Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Trabzonspor'un yeni teknik direktörü Ünal Karaman

Meganci

0
Özel Üye
13 Kas 2011
156
23
18
Bursa
trabzonspor_un_yeni_teknik_direktoru_unal_karaman_trabzonda_h323844_7fc22.jpg

Haber61 - Spor Servisi - Trabzonspor’un görüşmelere başlandığını KAP’a bildirdiği Ünal Karaman’ın Trabzon’da olduğu öğrenildi.

Trabzonspor taraftarları ve camia tarafından merakla beklenen yeni Teknik Direktörün kim olacağı sorusu bordo mavili kulübün Kamuoyu Aydınlatma Platformu (KAP)’na yaptığı bildirimle netlik kazandı. Trabzonspor efsane oyuncularından Ünal Karaman ile Teknik Direktör konusunda görüşmelere başlandığı açıklandı.

Haber61’in edindiği bilgiye göre Ünal Karaman’ın bu akşam saatlerinde iftar sonrasında Mehmet Ali Yılmaz tesislerine geldiği ve yönetimle görüşme halinde olduğu öğrenildi. Yapılan görüşme sonrasında kesin anlaşmanın sağlanması ve izlenecek yol haritasının belirlenmesi bekleniyor.

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
808
1,731
93
France
Turk sporunun degerli bir oyuncusuydu, simdi degerli bir hocasi, calistirdigi takimda basarilar dilerim. Biliyorum cok eski bir paylasima yorum getirdim.

Birazda spor ama pardon unutmustum sporunda icine edilmis haberim olmadi!!!. SSS (siyaset-sanat-spor) yerlerde surunuyor. Karakter ve ahlak gerektiren seyler bunlar!!!

Gencecik cocuklarin alinterleri - emekleri kirli eller tarafindan gasp edildigini izledim cok yazik. Unal hoca seni yillardir tanirim, onurlu haysiyetli asaletli konusmanla sana yakisan durusu sergiledin tebrikler.

Yillar once maclara giderdim Kocaeli depremi sonrasi takim her yil bir alt lige dustu bir dahada cikamadi o gun bugundur takim tutmuyorum. tarafsiz gozle bu gunku macta gordugumu yaziyorum. ( Tarafli ve objektif olmayan yorumlar moral bozucu olacaktir; o nedenle benden sonraki yorumlara fazla itibarda etmeyecegim, cunku taraf olmak gozler perde cekiyor )

Son düzenleme:

fezaa

Active member
Üye
19 Eyl 2018
292
200
43
bursa
www.next.web.tr.com
Her maçın ardından hakem konuşmaktan gına geldi artık her yenilen taraf hakem veryansını FB bile oynadığı futbola bakmadan hakemleri topa tutuyor maç GS hakkıydı ve aldı hakem hataları yokmuydu vardı tabi ama bu dünyanın heryerinde böyle hakem konuşmaktan futbol analizi yapamaz olduk ben kimsenin art niyetli olduğunu sanmıyorum

hüseyin22

0
Üye
9 Mar 2018
135
425
63
bir galatasaraylı olarak yenilmesine rahmen oynadığı güzel,hırslı ve mücadeleci futbolundan ötürü trabzonsporu tebrik ederim..rodeiga ayrıca takdir ettiğim ve beğendiğim bir yıldız.......tomyblac yaşadığımız hayattada ensesi kalın olanın borazanını öttürdüğünü bilmen gerekir,futbolda yaşadığımız hayatın bir gerçeği olduğuna göre itirazın havada kalmıyormu....ülkemizde futbol kulüpleri mafya ve çetelerin cirit attığı mekanlar deyilmi...özellikle büyük kulülerimizde son çeyrek asır başkan yönetici ve antrenör bazında hep aynı yüzler aynı şahsiyetlerin istilasına ugramış durumda...sebebi tabiki para,gösteriş,rant,yolsuzluk,hırsızlık,reklam yani her türlü amaca hizmet eden bir sektör FUTBOL....galatasarayın yönetici yapısına bir bakarmısın...askerin nöbet deyişimi gibi turnike usulü hep aynı muhteremler ya başkan ya yönetici,antrenörü ise anası sırf galatasaray için doğurmuş sanki ...başka işleri yokmuş gibi(siyasi partilerdekide aynı benzer olay deyilmi)fakat niye diye sorsan kulübü veya ülkeyi onlardan fazla kimsenin sevemeyeceğini sana söylerler ama kulübün milyonlarca lira borcuna hiçbiri bir açıklama getiremez.....böyle bir düzende içeride birkaç galibiyete düğün bayram edilir,kapıkuleden dişarı çıkınca antrenöründe futbolcununda gerçek değeri ortaya çıkar...kazara 20-30 yılda bir kedi bir iki fare yakalar onun hatırına ev sahibi kedisini arslan sanır tıpkı galatasarayın fatih terime ölene kadar antrenörsün beratı gibi.....tomyblac her galibiyete fazla sevinme mahlübiyetede üzüleyim deme arkadaş...çünki bunlara değecek türkiyede ne futbol var nede idareci...kal sağlıcakla....