmasına sebep olan hatalar gidilirken, yapay zekada kaynaklanan sorunlar da çözüldü. Ayrıca Silver Bar satın alınmasını engelleyen hatalar da düzeltildi.
Co-op modu için bağlantı sorunları giderilirken, oyuncunun sesinin tamamen kısılmasına sebep olan problem çözüldü. Far Cry Arcade’deki harita indirme verimliliği artırıldı ve harita dokularının düşük çözünürlüklü görülmesine sebep olan hata düzeltildi. Ayrıca oyuncu eşleştirme sitemi de geliştirildi.
Far Cry 5’e girmeden önce bu güncellemeyi yapmanızı tavsiye ederiz. Zira kayıt dosyalarının bozulması gibi son derece önemli bir problemi çözüyor.

Mehmetkarahanlı

0
Özel Üye
19 Haz 2016
8,533
146
63
Önceki Far Cry oyunları her zaman farklı bir silah topluluğu oluşturdu ve Far Cry 5 de bundan farklı değil. O kadar çok seçenek mevcutsa, muhtemelen hangi silahların satın almaya değer olduğunu soruyorsunuzdur. Size yardımcı olmak için, oyunda en iyilerinden biri olduğuna inandığımız dokuz silah topladık.
[h=3]Far Cry 5'deki En İyi Silahlar[/h]
2344-0-8b0b4c55b42e442a1b54c32a0166b8e0.jpg

Önceki Far Cry oyunları her zaman farklı bir silah topluluğu oluşturdu ve Far Cry 5 de bundan farklı değil. O kadar çok seçenek mevcutsa, muhtemelen hangi silahların satın almaya değer olduğunu soruyorsunuzdur. Size yardımcı olmak için, oyunda en iyilerinden biri olduğuna inandığımız dokuz silah topladık. Bazı seçimlerimizin, oyunun mücadelesinde veya gerçek parayla oynayarak satın alınabilmesi için açılabilecek özel silahlar olan Prestige silahları olduğunu unutmamak önemlidir.
Oyunun en iyi silahlarından bazıları AR-CL yarı otomatik tüfek, SA50 keskin nişancı tüfeği, M-79 bombaatarı ve daha pek çok şey içerir. Her silahın kendi özel kullanımları ve işlevleri vardır. Yine de, önerilerimizden seçtiğiniz şey oyun tarzınıza da bağlı olacak. Sonuçta, gizlilik konusunda uzmanlaşmış birisi, RAT4 roketatarını kullanmanın faydalı olmadığını düşünebilir.
Bu özellikte gördüğünüz birçok silahın, oyun içi para ya da gerçek parayla satın alabileceğiniz normal silahların özel fiyatlı skin versiyonları olan Prestige Silahlar olduğunu da belirtmek gerekir. Tercih ederseniz, aynı silahın standart skini olmayan bir eşdeğerini dükkanda daha ucuza ve ekleri olmadan satın alabilirsiniz. Her bir silahın hangi versiyonunu seçtiğinize bakılmaksızın, kalitelerine ve işlevlerine göre seçtik. İşte Far Cry 5 en iyi silahlar listemiz.

[h=3]1. The SPAS-12 "Flameout" Shotgun[/h]
2344-2-8b0b4c55b42e442a1b54c32a0166b8e0.jpg

Eğer av tüfeğiniz varsa işler asla yanlış gitmez. Ama "Flameout" Shotgun, ateş etme oranı, yaklaşan düşman gruplarının kısa süreli çalışmasını sağlayabilmek için özellikle şaşırtıcı. Buna ek olarak, aynı zamanda, birden çok düşmana karşı daha yıkıcı ve onu hak eden kışkırtıcı mermi ile donatılabilir.

[h=3]2. The Slingshot[/h]
2344-4-8b0b4c55b42e442a1b54c32a0166b8e0.jpg

Far Cry 5'in Slingshot (sapan) yapması, aslında okları ateşlemenizi sağlar. Kulağa saçma geliyor, ama hızlı ateşleme hızı, yakın mesafeden standart yayın üzerinde hafif bir adım atıyor; alevli veya patlayıcı oklar gibi özel okları bile ateşleyebilir. Eğer oklar ile kültleri gizlice seçmenin bir hayranıysanız, sapan şiddetle tavsiye edilir. Aynı zamanda, ok gibi güçlü bir yer olmasa da, bir kafa vuruşu yapmak için onları kullanabildiğiniz zaman, iyi bir güldürücü, alternatif bir mühimmat olarak sınırsız bir kaya kaynağı da var.

[h=3]3. SA50 "Free State"[/h]
2344-6-8b0b4c55b42e442a1b54c32a0166b8e0.jpg

Eğer ağır durma gücünü, menzili ve yarı otomatik ateş oranını dengeleyen büyük bir keskin nişancı tüfeği arıyorsanız, SA50 "Free State" önemle tavsiye edilir. Manzaraları hedeflerken küçük bir geri tepme ile sağlam bir ateş hızı sporu gibi. Ve bir baskılayıcı ile donatıldığında, düşman kamplarının kısa bir çalışmasını çok az sonuçla yapabilirsiniz.

[h=3]4. M-79 "Shark Shooter"[/h]
2344-8-8b0b4c55b42e442a1b54c32a0166b8e0.jpg

Bir çatışmanın güneye gittiği ve kültler kamyonlardan ortaya çıkmaya başladığında, M-79 "Shark Shooter" bombası başlangıç için kurtarmanın hızlı bir yolunu sunuyor. Yıkıcı dağılan el bommasıyla düşman gruplarını kısa sürede çalıştırabilir ve gelen araçları kolayca çıkartabilirsiniz. Kısa bir atış menzili vardır, bu yüzden nişan alma yayının ve ileride potansiyel tehlikeler arasındaki genel mesafeyi dikkate alın. Buna ek olarak, "Shark Shooter", güçlü silahları donatmak için diğer slotlarınızı serbest bırakarak, sidearm yuvasının yerini alır.

[h=3]5. .44 Magnum "Sixer"[/h]
2344-10-8b0b4c55b42e442a1b54c32a0166b8e0.jpg

.44 Magnum "Sixer" hakkında söylenecek çok şey yok. Tek bir vuruşta düşmanları aşağı çekebilen inanılmaz derecede güçlü bir sidearm. Güçlü bir tabancaya sahip olmak iyi bir zaman gibi geliyorsa, o zaman "Çelik ve Fildişi" yi kullanmaya değer. Hızlı ve hassas olmanız koşuluyla, sizi bir yakalanmadan kurtarma garantilidir.

[h=3]6. RAT4[/h]
2344-12-8b0b4c55b42e442a1b54c32a0166b8e0.jpg

Yükünüze bir roketatar eklemek isterseniz, RAT4 sağlam bir seçimdir. Araçlara ve uçaklara kilitlenebilir, bu da roketatarları kullanmaya alışkın olmadığınızdan inanılmaz derecede kullanışlı kılar. Ayrıca, Far Cry 4'ten LK-1018'e benzer şekilde füzelerini manuel olarak da yönlendirebilirsiniz. Düşman helikopterleri ve saldırı uçaklarının daha fazla sayıda ortaya çıkmasıyla RAT4'ün daha sonra gerekli olduğu görülür.

[h=3]7. AR-CL "Sharkbite"[/h]
2344-14-8b0b4c55b42e442a1b54c32a0166b8e0.jpg

AR-CL "Sharkbite" bir saldırı ve keskin nişancı tüfeği arasında hassas bir atış için minimum geri tepmeyi korurken yarı otomatik ateşleme yeteneğine sahip olan ince bir denge kurar. Hem keskin nişancı, hem de bir saldırı tüfeğinin etrafında yorulmaktan sıkıldıysanız, bir ekipman yuvasını boşaltmanın harika bir yolu olabilir.

[h=3]8. Magnopulser[/h]
2344-16-8b0b4c55b42e442a1b54c32a0166b8e0.jpg

Magnopulser, Far Cry 5'teki sınırsız cephaneye sahip olan az sayıdaki silahlardan biridir. Holland Valley'in çılgın bilim adamı Larry ile bir dizi yan görevler tamamlayarak kazanılan bu uzaylı silah, ya düşmanları buharlaştıran ya da onları (ateşlediğiniz menzile bağlı olarak) uçurarak gönderen bir enerji patlamasını ateşler. Magnopulser'ı bir kalabalığa karşı kullanmak en iyisidir, ama eğer tek bir düşmana karşı kullanmanız gerekiyorsa, onları sersemletmek ve bir yakın muharebe saldırısıyla takip etmek için ayaklarından vurmayı deneyin. Aksi halde, düşmanları anında pembe lapa haline getirmek için doğrudan menzile ateşleyin; Bununla birlikte, dikkatli olun, çünkü buharlaşmış bir vücudu yağlayamazsın. Magnopulser'ı ağır düşmanlara karşı kullanmaktan kaçının, çünkü bunları anında buharlaştıramaz.

[h=3]9. Tüm Melee Silahları (Cidden)[/h]
2344-18-8b0b4c55b42e442a1b54c32a0166b8e0.jpg

Geçmiş oyunların aksine, Far Cry 5'deki melee (yakın dövüş) silahları inanılmaz derecede faydalıdır. Kısa menzilli hasarlı satıcılar için büyük avantajlar sağlarken, düşmanlara uzun mesafelerde büyük hasarlar oluşturmak veya onları durdurmak için de kullanılabilir. The Close Combat Mastery daha da ileri sürülen hasarı artırıyor ve The Fast and The Furious gibi performans arttırıcı ilaçların yardımıyla, yakın dövüş silahları bile daha ölümcül hale getiriliyor. Standart ateşli silahlar hoş karşılandıklarında, şüpheci olmayan kültlere kürek, yarasa ya da pipo atmaktan vazgeçemezsiniz.
Daha iyi bir estetik dokunuşa sahip bir yakın dövüş silahı arıyorsanız, yerel silah dükkanlarından birinde Optimism Shovel'ı satın alın. Tam anlamıyla üzerine gülen yüzlü bir kürek. Görkemli.

Mehmetkarahanlı

0
Özel Üye
19 Haz 2016
8,533
146
63
Far Cry 2, Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayınlanan bir açık dünya birinci şahıs nişancı oyunudur. 2008 yılının Ekim ayında Microsoft Windows, PlayStation 3 ve Xbox 360 için dünya çapında piyasaya sürüldü.
[h=3]Far Cry 2[/h]
2379-0-ee93b8fbe3dd9cdc6df5526fe4bc0b94.jpg

Far Cry 2, Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayınlanan bir açık dünya birinci şahıs nişancı oyunudur. 2008 yılının Ekim ayında Microsoft Windows, PlayStation 3 ve Xbox 360 için dünya çapında piyasaya sürüldü. Far Cry serisinin ikinci ana oyunudur.
Ubisoft, Far Cry 2'yi Far Cry'in devamı olarak pazarladı, ancak devam oyununun orijinal oyunla ilgili çok az sayıda benzerliği vardır. Bunun yerine, oyunculara çöller, ormanlar ve savanlar gibi farklı Afrika manzaralarını keşfetme özgürlüğüne olanak tanıyan yeni bir oyun tarzı ve ayarların yanı sıra tamamen yeni karakterler sunuyor. Oyun, iç savaş sırasında modern bir Orta Afrika ülkesinde gerçekleşir. Oyuncu, bir şövalye silah satıcısı olan "The Jackal" ı bulmak ve suikast için uzun bir yolculuğa çıkar.
Oyun açık uçlu bir deneyim sunuyor. Oyuncular bir ya da birden fazla grupla ittifak kurabilirler ve oyun dünyasında ve görevlerde uygun gördükleri şekilde ilerleyebilirler. Bu da hikayenin hızında ve seçtikleri sırada ilerlemesine izin veren sandbox modu olarak adlandırılan doğrusal olmayan oyun tarzıyla sonuçlanır. Oyuncular 50 km karelik oyun alanı içinde seyahat etmek için otomobil, kamyon, tekne ve planör dahil bir dizi araç kullanabilir. Oyun tarzları kafa kafaya saldırılardan gizli sızıntılara ve suikastlara kadar uzanır. Oyun çölden savana ve ormana kadar uzanan araziyle birlikte geniş bir Afrika manzarasında gerçekleşiyor.

[h=3]Far Cry 2 Sistem Gereksinimleri[/h]Minimum Sistem Gereksinimleri:
- İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP veya Windows Vista (64 bit desteklenir)
- İşlemci: Pentium 4 3.2 Ghz, Pentium D 2.66 Ghz, AMD Athlon 64 3500+ veya daha iyisi
- Bellek: 1 GB
- Ekran Kartı: 256 MB, Shader Model 3 gereklidir, NVidia 6800 veya ATI X1650 ya da daha iyisi
- Sabit Disk: 3.5 GB
Önerilen Sistem Gereksinimleri:
- İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP veya Windows Vista (64 bit desteklenir)
- İşlemci: Intel Core 2 Duo Family, AMD 64 X2 5200+, AMD Phenom veya daha iyisi
- Bellek: 2 GB RAM
- Ekran Kartı: 512 MB, NVidia 8600 GTS veya daha iyisi, ATI X1900 veya daha iyisi
- Ses Kartı: 5.1 ses kartı önerilir
- Sabit Disk: 3.5 GB