İletişim

0532 614 95 17

dijimemo@hotmail.com

dijimemo@hotmail.com

üstatlarım önce hayırlı cumalar temenni ediyorum.next in machina 3d ve 2000 hd internet mini machinasını kullanmaktayım her iki cihazda performans olarak iyi konumda çalışmaktadır.herkes hep yeni yazılım bekliyor ve verilen yazılımlar tamamiyle internet özellikli işin bu tarafı beni kendi adıma söylüyorum beni ilgilendirmiyor.bir çok sitede kullanıcılar hep şunun cevabını bekliyor.neden bu iki cihazada toplu tp silme özelliği eklenmiyor isterimki yeni bir yazılım verilecekse bu özelliği ilave

Bu konu 164 kez görüntülendi 2 yorum aldı ...
toplu tp silme 164 Reviews

Konuyu değerlendir: toplu tp silme

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 164 kez incelendi.

zafer3801 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Katılımcı Üye
    Beğenmiş
    210
    Teşekkür Almış
    37
    @zafer3801
    Tecrübe Puanı
    5

Standart toplu tp silme

üstatlarım önce hayırlı cumalar temenni ediyorum.next in machina 3d ve 2000 hd internet mini machinasını kullanmaktayım her iki cihazda performans olarak iyi konumda çalışmaktadır.herkes hep yeni yazılım bekliyor ve verilen yazılımlar tamamiyle internet özellikli işin bu tarafı beni kendi adıma söylüyorum beni ilgilendirmiyor.bir çok sitede kullanıcılar hep şunun cevabını bekliyor.neden bu iki cihazada toplu tp silme özelliği eklenmiyor isterimki yeni bir yazılım verilecekse bu özelliği ilave etmek mümkün değilmi sanırım daha önce bir yerde okumuştum her iki cihazdada kullanılan işlemci buna müsaade etmiyor diye biliyorsunuzki tp leri tek tek silmek son derece uzun bir zaman alıyor oysaki kanalları topluca işaretleyerek silebiliyoruz eğer gereksiz bir konu açtıysam kusura bakmayın saygı ve selamlarımı iletlrim tekrar cumanız mubarek olsun.
    Konu zafer3801 tarafından (10.08.2018 Saat 15:01 ) değiştirilmiştir.

haydar1966 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Co-Administrator
    Nereden
    İstanbul
    Beğenmiş
    6.513
    Teşekkür Almış
    3.508
    @haydar1966
    Tecrübe Puanı
    52

Alıntı zafer3801 Nickli Üyeden Alıntı
    üstatlarım önce hayırlı cumalar temenni ediyorum.next in machina 3d ve 2000 hd internet mini machinasını kullanmaktayım her iki cihazda performans olarak iyi konumda çalışmaktadır.herkes hep yeni yazılım bekliyor ve verilen yazılımlar tamamiyle internet özellikli işin bu tarafı beni kendi adıma söylüyorum beni ilgilendirmiyor.bir çok sitede kullanıcılar hep şunun cevabını bekliyor.neden bu iki cihazada toplu tp silme özelliği eklenmiyor isterimki yeni bir yazılım verilecekse bu özelliği ilave etmek mümkün değilmi sanırım daha önce bir yerde okumuştum her iki cihazdada kullanılan işlemci buna müsaade etmiyor diye biliyorsunuzki tp leri tek tek silmek son derece uzun bir zaman alıyor oysaki kanalları topluca işaretleyerek silebiliyoruz eğer gereksiz bir konu açtıysam kusura bakmayın saygı ve selamlarımı iletlrim tekrar cumanız mubarek olsun.
    Öncelikle selamlar bu vereceğim bilgiyi hiç bir yerde bulamazsınız diyerek gerekli açıklamayı yapıyorum.Bu isimlerini yazdığınız cihazlar olsun gereksede bunlardan önceki piyasada olan cihazlar olsun,onlardadada bu durum aynı idi.Yani herhangi bir şey yapılmadı çünkü bu cihazlari sadece sabit antenli kullanıcılar kullanmamaktadır.Ayni zamanda MOTORLU yada USALS kullanicilarida vardır.Ve sizin istekte bulunduğunuz durumda cihazda MOTOR lu sistem kullanıcılarında sorun oluştuğundundan dolayı bu maalesef olanaksız olmuştur.Evet olsa iyi olurdu ama maalesef olmuyor illaki tp silmek isteyen bu şekilde kullacaktir başka yolu yoktur.Sagda solda yazip olayi işlemcinin üstüne atip müsade etmiyor diyenler yanlış bilgi vermektedirler... Bilginize.!
    Bukır 61 (10.08.2018), DOST_6080 (10.08.2018), f12 (10.08.2018) Bunu beğendi.

zafer3801 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Katılımcı Üye
    Beğenmiş
    210
    Teşekkür Almış
    37
    @zafer3801
    Tecrübe Puanı
    5

Standart toplu tp silme

Alıntı haydar1966 Nickli Üyeden Alıntı
    Öncelikle selamlar bu vereceğim bilgiyi hiç bir yerde bulamazsınız diyerek gerekli açıklamayı yapıyorum.Bu isimlerini yazdığınız cihazlar olsun gereksede bunlardan önceki piyasada olan cihazlar olsun,onlardadada bu durum aynı idi.Yani herhangi bir şey yapılmadı çünkü bu cihazlari sadece sabit antenli kullanıcılar kullanmamaktadır.Ayni zamanda MOTORLU yada USALS kullanicilarida vardır.Ve sizin istekte bulunduğunuz durumda cihazda MOTOR lu sistem kullanıcılarında sorun oluştuğundundan dolayı bu maalesef olanaksız olmuştur.Evet olsa iyi olurdu ama maalesef olmuyor illaki tp silmek isteyen bu şekilde kullacaktir başka yolu yoktur.Sagda solda yazip olayi işlemcinin üstüne atip müsade etmiyor diyenler yanlış bilgi vermektedirler... Bilginize.!
    üstadım sizin görüşlerinize her zaman saygılıyım bir zamanlar next 8000x cam plus uydu alıcısıda kullandım o cihazda motorlu çanak kullanma özelliğine sahipti ama cihazda silinecek tp leri seçerdik ve seçtiğimiz her tp yi cihaz sağ tarafa alır ve sil komutuyla silerdik ben buradan yola çıkarak yazmıştım cevabınıza teşekkür ederim yeniden yanıtlamanıza gerek yoktur değerli zamanınızı almak istemem.saygılar.
    DOST_6080 (10.08.2018), haydar1966 (10.08.2018) Bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)