letiim

0532 614 95 17

dijimemo@hotmail.com

dijimemo@hotmail.com

Next Minix HD cihazna Usb bellek ile softcam dosyas ykleyebilirsiniz. Bunun iin ncelikle FAT32 olarak biimlendirilmi USB belleimizde linkten cihaznza uygun softcam dosyas indirilir. http://www.next.web.tr/konular/117-Next-NextStar-Serileri-Guncel-Emu-Softcam-Ky-Dosyalari-Karbon.html?p=213&viewfull=1#post213 ndirmi olduunuz dosyay zipten kartp USB belleinizin iine atn ve de cihaznza taknz. ( USB bellein iinde sadece ky.db uzantl dosya olsun baka bir dosya

Bu konu 102384 kez grntlendi 114 yorum ald ...
Next Minix HD Usb Bellek ile Softcam Dosyas Ykleme(Resimli Anlatm) 5,00 102384 Reviews

Konuyu deerlendir: Next Minix HD Usb Bellek ile Softcam Dosyas Ykleme(Resimli Anlatm)

5 zerinden 5,00 | Toplam: 2 kii oylad ve 102384 kez incelendi.

Karbon - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    Administrators
    yelik tarihi
    22.10.2011
    Nereden
    stanbul
    Beenmi
    7.156
    Teekkr Alm
    1.994
    @Karbon
    Tecrbe Puan
    86

Standart Next Minix HD Usb Bellek ile Softcam Dosyas Ykleme(Resimli Anlatm)

Next Minix HD cihazna Usb bellek ile softcam dosyas ykleyebilirsiniz.

Bunun iin ncelikle FAT32 olarak biimlendirilmi USB belleimizde linkten cihaznza uygun softcam dosyas indirilir.

http://www.next.web.tr/konular/117-N...full=1#post213

ndirmi olduunuz dosyay zipten kartp USB belleinizin iine atn ve de cihaznza taknz. ( USB bellein iinde sadece ky.db uzantl dosya olsun baka bir dosya yada klasr olmasn!..)

Men -Gereler - USB'den Gncelleme blmne geliniz.

Gncelleme modunu ky.db olarak sein ve balat ksmna gelip OK tuuna banz.

Bu ilem bir ka saniye iinde sonulanacak ve cihaz kendini kapatp aacaktr, bu ilem sorunsuz olarak gerekleti ise cihaznzda bulunan ky dosyalarn gncellemi olursunuz.

Cihaznzda emuyu aktif etmeyi unutmaynz.!

http://www.next.web.tr/konular/5-Nex...?p=450#post450

Kolay gelsin.

springy25 (27.09.2016) Bunu beendi.
    Konu Karbon tarafndan (18.01.2012 Saat 20:41 ) deitirilmitir.

bcagatay - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    Katlmc ye
    yelik tarihi
    16.02.2012
    Beenmi
    0
    Teekkr Alm
    0
    @bcagatay
    Tecrbe Puan
    7

bu dediklerinizi gerekletirdim.... benim anlamadm bu ilemlerden sonra -baz hd kanallarda dahil olmak zere- bir takm kanallarn ifrfeli olmaktan ckacagn dnyordum. acaba yanl m dnyorum?

birde bu key.db dosyas hangi kanallar ieriyor veya hangi kanallarn gsterilmesini salyor bu konuda bilgi verebilirseniz sevinirim.

Administrators
    yelik tarihi
    22.10.2011
    Nereden
    stanbul
    Beenmi
    7.156
    Teekkr Alm
    1.994
    @Karbon
    Tecrbe Puan
    86

Alnt bcagatay Nickli yeden Alnt
    bu dediklerinizi gerekletirdim.... benim anlamadm bu ilemlerden sonra -baz hd kanallarda dahil olmak zere- bir takm kanallarn ifrfeli olmaktan ckacagn dnyordum. acaba yanl m dnyorum?

birde bu key.db dosyas hangi kanallar ieriyor veya hangi kanallarn gsterilmesini salyor bu konuda bilgi verebilirseniz sevinirim.

Selamlar Sn. @bcagatay ;
    Bu softcam dosyasn yklediinizde emu ile seyredilebilen yani ifreleri belli olan kanallar izleyebilirsiniz, maalesef her kanaln ifresi bilinmemektedir,yaync kurulular gelimi ifreleme sistemleri kullanmaktadr artk bir saniyeye kadar ifre deitirerek yayn yapan ifreleme sistemi kullanan kanallar var..

Softcam dosyasn indirdiiniz yerde hangi paketlerin kylerinin gncellendii ile ilgili aklamalarn zerilerine tkladnzda seyredebileceiniz kanallarn listesi ayr pencerede alacaktr, oradan inceleyebilirsiniz.

Kolay gelsin.
    Beendiiniz yorumlar iin mesajn sa alt ksmnda bulunan ikonuna tklayarak TEEKKR edebilirsiniz.

Ltfen sorularnz zel msaj (PM) ile sormak yerine, foruma yaznz ki verilecek cevaplardan herkes faydalansn.

bcagatay - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    Katlmc ye
    yelik tarihi
    16.02.2012
    Beenmi
    0
    Teekkr Alm
    0
    @bcagatay
    Tecrbe Puan
    7

"Softcam dosyasn indirdiiniz yerde hangi paketlerin kylerinin gncellendii ile ilgili aklamalarn zerilerine tkladnzda seyredebileceiniz kanallarn listesi ayr pencerede alacaktr, oradan inceleyebilirsiniz."

demisiniz.. bu softcam dosyasn key editorle actmda acklama bolumunde yazan kanal isimlerinden bahsettiinizi zannediyorum .. insan beceremeyince surekli sorular soruyo yardmc olursanz sevinirim

Administrators
    yelik tarihi
    22.10.2011
    Nereden
    stanbul
    Beenmi
    7.156
    Teekkr Alm
    1.994
    @Karbon
    Tecrbe Puan
    86

Alnt bcagatay Nickli yeden Alnt
    "Softcam dosyasn indirdiiniz yerde hangi paketlerin kylerinin gncellendii ile ilgili aklamalarn zerilerine tkladnzda seyredebileceiniz kanallarn listesi ayr pencerede alacaktr, oradan inceleyebilirsiniz."

demisiniz.. bu softcam dosyasn key editorle actmda acklama bolumunde yazan kanal isimlerinden bahsettiinizi zannediyorum .. insan beceremeyince surekli sorular soruyo yardmc olursanz sevinirim
    Buradaki linkte softcam dosyalarn indirdiiniz linkteki gncellenen dosyalar ile ilgili aklamalar kastetmitim.( oradaki alt izili yazlarn zerine tklayn alan kanallar frekanslar ile yeni sayfada gelecektir.)
    http://www.next.web.tr/showpost.php?p=213&postcount=1
    Beendiiniz yorumlar iin mesajn sa alt ksmnda bulunan ikonuna tklayarak TEEKKR edebilirsiniz.

Ltfen sorularnz zel msaj (PM) ile sormak yerine, foruma yaznz ki verilecek cevaplardan herkes faydalansn.

omurluf - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    Katlmc ye
    yelik tarihi
    25.03.2012
    Beenmi
    0
    Teekkr Alm
    0
    @omurluf
    Tecrbe Puan
    7

Karbon bey selam ,

TRT HD BAZEN ATIIMDA SNYAL YOK DYOR ... NEDEN ACABA ?
    BAZENDE ATIIMDA HEMEN SEYREDEBLYORUM ......

dijimemo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    WebMaster
    yelik tarihi
    17.09.2011
    Nereden
    stanbul
    Beenmi
    1.087
    Teekkr Alm
    506
    @dijimemo
    Tecrbe Puan
    28

Alnt omurluf Nickli yeden Alnt
    Karbon bey selam ,

TRT HD BAZEN ATIIMDA SNYAL YOK DYOR ... NEDEN ACABA ?
    BAZENDE ATIIMDA HEMEN SEYREDEBLYORUM ......
    TRT HD kanal yksek kalitede sinyal isteyen kanallardan biridir. anak sisteminizde sinyal zayfl var ise bu tr problemlerle karlaabilirsiniz.

Paket hakknda detayl bilgi almak ve test isteyenler '' PM '' atabilirler.

www.next.web.tr Next Forum
    www.forum4k.com Forum 4K

Katlmc ye
    yelik tarihi
    25.03.2012
    Beenmi
    0
    Teekkr Alm
    0
    @omurluf
    Tecrbe Puan
    7

SAYIN DJMEMO , LK ATIIMDA SNYAL %10 DA KEN 1 DK SONRA %80 E IKIYOR VE H SORUNSUZ ZLYORUM . sNYAL KALTESNDE BR D OLMUYOR . aMA LK ATIIMDA SNYAL %10 DA VE GRNT YOK .

YAN SNYAL SORUNU OLSA SREKL DER SNYAL KALTES .. AMA YLE DEL .. SANK CHAZ BREYLER ZMEYE ALIIYOR VE ZNCEDE SORUNSUZ ZLETTRYOR .

Katlmc ye
    yelik tarihi
    25.03.2012
    Beenmi
    0
    Teekkr Alm
    0
    @omurluf
    Tecrbe Puan
    7

sayn karbon , soft cam 5.4.2012 i ykledim . Canal Digitaal {19.2E} rdeto altndaki almas gereken kanallarn hepsi ifreli .. gstermiyor . Ne yapabilirim . *

Administrators
    yelik tarihi
    22.10.2011
    Nereden
    stanbul
    Beenmi
    7.156
    Teekkr Alm
    1.994
    @Karbon
    Tecrbe Puan
    86

Alnt omurluf Nickli yeden Alnt
    sayn karbon , soft cam 5.4.2012 i ykledim . Canal Digitaal {19.2E} rdeto altndaki almas gereken kanallarn hepsi ifreli .. gstermiyor . Ne yapabilirim . *
    Ky dosyas ykleyiniz.
    http://www.next.web.tr/showpost.php?p=213&postcount=1

Sayfa 1 Toplam 12 Sayfadan 12311 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)