Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Machina 3D de Iptv Nasıl Çalışır

dayço

0
Üye
18 Ağu 2013
15
0
1
ustam lütfen bu yeni yazılıma elle ip tv yi girmek için bir düzenlrme yapın allah rızası için

open10

0
Üye
24 Şub 2013
4
0
1
arkadaşlar cihazda ıptv leri güncellediğim zaman aynı kanallar duruyor.yani yeni kanallar bulmuyor.acaba benmi hatalı yapıyorum?

kerim atila

0
Üye
14 Şub 2015
10
0
1
76
İstanbul
Cihazın FREE TV bölümünde internetten bir çok kanalı MÜZİK-FİLM-DİZİ-SPOR BELGESEL-PRİVATE gibi başlıklar altında makine portaldan güncelleme yaparak seyredebiliyoruz. Fakat bunların içinde yetişkin kanalları da var. Tamam bunları silebiliyoruz ama herhangi biri portaldan bu FREE TV güncellemeleri yaptığında yetişkin kanalları yine geliyor. Bunu engellemek için şifrelemek istesek bu seferde FREE TV bölümünün tamamına şifre konulabiliyor. Oysa FREE TV bölümündeki kanallara girmek için şifre olmamalı giriş kolay olmalı veyahut kumandadan tek tuşla IP TV ye girilebilmeli diye düşünüyorum. Burda ki yetişkin kanalları free tv içinden ayrı olarak şifrelenebilmeli yada tamamen kaldırılmalı yada farklı bir yere alınmalı diye düşünüyorum. İlerde yazılım güncellemeleri yapılırken bu husus dikkate alınamaz mı? Bu konuyla alakalı düşünceleriniz nelerdir .
karbon hocamın dikkatine bu ıptv açıldığında usb den yüklediğimiz bölüm direkt açılıyor,daha önce kendimiz seçiyorduk ulusal kanallar çıkıyordu (adoltlar) olunca tedirgin edici oluyor fovari ulusal kanalları seçiyoruz bir türlü olmuyor,bir çare varmı acaba? yardımlarınızı bekliyoruz iyi günler dilerim..(herhangi bir cevap verilmediği için ilgili arkadaşlara çok "teşekkür" ederim).....

Son düzenleme:

ozgurizmir

0
Üye
7 Eki 2016
134
97
28
İzmir
Bugün bende 2 ayrı Machina 3D de aynı anda HD ip TV kanalları test denemesi yaptım, resim çektim, gerçekten hiç sorunsuz standart IP TV listelerinde denedim 10 numara cihaz. Kullandığım internet 24Mb Modem DSL-17U .
Buyrun resimler

Ps4CXq.jpg

7mzXLN.jpg

IvJK9n.jpg

LDl7Bk.jpg

pqKe9o.jpg

Son düzenleme:

cihat43

0
Üye
7 Şub 2017
67
7
8
Bu aralar dikkatimi cekti next machina 3d serisinde iptv listeleri eklendigini farkettim var bir hareketlenme bakalim neler olacak.

Caner hoca

0
Üye
31 Ağu 2018
2
0
1
S. A. USB den açınca kanal isimleri tvg name...... diye garip bir şekilde çıkıyor. Asıl kanal ismi en sonda. Nasıl düzeltilebilir?

Hidromek

0
Üye
2 Eyl 2018
18
7
3
Merhaba arkadaşlar bir sorum olucak geçen sene next machina 3 D uydu alıcı almıştım şuan içinde satıcının yüklediği kanal IP tv listesi mevcut çeşitli forumlarda yaptığım incelemelerde daha güncel bir listeyi USB bellek ile yüklersem mevcut listenin mecburen silindiği söyleniyor benim merak ettiğim benim cihazda çeşitli ülkelerin kanal listesi mevcut bunların hepsimi siliniyor yoksa türkiye ye ait listeler mi siliniyor ?

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Merhaba arkadaşlar bir sorum olucak geçen sene next machina 3 D uydu alıcı almıştım şuan içinde satıcının yüklediği kanal IP tv listesi mevcut çeşitli forumlarda yaptığım incelemelerde daha güncel bir listeyi USB bellek ile yüklersem mevcut listenin mecburen silindiği söyleniyor benim merak ettiğim benim cihazda çeşitli ülkelerin kanal listesi mevcut bunların hepsimi siliniyor yoksa türkiye ye ait listeler mi siliniyor ?

Önünüzde iki seçenek bulunuyor...
1.Mevcut listenizin üzerine ekleme yapmak ama bunun için önceki listenin tamamının yedeginin bir USB bellekte kayıtlı olması gerekiyor.
2.Yeni listeyi cihaza atmak ama bunu yaparsanız önceki ne var ne yok silinir...

Hidromek

0
Üye
2 Eyl 2018
18
7
3
Önünüzde iki seçenek bulunuyor...
1.Mevcut listenizin üzerine ekleme yapmak ama bunun için önceki listenin tamamının yedeginin bir USB bellekte kayıtlı olması gerekiyor.
2.Yeni listeyi cihaza atmak ama bunu yaparsanız önceki ne var ne yok silinir...

Anladığım kadarıyla uydu alıcıdan mevcut listeyi indiremiyoruz bu durumda mecburen eski liste silinmek zorunda kalıyor

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,657
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ

Hocam @haydar ustamız cevap vermiş amma ufak bi sorum olacak yazdıgınıza göre !!! ''şuan içinde satıcının yüklediği kanal IP tv listesi mevcut çeşitli forumlarda yaptığım incelemelerde daha güncel bir listeyi USB bellek ile yüklersem mevcut listenin mecburen silindiği söyleniyor benim merak ettiğim benim cihazda çeşitli ülkelerin kanal listesi mevcut ''

Derken ; siz ücretli server almadınız gibi cihazın üzerindeki (IPTV Tuşuna bastığınızda Türkiye Almanya Fransa Iran....... gibi ülkelerin ıptv lerini kastediyorsunuz yoksa Cihazı alırkeb herhangi birinin usb ile cihazınıza yükleme yaptıgı m3u listeyimi.

Bu ikisi farklı farklıdır. Net bir cevap vermek için dediğiniz listeye nasıl erişiyorsunuz biraz açık yazın (örnek IPTV basıp Türkiye yimi seçiyorsunuz) bu şekilde ise yaptıgınız bu liste degişmez cihazla birlikte gömülü gelen serverdır.

Yok Iptv Tuşu USB/Kişisel i seçerek açıyorsanız bu liste degişir silinir yeniden yüklenebilir vs...

Hidromek

0
Üye
2 Eyl 2018
18
7
3
Hocam @haydar ustamız cevap vermiş amma ufak bi sorum olacak yazdıgınıza göre !!! ''şuan içinde satıcının yüklediği kanal IP tv listesi mevcut çeşitli forumlarda yaptığım incelemelerde daha güncel bir listeyi USB bellek ile yüklersem mevcut listenin mecburen silindiği söyleniyor benim merak ettiğim benim cihazda çeşitli ülkelerin kanal listesi mevcut ''

Derken ; siz ücretli server almadınız gibi cihazın üzerindeki (IPTV Tuşuna bastığınızda Türkiye Almanya Fransa Iran....... gibi ülkelerin ıptv lerini kastediyorsunuz yoksa Cihazı alırkeb herhangi birinin usb ile cihazınıza yükleme yaptıgı m3u listeyimi.

Bu ikisi farklı farklıdır. Net bir cevap vermek için dediğiniz listeye nasıl erişiyorsunuz biraz açık yazın (örnek IPTV basıp Türkiye yimi seçiyorsunuz) bu şekilde ise yaptıgınız bu liste degişmez cihazla birlikte gömülü gelen serverdır.

Yok Iptv Tuşu USB/Kişisel i seçerek açıyorsanız bu liste degişir silinir yeniden yüklenebilir vs...
Geç cevap verdiğim için kusura bakmayın cihazı direk satın aldım alırkende ücretli server satın almadım sadece IPTV tuşuna bastığım zaman çeşitli ülke ve bölgelerin IPTV listeleri geliyor o listelere girdiğim zaman bazı kanallar açıyor bazılarıda açmıyor Mesela listelerde Almanya,Yunan, Bulgar , Romanya ,Sırbistan Kuzey Amerika, Latin Amerika, Rusya gibi ülkelerin IP TV adresleri mevcut ve bazı kanallar bağlanıyor bazıları bağlanmıyor.

kamdav

0
Üye
1 Tem 2013
422
352
63
NİĞDE
3 d ye iptv yüklediğimizde yüklenen kanalları bulabilmek için next 2ooo de ki gibi sat tuşundan bulup geçemiyorum ilginizi bekliyorum saygılarımla