Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

İnverto lnb

Aas

0
Üye
25 Eyl 2016
217
21
18
Manisa
Arkadaşlar bu inverto lnb hangi modeli daha iyi olur
Motor dsecq var ve 120lik delikli ofset çanak anten var bunlara güzel lnb almak istiyorum inverto iyi diye duydum fakat hangi modeli iyidir.zayıf sinyalleri yakalıyor muş.
Tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar.

sitkidogru

0
Üye
26 Eki 2015
85
147
33
Ben aldım hiç bir fark görmedim diğer LNB lerde yağmur oldumu yayın gidiyor bundada olmadı.ayar
için uydu bulucu aldım yine aynı

fx3

0
Üye
26 Eyl 2017
39
0
6
Ben aldım hiç bir fark görmedim diğer LNB lerde yağmur oldumu yayın gidiyor bundada olmadı.ayar
için uydu bulucu aldım yine aynı

Siz hangi uyduyu izlemek istiyorsunuz? Inverto piyasada ki en iyu urunlerden biridir. Anten ayarinda bir sıkıntı olmasin? Izlemek istediginiz uydulari ve bolgenizi soylerseniz, burada ki arkadaslar daha rahat yardimci olabilirler.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
Benim kişisel testlerimde black ultra diğer lnb lere göre %10 civarında daha iyi sinyal buluyordu, özellikle Astra 19.2E uydusunun kapsama alanları değişmeden önce zayıf frekanslarda iyi sonuçlar almıştım.

Snooker /fan

0
Özel Üye
5 Ocak 2018
207
73
28
İnverto markasını popüler yapan biraz da ürün çeşitliliği. Mesela inverto black pro twin circular lnb 36 derece rus uydusu için en iyi ürünlerinlerden biri. 120'lik next çanak antenle Marmara bölgesinden 583 adet tv yayını alabiliyoruz. Universal lnb'leri de çok kaliteli şüphesiz.

kurtulus_07

0
Üye
14 Eki 2017
1,877
16,607
113
ANTALYA
bende inverto black ultra kullanıyorum normal lnb de mesala kalite en fazla% 80 e çıkıyosa inverto ile 90 92 çıkıyo %10 gibi bi artış oluyo yagmurlu havalarda sinyal kesilmiyor.

Aas

0
Üye
25 Eyl 2016
217
21
18
Manisa
Arkadaşlar bilgileriniz için çok teşekkürler
Yer manisa motorlu dsecq de kullancam 120lik ofset çanak anten delikli
Bir arkadaşımız delikli çanak anten vazgeç demiş sebebi nedir

--------------------

Sizin lnb den önce delikli çanaktan vazgeçmek önceliğiniz olmalı bence

Sebebi nedir motorlu dsecq lerde delikli önerilir rüzgarda motorun dişlileri ne zarar vermesin diye rüzgarda

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Arkadaşlar bir uyducu olarak sizlere tavsiyem delikli canaklardan uzak durun.! İster bu tavsiyemi dikkate alırsınız ister alamazsınız sadece bir tavsiyedir karar sizindir....

Snooker /fan

0
Özel Üye
5 Ocak 2018
207
73
28
Delikli anten aparatla alınan yayınlarda rüzgarlı havalarda büyük sorun çıkarıyor. En küçük bir titreşimde sinyal kırılması yapıyor. Aynı şartlarda normal offset antenlerde böyle bir sorun yaşanmıyor. Tek yöne ayarlı veya motor lu kullansanız bile delikli anten en küçük bir fiziksel darbede deforme oluyor.

Aas

0
Üye
25 Eyl 2016
217
21
18
Manisa
Arkadaşlar inverto black ultra lnb takınca trt hd leri göstermiyor diğerlerini gösteriyor show hd fox hd var. Çanak anten full sinyal ince ayarlı. Sebebi nedir diğer kanalları göstermiyor