Gndem iOS 12 iletim sistemi olsa da Applen bir yandan da iOS 11 iletim sisteminin son srm olan iOS 11.4 zerinde almalar yaptn biliyoruz. Markann yeni seri iletim sistemi iin beta sreci de oktan balam durumda ve iOS 12 iin geri sayma geildi. Ancak bir yandan da iOS 11.4.1 srm iin almalar devam ediyor. Bu kez iOS 11.4.1 Beta 2 iletim sistemi srm yaynlanm durumda.
iOS 11.4 srmnn yaynlanmasnn ardndan ortaya kan iOS 11.4.1 srmnn ilk betasnn ardndan yaynlanan iOS 11.4.1 Beta 2 srmyle beraber ise bu serinin neler sunaca konusunda yeni bilgiler elde edildi.

iOS 11.4.1 Beta 2 Neler Getirecek?

iOS 11.4.1 Beta 2 srmyle beraber nemli bir yenilik yok. Hatta hibir yenilik sz konusu deil. Aslnda bu srmn genel olarak hibir yenilik sunmadn syleyebiliriz. iOS 11.4.1 srmnn yaynlanmasnn nedeninin nemli bir gvenlik an kapatmak olduundan sz ediliyor. Gvenlik ann ne olduu konusunda da net bilgiler yok ancak bu ak iin ikinci beta serisinde de baz dzenlemeler var.

Muhtemelen iOS 11.4 ierisinde kefedemediimiz sorunlar zecek olan ve gvenlik konusunda yeni dzenlemeler getirecek olan iOS 11.4.1 Beta 2 iletim sistemi iin detaylar geldike aktarmaya devam edeceiz. imdilik verebileceimiz bilgiler bu kadar ile snrl. Muhtemelen beta 2 srmnn son beta olacan ve yeni gncellemenin ksa sre sonra yaynlanabileceini de ekleyelim.