Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina 18.04.2018 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

keskin820

0
Üye
24 Ocak 2018
5
8
3
@Alperen09 sanırım süperonline kullanıyorsun .Yapman gereken 1. mesajdaki yazılımı indir klasöre çıkart içindeki 2018_04_16_v1702_r1341_2000HD.abs ismli dosyayı usb kopyala daha sonra cihaza tak menü güncellemeler usb ile yüklemeye gel kopyaladığın program gözükür güncelleye bas işlem tamamdır.

bende superonline kullanıcısıyım aynı sorun bende de vardı açıklayıcı oldu :) tesekkurler

ybysr

0
Üye
16 Ara 2017
5
1
3
Merhaba bir sorunum var , vod içerik bölümde video arama yapamıyorum dikkatimi çekti kimse bu hatayı yazmamış araştırdım ama bir sonuç bulamadım. Vod bölümünde video arama yapılamıyor. Lüten yardim ederseniz sevinirim .

yesil1

0
Özel Üye
17 Kas 2016
548
189
43
arkadaşlar benım next 2000 minix cihazım sürekli kendiliğinden frekans ekliyor.ben siliyorum cihaz eklıyor...bu neden olabilir ve nasıl engellerım?
türksat 11747 v 27500 ve 10987 h 6666 frekanslarını eklıyor...

noname34

0
Üye
14 Kas 2013
63
0
6
Arkadaşlar bu yazılımı yükledikten sonra VOD yayınları izleyemiyorum. Acaba yazılımı yükledikten sonra fabrika ayarlarınamı dönmek gerekir?

yesil1

0
Özel Üye
17 Kas 2016
548
189
43
arkadaşlar geçen gün sormuştum.cevaplayan olmadı...
benım next 2000 minix cihazım sürekli kendiliğinden frekans ekliyor.ben siliyorum cihaz eklıyor...bu neden olabilir ve nasıl engellerım?

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,657
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
arkadaşlar geçen gün sormuştum.cevaplayan olmadı...
benım next 2000 minix cihazım sürekli kendiliğinden frekans ekliyor.ben siliyorum cihaz eklıyor...bu neden olabilir ve nasıl engellerım?

Menü KURULUM >>> TGS AYARLARI >>> Ya KAPALI kayıt edin yada ESNEK Kayıt edin.

alicik

0
Üye
2 Şub 2018
12
1
3
sorun çözüldü

@Alperen09 sanırım süperonline kullanıyorsun .Yapman gereken 1. mesajdaki yazılımı indir klasöre çıkart içindeki 2018_04_16_v1702_r1341_2000HD.abs ismli dosyayı usb kopyala daha sonra cihaza tak menü güncellemeler usb ile yüklemeye gel kopyaladığın program gözükür güncelleye bas işlem tamamdır.

slm. bende de arkadaşdaki problem vardı. süperonline kullanıcısıyım. dediklerinizi yaptım bu sefer youtube ve vodlar hiç açılmmıyor. kontrol etmek amaçlı yazılım güncelle dediğim zaman güncelleme hatası diyor. geriye dönüş için yada probleme kalıcı çözüm için ne yapmam lazım acaba?

düzeltme: araştırırken dns ayarlarını değiştirdim düzeldi.

Son düzenleme:

Krizantem1903

0
Üye
3 Kas 2016
122
16
18
mkv dosyalarda 1 den fazla altyazı varsa (mkv nın içinde gömülü) cihaz altyazı seçeneği devre dışı oluyor.bu sorun hiçbir sürümde düzeltilmedi.Benim gibi film arşivcisi pek yok sanırımki bu sorunu birtek ben dile getiriyorum.
bu sorunda düzeltilirse kendi açımdan yazılım sorunsuz bir hal alacak.

dip not : bu sorunu benim gibi yaşayanlar var ise çözümü uyumlu altyazıyı indirip aynı isimde filmle beraber aynı yerde muhafaza etmek.ozaman altyazı seçeneği aktif oluyor.

Muzaffer_

0
Üye
4 Nis 2018
7
0
1
Sanki internet çekim gücü zayıflamış gibi. Çok fazla donma yaşıyorum. Test yazılımında da aynı sıkıntıyı yaşamıştım. Benim cihazdandir demiştim ama bir önceki yazılıma dönünce hallolmustu.

zekai

0
Üye
26 Haz 2017
56
5
8
Merhaba lar bende Muzaffer arkadaşımız gibi yeni yazılımdan sonra youtube da aşırı donma yaşamaya başladım fabrika ayarlarına donmeme rağmen geçenlerde Haydar üstadımız boot modunda eski yazılıma donmeden bahsetmişti ama detay bulamadım bunu yapamazsam eski yazilim dosyasını tekrar usb ile yuklesem olurmu herkese iyi akşamlar

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Merhaba lar bende Muzaffer arkadaşımız gibi yeni yazılımdan sonra youtube da aşırı donma yaşamaya başladım fabrika ayarlarına donmeme rağmen geçenlerde Haydar üstadımız boot modunda eski yazılıma donmeden bahsetmişti ama detay bulamadım bunu yapamazsam eski yazilim dosyasını tekrar usb ile yuklesem olurmu herkese iyi akşamlar

Sevgili kardeşim ne yazikki yaşamış olduğunuz sıkıntının yazılımla uzaktan yakından bir alakası yoktur.Bakınız bu şekilde bir sıkıntı siz dahil bir kaç kişide var herkeste olsa işte o zaman bir yazılım hatasından bahsedilebilir.Bu sıkıntının birkaç nedeni vardır 1.Bağlandığınız sitelerdeki değerlerinin DÜŞÜKLÜĞÜ.! 2.Sizin internet hattınızdaki yavaşlamalar,özellikle kota aşımı olabilir aynı hattan birden fazla internet kullanımları vs.! 2.Cihaza sonradan girilen DNS ler vs.!

Muzaffer_

0
Üye
4 Nis 2018
7
0
1

Evet oluyor. Ben öyle yaptım.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Sevgili kardeşim ne yazikki yaşamış olduğunuz sıkıntının yazılımla uzaktan yakından bir alakası yoktur.Bakınız bu şekilde bir sıkıntı siz dahil bir kaç kişide var herkeste olsa işte o zaman bir yazılım hatasından bahsedilebilir.Bu sıkıntının birkaç nedeni vardır 1.Bağlandığınız sitelerdeki değerlerinin DÜŞÜKLÜĞÜ.! 2.Sizin internet hattınızdaki yavaşlamalar,özellikle kota aşımı olabilir aynı hattan birden fazla internet kullanımları vs.! 2.Cihaza sonradan girilen DNS ler vs.!

NOT:Test için YOUTUBE da şimdi 2 tane hemde yüksek çözünürlükte VİDEO izledim hiç bir sıkıntı yok tıkır tıkır izledim.Eğer özel değil ise verin linki benim cihaza girip bende bir test edebilirim...

zekai

0
Üye
26 Haz 2017
56
5
8

Haydar abim eyvallah her zamanki gibi yine yetiştin yardımıma , söylediklerinden sonra şunu anladım .mahallemde 1-2 aydır fibernet çalışmaları yapıldı ve beni devamlı arıyorlar internet probleminiz var ,kopmalar duraklamalar yaşıyorsunuz sizi bir üst üyeliğe alalım diye diyorim ki hayır problemim yok kendi verdiğiniz hizmeti neden kötülüyorsunuz diye sanırım hep olumsuz cevap vermemden dolayı günahlarını almayayım ama ayarmı yapıyorlar diye düşünmeye başladım.yazılımdan kaynaklanmadığını anlamış oldum bir müddet daha takip edeceğim bakalım sonuç ne olacak.çok sağol abim hayırlı akşamlar saygılar iyi forumlar....

--------------------

Evet oluyor. Ben öyle yaptım.

sağol kardeşim eyvallah.....

ybysr

0
Üye
16 Ara 2017
5
1
3
Merhaba bir sorunum var , vod içerik bölümde video arama yapamıyorum dikkatimi çekti kimse bu hatayı yazmamış araştırdım ama bir sonuç bulamadım. Vod bölümünde video arama yapılamıyor. Daha önce bunu yazdım ama burada kimse cevaplayan olmadı. Lüten yardim ederseniz sevinirim .

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Merhaba bir sorunum var , vod içerik bölümde video arama yapamıyorum dikkatimi çekti kimse bu hatayı yazmamış araştırdım ama bir sonuç bulamadım. Vod bölümünde video arama yapılamıyor. Daha önce bunu yazdım ama burada kimse cevaplayan olmadı lütfen yardım edersen sevinirim Lüten yardim ederseniz sevinirim .

Arkadaşım daha önceki yazılımlardada bu özellik çalışmıyor çok kafanıza takılıyorsa [email protected] adresine yazabilirsiniz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...