Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Idman_Azerbaycan {46.0°E} Biss Kéy Sorunları Hk. { Kéy Yazmayınız! }

maystha

0
Üye
8 Şub 2013
1
0
1
hd minix uydu alıcısı var ben yaptım dediklerinizi emuyu falan aktif ettim ancak kanallar gitti göstermiyor nasıl olucak acaba yani kanallar çekmiyo

Son düzenleme:

halit3

0
Üye
8 Eyl 2012
58
1
8
Next Minix şuan galatasarayın maçını izliyorum $Az TV Azerbaican kanalı 10964-12800-H

yasarusta1969

0
Üye
4 Eki 2012
15
0
1
55
nevsehir
Ustam azerİ uydusunda idman tv 2 gÜndÜr yÜklemedİĞİm key kalmadi frekans ÖĞrendİk
11169 h 20400 ful ama Şİfrelİ yardim edİn nasil yapacaĞİm

kreys

0
Üye
13 May 2013
9
0
1
idman tv

arkadaslar minix hd uydusuna sahibim uydu sürümüm güncel idman tv nasıl yükleyebilirim biss keyiyle birlikte biri anlatırsa çok mutlu olacagım aksam maç var

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
arkadaslar minix hd uydusuna sahibim uydu sürümüm güncel idman tv nasıl yükleyebilirim biss keyiyle birlikte biri anlatırsa çok mutlu olacagım aksam maç var

İdman Tv kanalı Türksat uydusundan ayrıldı kendi uydusu olan AzerSpace 46.E uydusundan yayın yapmaktadır,bu uyduya bakan ayrı bir çanağınız olması gerekir yada Türksat çanak antene ilave bir lnb daha takarak multifeed şeklinde bu uydunun ayarlanması gerekir önce...

kreys

0
Üye
13 May 2013
9
0
1
İdman Tv kanalı Türksat uydusundan ayrıldı kendi uydusu olan AzerSpace 46.E uydusundan yayın yapmaktadır,bu uyduya bakan ayrı bir çanağınız olması gerekir yada Türksat çanak antene ilave bir lnb daha takarak multifeed şeklinde bu uydunun ayarlanması gerekir önce...

rthd horbitte aratsam bulabilirmiyim şifreye girermi

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
rthd horbitte aratsam bulabilirmiyim şifreye girermi

İdman Tv kanalı sadece AzerSpace uydusunda yayın yapmaktadır,
Maçı Hotbird uydusunda İtalia 1 kanalı şifresiz verecek ,imzamda detaylar var,internet bağlantınız var ise free share ile de izleyebilirsiniz, cihazınızın bölümünde ilgili detaylar bulunmaktadır.

kreys

0
Üye
13 May 2013
9
0
1

İdman Tv kanalı sadece AzerSpace uydusunda yayın yapmaktadır,
Maçı Hotbird uydusunda İtalia 1 kanalı şifresiz verecek ,imzamda detaylar var,internet bağlantınız var ise free share ile de izleyebilirsiniz, cihazınızın bölümünde ilgili detaylar bulunmaktadır.

italia 1 var ama öteki hd ise kabloyu takayim uyduyu bağlayayım internete hd izlemek varken nie sd izleyeyim

receprodoplu

0
Üye
21 Eyl 2013
9
0
1
Merhabalar, iyi akşamlar benim next star ye-2000 fta usb serisi var elimde nasıl keyler giricem maçı izlemek için biraz yardımcı olurmusunuz keyleri girme falan lütfen.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
Merhabalar, iyi akşamlar benim next star ye-2000 fta usb serisi var elimde nasıl keyler giricem maçı izlemek için biraz yardımcı olurmusunuz keyleri girme falan lütfen.

Cihazınıza uygun kéy dosyasını yüklemeniz ve emuyu aktif etmeniz yeterli...Tabi ki AzeriSpace uydusuna ayarlı çanağınızın olması gerekli..Alternatif olarak Hotbird uydusunda İtalia 1 kanalı maçı şifresiz verecek..

receprodoplu

0
Üye
21 Eyl 2013
9
0
1
ben normalde bulsatcom izleyebilirim hotbirde var ama kanal taraması yapıyorum çıkmıyor kanallar 2 tane enemy var biri turksat için biride bulsata ait hotbird de ku yazıyor ama göstermiyor tarama yapınca kanalları çıkarmıyor yani hotbird kanalları şuan hiç biri yok bende onu nasıl yapıcam biraz yardımcı olurmusun bana teşekkürler.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
ben normalde bulsatcom izleyebilirim hotbirde var ama kanal taraması yapıyorum çıkmıyor kanallar 2 tane enemy var biri turksat için biride bulsata ait hotbird de ku yazıyor ama göstermiyor tarama yapınca kanalları çıkarmıyor yani hotbird kanalları şuan hiç biri yok bende onu nasıl yapıcam biraz yardımcı olurmusun bana teşekkürler.

Bu durumda Trüksat ve Hellassat uydusuna ayarlı çanaklarınız var, yani maçı tv den seyretme şansınız yok..
Bilgisayarınıza Simple tv programını kurarak aşağıda vermiş olduğum IP TV linkini girerek Pc üzerinden Idman Tv kanalını izleyebilirsiniz...

Kod:
İdman Tv
rtmp://lswb-de-08.servers.octoshape.net:1935/live/aztvsport

Bultur

0
Üye
20 Şub 2016
1
0
1
Biss key IDMAN TV Azerspace uydusundan buldum fakat provider ? Key ? nedir Key data var 34534500345345 diye ama diğer yerlere ne yazılacak bir çok deneme yaptım olmadı? Yardım edebilirmisiniz? Şimdiden teşekkürler...

GOKHAN68

0
Üye
16 Mar 2012
212
203
43
49
aksaray
sayın karbon hocam azeri uydusunda yayın yapan new tv kanalı açılmıyor daha önce açılıyordu bayadır açılmıyor dün bir arkadaşın next 2000 İnternet uydu alıcısını güncelledim azeri kanalı new tv i açtı benim makına da aynı am benimki açmiyor key 1 key 2 şeklinde yüklüyorum ama açmıyor neden yardımlarınızı bekliyorum