Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Free Share Aktif Etme.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bortecine

0
Üye
24 Kas 2012
16
0
1
test isteyi ne demek yayın seyretmek içinmi karbon hocam bir yardımcı olursan sevinirim şimdiden sağol benim çok bilgim yok bu konularda arkadaşlar birşeyler anlatmış ama ona bile bir ön bilgi lazım hotbir şifreli kanalları seyretmem için ne yapmam gerek bilmiyorum free sharem açık beklememmi gerek yoksa bir şeymi yüklemem gerek

bortecine

0
Üye
24 Kas 2012
16
0
1
ewet ciazı alalı 2 gün oldu ama bir şey seyredemiyorum bir şeyde anlamıyoruz arkadaşlar bir şeyler yazmış ama hiç bir şey anlamadım yardımm:=(

bortecine

0
Üye
24 Kas 2012
16
0
1
free share aktıf olduğu halde hiç bir kanalı seyredemiyorum açaba sorun düzeldimi bilen varmı akadaşlar

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
626
788
93
free share aktıf olduğu halde hiç bir kanalı seyredemiyorum açaba sorun düzeldimi bilen varmı akadaşlar

Hayır düzelmedi, free share sorun devam ediyor. sanırım fuar koşuşturmacası vs. derken free share serverdeki bakım işi uzadı. fuardan sonra free share durumu kesinlik kazanacaktır diye düşünüyorum.

mach1

0
Üye
14 Ocak 2012
362
12
18
Firmadan süre tarih verilmedi bir açıklamada yok düzeleceği ile ilgili o yüzden 26 sı 29 u 1 2si vs gibi yazılanlar firmadan gelen bilgiler değil bekleyeceksiniz freeshare için gelirse gelir sonuçta sonradan konan extra hediyeydi garantisi yok hiçbirşeyin..

mflasher

0
Üye
28 Kas 2012
3
0
1
Kısmet...

Yeni taşındığım evde merkezi çanak anten sistemi olmadığı için neredeyse 6 aydır kutusunda duran Next Minix HD cihazı kutusundan çıkartıp, kurduğum, çatı aralarında aydınlıklarda akşama kadar kablo çektiğim akşam sistem bakıma alınmış.

Bahtsız Nextciyi çatıda kutup yıldızı bile bulmaz o hesap... Kısmet...

webmaster

Administrator
Yönetici
Administrator
17 Eyl 2011
1,832
380
113
İstanbul
www.next.web.tr
Yeni taşındığım evde merkezi çanak anten sistemi olmadığı için neredeyse 6 aydır kutusunda duran Next Minix HD cihazı kutusundan çıkartıp, kurduğum, çatı aralarında aydınlıklarda akşama kadar kablo çektiğim akşam sistem bakıma alınmış.

Bahtsız Nextciyi çatıda kutup yıldızı bile bulmaz o hesap... Kısmet...

6 ay geç kalmıssınız :)

mach1

0
Üye
14 Ocak 2012
362
12
18
Hala bedava birşey açıyor diye cihaz alanlar cihazın özelliklerine bile bakmayanlar oldukça bu çark sürer gider çarklar içinde birileride hep ezilir üzülür bedavaya birşey yok hayatta free diye sanılan şeyler zaten cihaza kat kat konmuştur satış fiyatına akıllı olmak şart eğitimde :)

hedef2010

0
Üye
17 May 2012
217
10
18
hocamın değişiyle galiba nextlerde free share özelliği nin önemi kalmadı gibi bir şey, ancak ücretle izlenecek sanırım. tüm arkadaşlara bu özelliğinden aldırmış olduğumdan dolayı da arada kaldım... adamlar beni tümden yok edecek, hayırlısı olsun ne diyeyim. hiç bir bedeva izlenmenin garantisi olmadığını başta söylemem gerekirdi... Hürmetler...

marcodemir

0
Üye
7 May 2012
48
3
8
free share güzeldi inşallah geri gelir gelmezse cihazı yedeğe alıcam yada satacağım kablo tv kullanıyorum en azından kanal geç geldi ses geç geldi gibi şeylerle uğraşmak zorunda kalmıyacağım zaten cihazı bu özelliği sayesinde kullanıyordum cihaz aslında beş para etmez hani derler ye göz görmeyince gönül katlanır bizimkide o hesap free share olayı var diye cihazın olumsuzluklarını gözardı ediyordum her güzelin kusuru olur diyordum inşallah free share geri gelirde yine cihazı kullanmaya devam ederim bana cihaz soran arkadaşları şu an bekletiyorum minix hd almamaları konusunda uyarıyorum bekleyin diyorum freeshare gelmezse başka bir marka hemde minix hd den daha ucuza ve sorunsuz cihazlardan tavsiye edicem inşallah ben yanılırımda arkadaşlara göğsümü gere gere minix hd cihazını alın derim saygılar

mozaik71

0
Üye
22 Kas 2012
11
2
3
arkadaşlar daha öncede sormuştum. next minix hd harici diger next in ürünlerindede bu sorun varmı acaba. cihazı alalı daha yeni oldu kutusu durmakta hiç olmazsa açıyorsa nextin diğer ürünlerinden alayım.

bortecine

0
Üye
24 Kas 2012
16
0
1
bende bu cazı aldığıma pişman oldum bazıları insanları free share diye aldatıp satış yapıyor işin aslını söyleyip malı dürüstce satan yok sonrada insanlar form sitelerinde saatlerce satın aldığı cazının sorunlarını çözmeye çalışıyor bu haksızlık haksız kazanç ........

bu formda birşeyler paylaşıp madur şahıslara yardımçı olan tüm arkadaşlara kendi payıma TEŞEKKÜR EDERİM her şey için SAOLUN

mach1

0
Üye
14 Ocak 2012
362
12
18
Erol Bey bugün 4-5 gibi sorunu halletmiş aktif hale geldi tekrar freeshare :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...