Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Acaba webmastera sorsam ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,656
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Kendi kendime soruyorum 1-

dijimemo kardeşim forumumuzda deneme bölümüne

vPmaqv.png

Bu şekilde bir yer açılsa oraya sadece soru sorup forumdan çıkıp gidenler yazsa her yere aynı şeyleri yazmadan ve cevapları okumaya zahmet göstermeyenler faydalansa nasıl olur diyecektim de vaz geçtim O BAŞLIGIDA OKUMAYIZ ve YAZMAYIZ BİZ...

Son düzenleme:

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,656
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Kendi kendime soruyorum 2-

Forum sitesi nedir ; paylaşım olan ve o paylaşımlarda yorum ,test,tecrübe,bilgi paylaşımlarının olduğu alanlardır ve bu paylaşımlar o siteye hastır veya genel paylaşımlardır dünyanın her yerinde yayımlanır bunu falanca kişi yayımlamış yayımlamamış denmez amma cihaz yazılımı kim vermiş doktor next kime vermiş karbon üstada bunu nasıl yayınlarsın verdiğin paylaşıma aynen yazarak @doktornext ve @karbona teşekkür diyerek bu usuldür adaptır.

ha birde birilerine kızarsın kızdığın sitede eskisi gibi cevap alamazsın baka siteye gidersin orada (kibar olsun ) işgüzarlık daha kibarı (hani yandaşlığın beş yıldızlı hali Y******k) yaparsın burda paylaşılanları üye olmayan göremesin dersinde be akıllım o bölümü sadece üyeler görebildiğini bilmezsin oralarda yazan 3 kişi gerçek paylaşımcıdır (ki sen onlarıda bilmezsin ikisininde fiili olarak ugraştıgınıda )gerisi ''Ben gibi diğer sitelerden alır Kontrol eder Paylaşır '' ve o paylaşımlar tüm benzer sitelerde paylaşılmıştır.
Bi bizden
Z3LWbz.png

Bi onların

2a22gA.png

ve benim aldığım yerden ))
sen daha forum nedir paylaşım nedir bilmez iken o sitelerde üyeydik ...dik .. ... amma nik ben bildiğim süredir hep aynıydı (Dost6080 Dost 6080 Dost_6080)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...