Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Idman_Azerbaycan {46.0°E} Biss Kéy Sorunları Hk. { Kéy Yazmayınız! }

wollkan

0
Üye
18 Ağu 2012
5
0
1
next minx hd var yazılım ve key guncel ama idman azerbaycan kanalını izleyemiyorum yardım edin pls

dt6767

0
Özel Üye
20 Tem 2012
231
175
43
next minx hd var yazılım ve key guncel ama idman azerbaycan kanalını izleyemiyorum yardım edin pls

aynı sorun bende de var. rustavi 2 de izlenemiyor.maç varken şifreli açılmıyor. son yazılımı da attım.ama açılmıyor. yardım için teşekkürler.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
Şu an İdman Tv kanalı şifrede ve Minix HD ile test ediyorum sorun yok açık kanal..

Güncel emu dosyası yüklü olsun cihazınızda ve Emu aktif olsun arkadaşlar...gerekirse kanalı silip tekrar taratın ve frekans seviyelerini kontrol edin.

sezar

0
Üye
10 Haz 2012
48
0
6
arkadaşlar idman tv izlemek için medeniyet tv ye gelin sonra idmana gelin ok bende 18500+ pulusvar 2 gündür aynısı idi böyle açılıyo idman tv

eagles1903

0
Üye
27 Haz 2012
21
0
1
dediklerinizi aynen yaptım ama açılmadı bende de.ntvspor ve diğer kanallar sorunsuz fakat idman tv şifreli.

coxy

0
Üye
12 Ağu 2012
7
0
1
sabahtan beri bu kanalı izlemek için uğraşıyorum, misafirler gelmiş yeni yazılımı yüklemişler, ben yüklenince favoriler falan uçuyor diye yüklemiyordum, şimdi idman tv:'yi de izleyemiyorum, key.db dosyasını yeniden yüklesek faydası olur mu, ne yapmam lazım?

coxy

0
Üye
12 Ağu 2012
7
0
1
sezar'ın dediği gibi medeniyete gelin sonra idman yapın sonra biss imana geliyor maçı izleyebilirsiniz.

sezar

0
Üye
10 Haz 2012
48
0
6
idman ile medeniyet tv yi alt alta sıralı yopın idman okey ayrıca son keyleride yüklü olursa daha iyi olur

sezar

0
Üye
10 Haz 2012
48
0
6
arkadaşlar bir konuya açıklık getireyim ********** sitesinden yüklenen güncel keyler çok sorunlu çalışıyor bende next 18500+pulusvar son yazılımdan sonra bende astra 19 uydusuvar orada bulunan tntsat kanalları açılmaya başladı önçe ********** sitesindeki keyleri yükedim 30 saniyede bir şifre girmeye başladı sonra buradaki keyleri yükledim sorunsuz çalışıyor yaklaşık 100 tanaeden fazla şifreli kanalları izlene bilmekte ayrıca 50 fazla şifresiz hd kanal bulunmakta yani yukarıda dt6767 yazdıgı rustavi veya idman next destek sitesindeki keylerden sorunlu olma ihtimali bulunur ayrıca yarınki fener maçıda naklen idman tv dedir saygılarımla forumdaki arkadaşlara duyurulur

zola1021

0
Üye
29 Ağu 2012
4
0
1
kardeş idman tvye bunu girmeye çalıştığım zaman biss key zaten yuklu dıe sılıp tekrar ekledım yine oyle dıo pek bi bilgim yok yardımcı olabilirmisn

metehan__

0
Üye
18 Ara 2011
62
34
18
idman tv

Arkadaşlar 2gündür idman tv şifreli logosu gözükmekte.halbuki bis key mevcut.bir hata var ama hata bendemi yoksa bir durummu var...?????:(

mstfkbs

0
Üye
23 Eyl 2012
2
0
1
18500 hd plus uydu alıcım var. kodları giremedim. anlatabilir misiniz? SID dediği nedir nasıl girilir? hex keyi nereye gireceğiz?

metehan__

0
Üye
18 Ara 2011
62
34
18
ses sorunu

Teşekkürler üstad..iyiki varsınız...::eek:
Birde şu ses sorununu çözebilirmiyiz..sizin ses ile ilgili test yazılımını yükledim ama fayda etmedi....şifreli bir yayına geçtiğinde ses gidiyor,bir kanal alt yada üste gidip geldiğinde ses tekrar geliyor..:confused:...
Anlaşıldı şimdiye kadar bir cevap gelmediğine göre bu sorun kronikleşmiş....:(