letiim

0532 614 95 17

dijimemo@hotmail.com

dijimemo@hotmail.com

Geen hafta teknosa'dan bu cihaz satn aldm. Satn almadan nce resmi sayfasndaki zelliklere gz attm orada aynen u ifade yer alyordu "Media Player ile Video ve Audio ierikleri oynatr ve farkl formatta resim dosyalarn destekler" eve gelip denediimde yazlan gibi olmad grdm herhangi bir video ya da resim formatn grmyor sadece yayn ts formatnda usb'ye kaydedebiliyor ve yalnz onu aabiliyor. Ben mi beceremedim yoksa bu firma alenen yanl bilgilendirme yaparak tketiciyi

Bu konu 266 kez grntlendi 2 yorum ald ...
Next Ye-2000 Usb medya dosyalarn amyor 266 Reviews

Konuyu deerlendir: Next Ye-2000 Usb medya dosyalarn amyor

5 zerinden | Toplam: 0 kii oylad ve 266 kez incelendi.

NEXT YE-2000 USB - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    Katlmc ye
    yelik tarihi
    02.06.2018
    Beenmi
    8
    {vb:rawphrase post_thanks_times_post, 3
    @NEXT YE-2000 USB
    Tecrbe Puan
    1

Thumbs down Next Ye-2000 Usb medya dosyalarn amyor

Geen hafta teknosa'dan bu cihaz satn aldm. Satn almadan nce resmi sayfasndaki zelliklere gz attm orada aynen u ifade yer alyordu "Media Player ile Video ve Audio ierikleri oynatr ve farkl formatta resim dosyalarn destekler" eve gelip denediimde yazlan gibi olmad grdm herhangi bir video ya da resim formatn grmyor sadece yayn ts formatnda usb'ye kaydedebiliyor ve yalnz onu aabiliyor. Ben mi beceremedim yoksa bu firma alenen yanl bilgilendirme yaparak tketiciyi mi kandryor?

haydar1966 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    Co-Administrator
    yelik tarihi
    05.02.2015
    Nereden
    stanbul
    Ya
    51
    Beenmi
    6.513
    Teekkr Alm
    3.509
    @haydar1966
    Tecrbe Puan
    52

Alnt NEXT YE-2000 USB Nickli yeden Alnt
    Geen hafta teknosa'dan bu cihaz satn aldm. Satn almadan nce resmi sayfasndaki zelliklere gz attm orada aynen u ifade yer alyordu "Media Player ile Video ve Audio ierikleri oynatr ve farkl formatta resim dosyalarn destekler" eve gelip denediimde yazlan gibi olmad grdm herhangi bir video ya da resim formatn grmyor sadece yayn ts formatnda usb'ye kaydedebiliyor ve yalnz onu aabiliyor. Ben mi beceremedim yoksa bu firma alenen yanl bilgilendirme yaparak tketiciyi mi kandryor?

Sevgili kardeim ncelikle forumumuza ho geldiniz cihaznzda hayrl olsun gle gle kullanmanz dilerim.lk mesajnzda olduka hzl giri yapm gryorum sizi.! Bu tr mesajlar yazmadan nce nacizane ben iki kez dnmekte fayda vardr diye dnmekteyim.! Siz derdinizi yeterki anlalabilir bir biimde dile getiriniz yani yaznz bizlerde elimizden geldiince dilimiz dndnce size yardmc olmaya alalm...

1.ncelikle USB mizi cihaza takyoruz.
    2.Kumandann USB tuuna basyoruz.
    3.imdi kumandann zerindeki SAT tuuna basyoruz.
    4.Karmza 4 adet seenek gelecektir.
    5.Hangisini izlemek istiyorsanz onun zerine gelip ilemi gerekletiriyoruz.( Mzik dinlemek iinMZK SE/DNLE zerine Film iin FLM SE/ZLE seenein zerine vs.vs.)
    6.yi seyirler...
    cafi (03.06.2018), collo1 (03.06.2018), DOST_6080 (03.06.2018), erdin (03.06.2018), NEXT YE-2000 USB (03.06.2018) Bunu beendi.
    Konu haydar1966 tarafndan (03.06.2018 Saat 01:33 ) deitirilmitir.

NEXT YE-2000 USB - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    Katlmc ye
    yelik tarihi
    02.06.2018
    Beenmi
    8
    {vb:rawphrase post_thanks_times_post, 3
    @NEXT YE-2000 USB
    Tecrbe Puan
    1

Alnt haydar1966 Nickli yeden Alnt
    [/B]

Sevgili kardeim ncelikle forumumuza ho geldiniz cihaznzda hayrl olsun gle gle kullanmanz dilerim.lk mesajnzda olduka hzl giri yapm gryorum sizi.! Bu tr mesajlar yazmadan nce nacizane ben iki kez dnmekte fayda vardr diye dnmekteyim.! Siz derdinizi yeterki anlalabilir bir biimde dile getiriniz yani yaznz bizlerde elimizden geldiince dilimiz dndnce size yardmc olmaya alalm...

1.ncelikle USB mizi cihaza takyoruz.
    2.Kumandann USB tuuna basyoruz.
    3.imdi kumandann zerindeki SAT tuuna basyoruz.
    4.Karmza 4 adet seenek gelecektir.
    5.Hangisini izlemek istiyorsanz onun zerine gelip ilemi gerekletiriyoruz.( Mzik dinlemek iinMZK SE/DNLE zerine Film iin FLM SE/ZLE seenein zerine vs.vs.)
    6.yi seyirler...
    Yardmnz iin teekkr ederim.
    collo1 (03.06.2018), DOST_6080 (03.06.2018), haydar1966 (03.06.2018) Bunu beendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)