letiim

0532 614 95 17

dijimemo@hotmail.com

dijimemo@hotmail.com

Herkese merhabalar. Forumdan istediim tavsiye zerine bana bu cihaz nerdiler ve bende satnaldm. u an iin memnunumda. Bunun iin tekrar teekkr ederim. Ben uydu olaylarna ok uzak biriyim. u ana kadar hep kablo tv kullandm. lk defa uydu kullanyorum. lk olarak sormak istediim sorular aada. Zaman olan yardm etmek isteyen arkadalardan destek bekliyor olacam. - Daha nce geici sd bir uydu alcs taklyd. Onda sinyal gc ve kalitesi %100 gsteriyordu. Ancak bu

Bu konu 574 kez grntlendi 12 yorum ald ...
Next HD 2000 fta cihaz ve uydu kullanm hakknda sorularm. 574 Reviews

Konuyu deerlendir: Next HD 2000 fta cihaz ve uydu kullanm hakknda sorularm.

5 zerinden | Toplam: 0 kii oylad ve 574 kez incelendi.

chataluck - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    Katlmc ye
    yelik tarihi
    29.06.2018
    Beenmi
    11
    Teekkr Alm
    8
    @chataluck
    Tecrbe Puan
    1

Question Next HD 2000 fta cihaz ve uydu kullanm hakknda sorularm.

Herkese merhabalar. Forumdan istediim tavsiye zerine bana bu cihaz nerdiler ve bende satnaldm. u an iin memnunumda. Bunun iin tekrar teekkr ederim.

Ben uydu olaylarna ok uzak biriyim. u ana kadar hep kablo tv kullandm. lk defa uydu kullanyorum.

lk olarak sormak istediim sorular aada. Zaman olan yardm etmek isteyen arkadalardan destek bekliyor olacam.

- Daha nce geici sd bir uydu alcs taklyd. Onda sinyal gc ve kalitesi %100 gsteriyordu. Ancak bu cihazda %60 %70 civar seyrediyor. Ayn kablo ayn televizyonda bu fark neden olumakta?

- Kanal taramada sadece FTA semi olmama ramen aamayacam ifreli kanallar da listeye eklenmekte. Bunun nne nasl geebilirim?

- Baz kanallar ifresiz grnmesine ramen (yannda $ iareti olmamasna ramen) amaya alp biraz beklediimde cihaz ifreli olduunu farkediyor. Yanna $ iaretini ekliyor ve kanal ifreli uyars veriyor. Bunu nleyebilir miyim?

- Bu kanal deitirdiimizde kan kanal bilgisi ekran solda kk pencere halinde kmakta. zlediim videolarda onu ekrann altnda bar eklinde kaplanabilecei grnmekteydi ben o ayar bulamadm.

- Sizlerin paylat ya da hazr kalplar bulunan kanal listesi cihaza yklemem mmkn m? Yoksa tm kanallar oturup tek tek kendim mi tamam gerekmekte?

- Uydu listesinde Eutelsat Hotbird ad ile yazlan uydu bildiimiz hotbird uydusu mudur? Taradmda disec b portundan kanallar buluyor ama ieriinden emin olamadm.

- atda 3 tane anak mevcut. Biri trksat dieri bu yukarda bahsettiim eutelsat hotbird, tahmininizce dieri nedir? apartmana yeni tandm ynetici ne olduunu bilmiyor. Hangi uydular deneyeyim ya tutarsa mant ile

Son olarak byle bir topluluu oluturduunuz ve insanlara yardmc olduunuz iin ok teekkr ederim.

Herkese hayrl gnler dilerim.
    DOST_6080 (04.07.2018) Bunu beendi.

vedat87 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    Katlmc ye
    yelik tarihi
    09.07.2018
    Beenmi
    0
    Beenilmi
    1
    Blog Girileri
    1
    @vedat87
    Tecrbe Puan
    1

benim nacizane bir sorum olacak

Next Minix 2000 HD FTA Digital Uydu Alcs aldm hocam. TRT yi ifresiz izlemek iin biss key girmem gerekiyormu. nereye ve hangi dosyay girmem lazm. imdiden teekkrler

haydar1966 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    Co-Administrator
    yelik tarihi
    05.02.2015
    Nereden
    stanbul
    Ya
    51
    Beenmi
    6.455
    Teekkr Alm
    3.425
    @haydar1966
    Tecrbe Puan
    51

Alnt vedat87 Nickli yeden Alnt
    benim nacizane bir sorum olacak

Next Minix 2000 HD FTA Digital Uydu Alcs aldm hocam. TRT yi ifresiz izlemek iin biss key girmem gerekiyormu. nereye ve hangi dosyay girmem lazm. imdiden teekkrler
    Sevgili kardeim ltfen sorunlarnz tek bir konuya yaznz.Her yere yaznca dikkat daha ok dalp bilgi alamamaniza neden olmaktadr.Diger konuya cevap verdim oradan takip edebilirsiniz....

ERGEN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    Katlmc ye
    yelik tarihi
    27.10.2016
    Beenmi
    21
    Teekkr Alm
    5
    @ERGEN
    Tecrbe Puan
    2

ben gecen yl 11.ayda next 2000 machna mn aldm.son 1 aya kadar herhang br sorun yoktu chaz gayet yyd. cok memnundum.son br aydr cihazda donmalar oluyor.kumandann baz tuslar calsyor baz tuslar calsmyor.rnegin dun aksam bir film izledm flm btt.baska kanallara gecmek stedm olmad, sadece kumandann kanal degitiren tusu calsyor dgerler calsmyor.chaz kapatamadm.buna benzer sorunlar surekl oluyor.cihaz donuyor.ne yapmam onerrsnz.yardmc olursanz sevnrm.Umarn doru yere yazmmdr.

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan Birinci 12

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)