Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Amigo sarı kanal bulamıyor

senyor

0
Üye
26 Tem 2018
2
0
1
Merhaba uzman arkadaşlar...
Next amigo sarı uydu cihazına kanal listesi yükledikten sonra manuel veya otomatik olarak uydudan tv kanalı frekansı taratınca kanal bulmuyor. Radyo istasyonlarını buluyor ancak TV kanallarını bulmuyor....cihazı fabrika ayarlarına getirince buluyor sorun ortadan kalkıyor...ancak tekrar kanal listemi yükleyinde sorun devam ediyor...cihazda son yazılım yüklü...

Snooker /fan

0
Özel Üye
5 Ocak 2018
207
73
28
Merhaba uzman arkadaşlar...
Next amigo sarı uydu cihazına kanal listesi yükledikten sonra manuel veya otomatik olarak uydudan tv kanalı frekansı taratınca kanal bulmuyor. Radyo istasyonlarını buluyor ancak TV kanallarını bulmuyor....cihazı fabrika ayarlarına getirince buluyor sorun ortadan kalkıyor...ancak tekrar kanal listemi yükleyinde sorun devam ediyor...cihazda son yazılım yüklü...

Muhtemelen 4000tv kanalı bulduktan sonra böyle bir sorun yaşıyorsun. Son 5-6 yazılımda aynı sorun devam ediyor.Sanki 8000 kanal kapasitesi 4000 tv,4000 radyoya ayrılmış gibi bir mantıksızlık.Piyasaya ilk çıktığında iyi bir cihazdı. Yazılımla düzeltilir, temennimiz.

Son düzenleme:

senyor

0
Üye
26 Tem 2018
2
0
1
Verdiğin cevap için çok teşekkür ederim. Bu bilgi ışığında bir çalışma yaptım. Cihaza 26.12.2016 ve 18.5.2015 yazılımlarını yükleyip aynı kanal listesini attım yine olmadı. Cihaz 4000 tv kanalının üstüne çıkamıyor. Gereksiz kanalları silip boşluk oluşturmak gerekiyor ben de öyle yaptım...İlgin için tekrar teşekkür ederim.