Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

thor uydusu 11900 h 28000 LOOK TV

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul

Yarın bu durumu @Doktor üstadıma izah etmeye çalışıp sorunu gidermek için ne yapılabilir bakarız inşaallah.Bu arada belirtmek isterimki ben daha önce bende ÇİFT-TUNER lide sorun yok diye yazmıştım ama dikkatimden kaçmış olmalıki ben look-plusa bakıyormuşum.! Yani gerçektende böyle bir sorunun tüm serilerde var olduğu aynen tescil edilmiş oldu.Bir sürü varyasyon denedim ama maalesef banamısın bile demedi bencede bu durum yazılımla ilgili olabilir...

Son düzenleme:

foxmen

0
Üye
2 Mar 2017
120
7
18
Yarın bu durumu @Doktor üstadıma izah etmeye çalışıp sorunu gidermek için ne yapılabilir bakarız inşaallah.Bu arada belirtmek isterimki ben daha önce bende ÇİFT-TUNER lide sorun yok diye yazmıştım ama dikkatimden kaçmış olmalıki ben look-plusa bakıyormuşum.! Yani gerçektende böyle bir sorunun tüm serilerde var olduğu aynen tescil edilmiş oldu.Bir sürü varyasyon denedim ama maalesef banamısın bile demedi bencede bu durum yazılımla ilgili olabilir...

--------------------

Normal yayın da fark edilmiyor fazla ama futbol maçlarında takılma çok belirgin oluyor umarım çözer doktor üstad...

foxmen

0
Üye
2 Mar 2017
120
7
18

Haydar abi bir gelişme varmı? Doktor üstad ile görüşebildinmi?

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Haydar abi bir gelişme varmı? Doktor üstad ile görüşebildinmi?

Evet kendisi ile yazıştım ama bu meseleden bahsetmedim çünkü kendisi İstanbul dışındaymış ama çarşamba günü bir aksilik olmaz ise fabrikaya gidecekmiş. İnşaallah o zaman kendisine durumu iyice izah etmeye çalışırım bir çözüm için bakılabilir duruma...

foxmen

0
Üye
2 Mar 2017
120
7
18
Evet kendisi ile yazıştım ama bu meseleden bahsetmedim çünkü kendisi İstanbul dışındaymış ama çarşamba günü bir aksilik olmaz ise fabrikaya gidecekmiş. İnşaallah o zaman kendisine durumu iyice izah etmeye çalışırım bir çözüm
için bakılabilir duruma...

Saol abi iyi ki varsın...

kartal3734

0
Üye
20 Şub 2013
54
22
8
Yayında sanki iptv de duraklama olur ya kısa aralıklı herkesde böylemi %100 canak ayarı var izmirden 90 lık çanakla yayın herkesde böylemi frekansı sildim tarattım yine aynı sadece bu kanalda yapıyor Look plus sıkıntı yok cihazım next machina 3d süper yazılım V2.267(P2.1.2)08/08/2017 tesekkurler
Aynı sorun bendede mevcut server kaynaklı olduğunu sanmıyorum ben next machinadan yazılım sorunu olduğunu düşünüyorum başka kanallarda donma söz konusu değil server kaynaklı olamaz yayın dönmüyor titreyerek geliyor

Ali35

0
Üye
11 Tem 2016
287
53
28
Izmir bornova
Aynı sorun bendede mevcut server kaynaklı olduğunu sanmıyorum ben next machinadan yazılım sorunu olduğunu düşünüyorum başka kanallarda donma söz konusu değil server kaynaklı olamaz yayın dönmüyor titreyerek geliyor
Haydar abi konuyla ilgileniyor sagolsun doktor üstada durumu anlatıcak insanlah en kısa süre içinde yeni yazılım verilir

nomaster

0
Üye
14 Ağu 2018
4
3
3
Arkadaşlar thor uydusunu ayarlayıp bu kanalı nasıl izleyebilirim ? Neler gerekiyor ? Yardım edebilirmisiniz ?

yesil1

0
Özel Üye
17 Kas 2016
548
189
43
Arkadaslar thor uydusunda 11823 h 30000 frekansindaki kanallar aciliyor mu günlük serverle?

Ali35

0
Üye
11 Tem 2016
287
53
28
Izmir bornova
Haydar abi gelişme yokmu dr üstat hocamıza bayram sonrası için konuyu tekrardan görüsecektiniz next 3d serisi için look tv de ki sıkıntıyı

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Haydar abi gelişme yokmu dr üstat hocamıza bayram sonrası için konuyu tekrardan görüsecektiniz next 3d serisi için look tv de ki sıkıntıyı

Sevgili kardeşim söz verdiğim gibi ben olayı bir video ile @Doktor ustadimiza ilettim.Benim elinden ancak bu kadar geliyor keşke daha fazlası gelse.Siz 3d kullanicilarida durumu bilahare üstada yazıp iletin...

Ali35

0
Üye
11 Tem 2016
287
53
28
Izmir bornova
thor uydusu 11900 h 28000 LOOK TV ( LOOK SPORT ) olmuş ve machina 3D serilerinde bu kanalda titreme sorunu vardı şuan titremede yapmıyor 1 haftadır kontrol ediyorum cihazım machina 3D süper

regedit

0
Üye
17 Kas 2016
26
0
1
Bu kanalı ayarladım farzedelim.serverlami izleniyor keylemi.bide ne izleniyor look tv de.yayin turkcemi içeriği nedir acaba arkadaslar