letiim

0532 614 95 17

dijimemo@hotmail.com

dijimemo@hotmail.com

Next Minix HD cihazna Usb bellek ile softcam dosyas ykleyebilirsiniz. Bunun iin ncelikle FAT32 olarak biimlendirilmi USB belleimizde linkten cihaznza uygun softcam dosyas indirilir. http://www.next.web.tr/konular/117-Next-NextStar-Serileri-Guncel-Emu-Softcam-Ky-Dosyalari-Karbon.html?p=213&viewfull=1#post213 ndirmi olduunuz dosyay zipten kartp USB belleinizin iine atn ve de cihaznza taknz. ( USB bellein iinde sadece ky.db uzantl dosya olsun baka bir dosya

Bu konu 102512 kez grntlendi 114 yorum ald ...
Next Minix HD Usb Bellek ile Softcam Dosyas Ykleme(Resimli Anlatm) 5,00 102512 Reviews

Konuyu deerlendir: Next Minix HD Usb Bellek ile Softcam Dosyas Ykleme(Resimli Anlatm)

5 zerinden 5,00 | Toplam: 2 kii oylad ve 102512 kez incelendi.

Karbon - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    Administrators
    yelik tarihi
    22.10.2011
    Nereden
    stanbul
    Beenmi
    7.159
    Teekkr Alm
    1.995
    @Karbon
    Tecrbe Puan
    86

Standart Next Minix HD Usb Bellek ile Softcam Dosyas Ykleme(Resimli Anlatm)

Next Minix HD cihazna Usb bellek ile softcam dosyas ykleyebilirsiniz.

Bunun iin ncelikle FAT32 olarak biimlendirilmi USB belleimizde linkten cihaznza uygun softcam dosyas indirilir.

http://www.next.web.tr/konular/117-N...full=1#post213

ndirmi olduunuz dosyay zipten kartp USB belleinizin iine atn ve de cihaznza taknz. ( USB bellein iinde sadece ky.db uzantl dosya olsun baka bir dosya yada klasr olmasn!..)

Men -Gereler - USB'den Gncelleme blmne geliniz.

Gncelleme modunu ky.db olarak sein ve balat ksmna gelip OK tuuna banz.

Bu ilem bir ka saniye iinde sonulanacak ve cihaz kendini kapatp aacaktr, bu ilem sorunsuz olarak gerekleti ise cihaznzda bulunan ky dosyalarn gncellemi olursunuz.

Cihaznzda emuyu aktif etmeyi unutmaynz.!

http://www.next.web.tr/konular/5-Nex...?p=450#post450

Kolay gelsin.

springy25 (27.09.2016) Bunu beendi.
    Konu Karbon tarafndan (18.01.2012 Saat 20:41 ) deitirilmitir.

omurluf - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    Katlmc ye
    yelik tarihi
    25.03.2012
    Beenmi
    0
    Teekkr Alm
    0
    @omurluf
    Tecrbe Puan
    7

Alnt Karbon Nickli yeden Alnt
    Bulsat paketi de EMU ile aktif sknt yok...

siz sisteminizi kontrol edin...sorun sisteminizde olabilir.
    BULSAT DA YAN HELLAS DA SIKINTI YOK .sNYALLERM MKEMMEL .

EMU MU AKTF DEL ACABA BENDE ...

Administrators
    yelik tarihi
    22.10.2011
    Nereden
    stanbul
    Beenmi
    7.159
    Teekkr Alm
    1.995
    @Karbon
    Tecrbe Puan
    86

Alnt omurluf Nickli yeden Alnt
    BULSAT DA YAN HELLAS DA SIKINTI YOK .sNYALLERM MKEMMEL .

EMU MU AKTF DEL ACABA BENDE ...
    ki ksmda da yani sinyal iddetinde ve kalite seviyesinde sinyal olmaldr, bunlarda varsa ve doru uydu da iseniz,Son ky dosyas ykl ise ve EMU aktif ise bu kanallar izleyebilirsiniz.aksi bir durum varsa ayarlarnz kontrol ediniz.
    Beendiiniz yorumlar iin mesajn sa alt ksmnda bulunan ikonuna tklayarak TEEKKR edebilirsiniz.

Ltfen sorularnz zel msaj (PM) ile sormak yerine, foruma yaznz ki verilecek cevaplardan herkes faydalansn.

Katlmc ye
    yelik tarihi
    25.03.2012
    Beenmi
    0
    Teekkr Alm
    0
    @omurluf
    Tecrbe Puan
    7

ki ksmda da yani sinyal iddetinde ve kalite seviyesinde sinyal olmaldr, bunlarda varsa ve doru uydu da iseniz,Son ky dosyas ykl ise ve EMU aktif ise bu kanallar izleyebilirsiniz.aksi bir durum varsa ayarlarnz kontrol ediniz.
    Sayn karbon size skntlarm bildiriyorum ve sorunu zemiyoruz . Bununla ilgili sizden yardm amal sorularm forumda dzenlemisiniz ( silmisiniz ) Bunun sebebini renmek isterim .

star tv show tv ntv ifresiz kanallarda sinyal yok demekte ve 20 sn sonra problemsiz grnt gelmektedir. her kanal geiinden sonra tekrar ayn kanala gelince deien bii olmamakta .

server ile ilgili sorunlarm vard . yeni yazlmlarla ( sinyallerimde sknt olmamasna ramen ) uyduda o kanllar bulamyordum . bununlada ilgili sizden yardm istemelerim sonusuz kald ... mesajlarm silmisiniz ...

sayglar

Administrators
    yelik tarihi
    22.10.2011
    Nereden
    stanbul
    Beenmi
    7.159
    Teekkr Alm
    1.995
    @Karbon
    Tecrbe Puan
    86

Alnt omurluf Nickli yeden Alnt
    Sayn karbon size skntlarm bildiriyorum ve sorunu zemiyoruz . Bununla ilgili sizden yardm amal sorularm forumda dzenlemisiniz ( silmisiniz ) Bunun sebebini renmek isterim .

star tv show tv ntv ifresiz kanallarda sinyal yok demekte ve 20 sn sonra problemsiz grnt gelmektedir. her kanal geiinden sonra tekrar ayn kanala gelince deien bii olmamakta .

server ile ilgili sorunlarm vard . yeni yazlmlarla ( sinyallerimde sknt olmamasna ramen ) uyduda o kanllar bulamyordum . bununlada ilgili sizden yardm istemelerim sonusuz kald ... mesajlarm silmisiniz ...

sayglar

Sildiim mesajlar hatrlataym,her ne kadar bunlar size Pm ile de cevaplasam da forumun eitli ksmlarnda da cevaplasam da,srekli soru stne soru sorarak ve flood yaparak forumun dzenine zarar vermektesiniz.verdiim cevaplar sizi tatmin etmiyor.! size en son dier uydulardan sinyal alamamanz ile ilgili sisteminizi iini bilen bir uyducuya gzden geirtin demitim, daha fazla ne yapaym buradan evinize gelip ayar m yapaym anlamadm ki!

Bazen sinyal alabiliyor bazen alamyorsanz ve cihaznzda sorun olduunu dnyorsanz cihaznz yetkili servisine gnderiniz.

Son olarak ta sildiim mesajlarnz gsteriyorum, ltfen bu ekilde yazlar yaparak flood yapmaynz.
    Beendiiniz yorumlar iin mesajn sa alt ksmnda bulunan ikonuna tklayarak TEEKKR edebilirsiniz.

Ltfen sorularnz zel msaj (PM) ile sormak yerine, foruma yaznz ki verilecek cevaplardan herkes faydalansn.

Katlmc ye
    yelik tarihi
    25.03.2012
    Beenmi
    0
    Teekkr Alm
    0
    @omurluf
    Tecrbe Puan
    7

Sildiim mesajlar hatrlataym,her ne kadar bunlar size Pm ile de cevaplasam da forumun eitli ksmlarnda da cevaplasam da,srekli soru stne soru sorarak ve flood yaparak forumun dzenine zarar vermektesiniz.verdiim cevaplar sizi tatmin etmiyor.! size en son dier uydulardan sinyal alamamanz ile ilgili sisteminizi iini bilen bir uyducuya gzden geirtin demitim, daha fazla ne yapaym buradan evinize gelip ayar m yapaym anlamadm ki!

Bazen sinyal alabiliyor bazen alamyorsanz ve cihaznzda sorun olduunu dnyorsanz cihaznz yetkili servisine gnderiniz.

Son olarak ta sildiim mesajlarnz gsteriyorum, ltfen bu ekilde yazlar yaparak flood yapmaynz.
    Rahatszlk verdiysem kusura bakmayn , bende problemleri zmeye almaktaym .
    Sinyal konusuna gelice iin zn tekrar izah edeyim .

1-Hella sat v.s uydulardan sinyal alabilmeme karn ve yazlmlar yklememe karn o uyduda alan kanallar isimlerini dahi hafzada bulamyorum . uydu aratyor ve kayt edilen kanallarda o kanallar yok.gelmiyor .

2- sinyal alamadmdan bahsettiim sorun ise star ntv v.s kanallar ... Sinyal yok demekte ama 10 sn sonra gelmekte . ve sorunsuz izlenmekte ...NEZAMAN KANALA DETRP TEKRAR AYNI KANALA GELDMDE 10 SN TEKRAR BEKLETYOR VE SONRADAN SNYAL GELYOR ... bU KONUYU DJMEMO FABRKA AYARLARINA DNN DEM , DZELR DEM DENEYECEM ....

1. SORUN HALA DEVAM ETMEKTE .

Katlmc ye
    yelik tarihi
    25.03.2012
    Beenmi
    0
    Teekkr Alm
    0
    @omurluf
    Tecrbe Puan
    7

Sorun kalc .zmlenemez bir durum ....
    Keke nceden syleseydiniz sayn karbon

ucurum666 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    Katlmc ye
    yelik tarihi
    26.05.2012
    Beenmi
    0
    Teekkr Alm
    0
    @ucurum666
    Tecrbe Puan
    7

bu key dosyasn usb bellek ile yklemek istedim ama dosya yok diyor????????? neden acaba? yardmc olur musunuz?teekkrler

Administrators
    yelik tarihi
    22.10.2011
    Nereden
    stanbul
    Beenmi
    7.159
    Teekkr Alm
    1.995
    @Karbon
    Tecrbe Puan
    86

Alnt ucurum666 Nickli yeden Alnt
    bu key dosyasn usb bellek ile yklemek istedim ama dosya yok diyor????????? neden acaba? yardmc olur musunuz?teekkrler
    Usb bellek FAT32 biimledirilmi olsun ve ky dosyasn klasr iinden kartnz iinde sadece ky.db dosyas olsun baka bir ey olmasn..Gncelleme modunu ky.db seerek balat deyiniz bir iki saniye iinde cihaz dosyay ykleyecek ve resetlenip yeniden balayacaktr.

Katlmc ye
    yelik tarihi
    26.05.2012
    Beenmi
    0
    Teekkr Alm
    0
    @ucurum666
    Tecrbe Puan
    7

deneyeceim.ilgilendiiniz ve abuk cevap verdiiniz iin teekkr ederim...

Katlmc ye
    yelik tarihi
    26.05.2012
    Beenmi
    0
    Teekkr Alm
    0
    @ucurum666
    Tecrbe Puan
    7

karbon bey dediiniz gibi esb disci fat32 ile biimlendirdim. iine sadece 64 KB lk data base file attm ama yine de grmyor... dosya yok diyor... data base file da dosya uzants yoktu.... sadece "key" eklindeydi... ama daha sonra ben dosya sonuna bir de db uzants ekleyrek denedim yine birey olmad. benim asl derdim dn gece 25/05/2012 tarihli bir gncelleme buldum bu sitede internet kablosu ile gncelleme yaptm belki baka baka kanallar da gelir diye ama bu ilemi yaPtktan sonra TRT HD-TRT1 HD kanallarm gitti... tv 8 de gstermiyor artk... yaptma piman oldum akcas... dn TRT HD de ma vard... arkadam evinden izledi ben izleyemedim.sadece trt spor dan takip edebildim... ama artk trt spor kanalm da yok... en byk derdim bu akcas... bunlarla ilgili beni yndendirebilirseniz ok sevinirim.imdiden teekkrler...

Sayfa 3 Toplam 12 Sayfadan Birinci 12345 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)