Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

G-Share Sonlandı

stepeer

0
Üye
24 Ara 2012
3
0
1
30.10.2013 tarihi itibariyle bitecek olan g-share bağlantıyı bir kez bile kullanamadan sonlanması epeyce canımı sıkıyor. Forum üzerinde yazılı çoğu konuyu okudum, anlatılanları yaptım ama nedense olmuyor olmuyor olmuyor.... 40 server bağlı görünüyor, F1 ile silip tekrar yüklüyorum nafile....
19500 cıs model kullanıyorum. 13E , 19E ve türksat uydular aktif ama izleyemedim gitti arkadaş. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim.

meccaz

0
Üye
14 Şub 2012
12
0
1
30.10.2013 tarihi itibariyle bitecek olan g-share bağlantıyı bir kez bile kullanamadan sonlanması epeyce canımı sıkıyor. Forum üzerinde yazılı çoğu konuyu okudum, anlatılanları yaptım ama nedense olmuyor olmuyor olmuyor.... 40 server bağlı görünüyor, F1 ile silip tekrar yüklüyorum nafile....
19500 cıs model kullanıyorum. 13E , 19E ve türksat uydular aktif ama izleyemedim gitti arkadaş. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim.
Bide soyle dene kardes FG 2.65 yazılımını yukle fabrika ayarlarına don kanalları yeniden tar
at ve sunucu ayarlarından 40 nolu servere gel f1 yap sil ve geri yukle sonra kumandadan
40 nolu server uzerindeyken mute tusuna bas bi uyarı cıkacak (g-share server updating by, ftp please wait) diye ve sorunun buyuk ihtimalle cozulecektir..

stepeer

0
Üye
24 Ara 2012
3
0
1
Meccaz teşekkür ederim bilgi için. Talimatları olduğu gibi uyguladım ancak sonuç yok...
Kablosuz bağlantı da mı var bi sorun diyecem ama diger uygulamalar çalışıyor, serverlar zaten bağlı görünüyo.
Dikkatimi çeken bir husus DNS ayarının her nedense benim ayarladıgim şekilde kaydedilmemesi. Ağ geçidi IP si otomatik DNS ye atıyo. Değiştiriyorum, kaydedip cihazı arkadan kapatıp açıyorum DNS de Ağ geçidi IP si yazıyor.
Wifi adaptörden mi bağlantı sağlayıcimdan mıdır sorun bilgi verebilir misiniz.

moverick74

0
Üye
14 Ara 2012
10
0
1
Meccaz teşekkür ederim bilgi için. Talimatları olduğu gibi uyguladım ancak sonuç yok...
Kablosuz bağlantı da mı var bi sorun diyecem ama diger uygulamalar çalışıyor, serverlar zaten bağlı görünüyo.
Dikkatimi çeken bir husus DNS ayarının her nedense benim ayarladıgim şekilde kaydedilmemesi. Ağ geçidi IP si otomatik DNS ye atıyo. Değiştiriyorum, kaydedip cihazı arkadan kapatıp açıyorum DNS de Ağ geçidi IP si yazıyor.
Wifi adaptörden mi bağlantı sağlayıcimdan mıdır sorun bilgi verebilir misiniz.

bende senin gibi çok denedim ancak başarılı olamadım daha sonra uydu cihazımı ethernet kablosu ile modeme bağladıktan sonra ayarları yeniden girdim ve yayınlar geldi ve şu anda seyrediyorum