Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

AzTV Azerbaijan {46.0°E} Biss Kéy Sorunları Hk.{ Kéy Yazmayınız! }

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
shnr;kardeş cevap için teşşekür ederim..ama Az tv bir türlü açılmıyor..akşam Barç-Milan maçı var kaçırmak istemiyorum fakat keyler bi türlü işe yaramadı..siz iki key vermişsiniz denedim dün maç varken denedim olmadı.. hatta karbon ustanın yayınladığı key db dosyasını mini Black Hd için yükledim ama yine açılmadı..kanalları 46.0°E uydusundan izliyorum idamn tvi açılıyor ama az tvi yok..yardımlarınızı bekliyorum...

Kumandadan OK tuşuna basarak kanal listesini görüntüleyin, buradaki listede iken kumandanın yön tuşları ile Az Tv Azerbaican üzerine gelerek kumandadan mavi tuşa basarak aşağıdaki kéyi ekleyin
12 34 56 C9 65 43 21 C9

tuncayx

0
Üye
1 May 2013
9
0
1
Kumandadan OK tuşuna basarak kanal listesini görüntüleyin, buradaki listede iken kumandanın yön tuşları ile Az Tv Azerbaican üzerine gelerek kumandadan mavi tuşa basarak aşağıdaki kéyi ekleyin
12 34 56 C9 65 43 21 C9

hocam dediğiniz şekilde key girilmiyor.ben menü,tv sistemi,zaten emü açık kırmızı tuş basıyorum bissi seçiyorum sonra az tv'yi buluyorum keyi öyle giriyorum..ama bu verdiğniz keyi girmeme rağmen dün yine maçı izleyemedim..şöyle bişey oldu Shnr nikli arkadaşın vermişolduğu; 1234560065432100 keyi gimişti şifresiz bir kanal izlerken az tv'ye bakayım dedim kanal açıldı sonra kanalı deiştim geri döününce yine şifreliydi..

keyi doğru şekilde giriyorum değil mi karbon hoca??

tuncayx

0
Üye
1 May 2013
9
0
1
arkadaşlar az tv biss keyi halen çözemedim..yarın maç var lütfen yardımcı olun..
cihaz next mini HD az tv'yi E 44.0 uydusundan ve 11168/H20400 frekanslarından izliyorum..
vermiş olduğunuz keyleri girmeme rağman kanal maç yayınına başladığında şifre giriyor..

bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum..teşekkürler.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113

isoFRM

0
Üye
27 Kas 2013
5
0
1
Next minix hd AZARBAYCAN kanalları sorunu

Selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım.Bir kaç sorum olucak ben gecen seneler idman tv olsun azarbaycan tv olsun ********** indirdigim en yazılım key biss artık ne oluyorsa onlarlar rahat rahat izliyorum ama. Bu son yazılım ve kanal listesini yükledim 26.11.2013 kanal listesi sanırım yazılımda Next Minix HD 29.07.2013 Yazılımı buydu az tv de yok idman tv de şampiyonlr ligi maçlarını ne güzel izliyordum onlar yerine FARDA tv die yayını kötü bir kanal geldi şimdi o kanalları nasıl eklerim bir arkadaşım azarbaycanın kendi uydusuna geçtigini onun artık türksatta gözükmedigini felan söylemişti doğrumu şimdi ben tek antenler türksattan izleyemiycekmiyim . Makine minix hd mavi renk olan

siiera

0
Özel Üye
22 Ara 2011
275
157
43
46* 11169 20400 AzerSpace 1/Africasat 1a taşındı haberin varmı

bjk1903

0
Üye
3 Nis 2013
7
0
1
Arkadaşlar Yardımlarınızı Bekliyorum

Kolay gelsin arkadaşlar,b, kaç sorum olcak bugün akşam İdman tv nin programında olmasına rağmen maçı vermedi neden olabilir?Birde next minix cx cihazım var idman tv yi kırıyor ama az tv yi kırmıyor yardınlarınızı bekliyorum.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
Kolay gelsin arkadaşlar,b, kaç sorum olcak bugün akşam İdman tv nin programında olmasına rağmen maçı vermedi neden olabilir?Birde next minix cx cihazım var idman tv yi kırıyor ama az tv yi kırmıyor yardınlarınızı bekliyorum.

Cihaz modeli nedir ?