Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Biss keyler ile ilgili sorunlar görüşler.( Kéy Yazmayınız !)

ibo53

0
Üye
3 Kas 2012
50
13
8
bende 2000 süpr cıs plas var
fr 12284 Inter, era aynı tpde biskey acıyor
SIRIUS 4.8 fre: 12130 V

UKRANIA-SD.......0 X 1FFF : a5xxxxxxxxxxxxxx
NLO tv...................0 X 1FFF : a5xxxxxxxxxxxxxx

hazır sofcam yüklediğimizde ;

bunlar acık
11766
TEB İLE 1+1 INTERNA .ikisi bir TP de fakat açmıyor

cevizkabugu

0
Üye
5 Ocak 2013
4
0
1
bunlar acık
11766
TEB İLE 1+1 INTERNA .ikisi bir TP de fakat açmıyor

TET açılıyor onda sorun yok.

1+1 mp4 yayın olduğu için sizin cihaz bunu çözemez. sadece kanal ismi görünür bendekinde kanal ismi de yok.

Disection

0
Üye
12 Mar 2013
11
1
3
benim cihazda bu sefer trt nin biss keylerini açmadı ve trt üste not düştü bu maçı şifresiz izlemek istiyorsanız trt nin diğer frekansından(trt bilindiği üzere 2 farklı frekans üzerinden yayın veriyor ) izleyin diye. galiba trt biss sistemini iptal etti. trt izlemek istiyorsan trt nin diğer frekansından izlemeyi denemek lazım.

Moktay42

0
Üye
17 Kas 2012
19
0
1
Türksat SINEMA TV ASK- SINEMA TV AKSİYON Biss key

bu kanalların biss keyleri next twindiamonda cihaz için mevcut mu?

karapakss

0
Üye
9 Nis 2013
1
0
1
beyler nextstar 1800 hdcx kullanıyorum fakat trt ve atv den başka hiçbir kanalı hd olarak izleyemiyorum son keyleri attım ama biyerde yanlışlık var :) bi el atın..

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
beyler nextstar 1800 hdcx kullanıyorum fakat trt ve atv den başka hiçbir kanalı hd olarak izleyemiyorum son keyleri attım ama biyerde yanlışlık var :) bi el atın..

Başka hangi kanalları izlemek istiyorsunuz ? Türksat uydusunda Sadece şifresiz HD kanalları izleyebilirsiniz.

TRT HD
TRT 1 HD
ATV HD
A Haber HD
Semerkand TV HD
Teledünya 3D HD

Bu kanallar dışındaki kanallar şifreli ve ücretli platformlara aittir.

ahmet82

0
Üye
5 Nis 2013
2
0
1
Slm hocam ben Next 2010 cıs tıger kullanıyorum. TRT HD dil seçimin de sorun var. Dil seçimini Türkçe olarak yapıyorum Türkçe oluyor. Ancak başka kanala geçişimde. TRT HD ye tekrar geldiğim de dil seçimini Türkçe olarak kaydetmeme rağmen gene ingilizce olduğunu görüyorum.

silvyr

0
Üye
20 Ara 2011
7
0
1
Türksat SINEMA TV ASK- SINEMA TV AKSİYON Biss keyleri güncel olanları nasıl buluruz yardımcı olursanız çok sevinirim

sezgin 2

0
Üye
13 Haz 2012
547
2
18
Adana
TRT world yeniden şifrelendi. Kullandıkları keylerin hiç birisi açmıyor? Bilgisi olan var mı acaba üstadlar.

metin22

0
Üye
30 Ocak 2016
4
0
1
combo cihazımı ile dvb-c headend altyapısı olan yerde türksatta şifresiz yayın yapan kanalların biss şifreelerini çözmesi için kullanıyorum fakat aynı şifreyi tek tek yaklaşık 200 kanala kaydettirmiyor hata veriyor cihaz, şifresi girilmemiş olanları açabilmek için girilmiş olan kanaldan o kanala geçiş yapmak gerekiyor çoğu zaman, bu basit şifreyi tüm normalde açık olan kanallara uygulamanın bir yolu var mıdır? 2 aralık güncel yazılımında da olmadı.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,656
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
combo cihazımı ile dvb-c headend altyapısı olan yerde türksatta şifresiz yayın yapan kanalların biss şifreelerini çözmesi için kullanıyorum fakat aynı şifreyi tek tek yaklaşık 200 kanala kaydettirmiyor hata veriyor cihaz, şifresi girilmemiş olanları açabilmek için girilmiş olan kanaldan o kanala geçiş yapmak gerekiyor çoğu zaman, bu basit şifreyi tüm normalde açık olan kanallara uygulamanın bir yolu var mıdır? 2 aralık güncel yazılımında da olmadı.
Günlük keyler
http://www.next.web.tr/showthread.php/117-Next-amp-NextStar-Serileri-G%C3%BCncel-Emu-Softcam-K%C3%A9y-Dosyalar%C4%B1-Karbon.html

http://www.next.web.tr/attachment.php?attachmentid=7667&d=1454158866

cihazınıza usb ile atacaksınız . gerektiginde kanal listesi ekranda iken mavi tuşa basın bisskey kaydedildikten sonra mavi güncelle internet diyerek güncellenir.

NOT: YAZDIKLARIM CİHAZ İÇİN .SİZ FARKLI ALANDA KULLANMAK İÇİN ARIYORSUNUZ YANLIŞ YÖNLENDİRME YAPMAYAYIM.BİLMİYORUM.

Son düzenleme: