Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Wifi adaptör tavsiye

piyer41

0
Üye
31 Tem 2018
8
0
1
Arkadaşlar uzun yıllardır dremabox kullanıcısı olarak next dünyasına adım attım ve tavsiyeler sonucu bu cihazı satın aldım. Cihazdan tek beklentim azerspace uydusundaki kanalların açılması. Muhtemelen cihaz içinde keyler yüklüdür. Evimde internet olmadığı için iptv vs gibi özelliklerini çok sık kullanmam. Ancak 1 yıllık server hediyeside cazip geldi ve bir wifi adaptör almaya karar verdim. Hem cihazla uyumu hemde internet çekim gücü olarak tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürker

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Arkadaşlar uzun yıllardır dremabox kullanıcısı olarak next dünyasına adım attım ve tavsiyeler sonucu bu cihazı satın aldım. Cihazdan tek beklentim azerspace uydusundaki kanalların açılması. Muhtemelen cihaz içinde keyler yüklüdür. Evimde internet olmadığı için iptv vs gibi özelliklerini çok sık kullanmam. Ancak 1 yıllık server hediyeside cazip geldi ve bir wifi adaptör almaya karar verdim. Hem cihazla uyumu hemde internet çekim gücü olarak tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürker

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hayırlı olsun kardeşim bu cihazla uyumlu olarak wifi olarak size AŞAĞIDAKİ ürünü tavsiye edebilirim...

https://urun.n11.com/uydu-ekipman-v...medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel&v=1.89.6

cancan88

New member
Üye
12 Ara 2018
7
0
1
merhaba, yeni next 2000 fta cihazını aldım ve RT7601 wifi aparatını aldım ama cihazı kablosuz internet bağlantısını yapamadım. kablosuz ağları görmüyor. Ne yapabilirim bu konuda yardım lütfen...