Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Machina 3D ye Newcamd-CCcam Server Nasıl Girilir

sampiyon

0
Özel Üye
4 Kas 2011
1,595
277
83
ANKARA
CCcam ve Newcamd giriş menusu aynı eski 2000hdtv dobratech gibidir menude yabancılık çekmezsiniz hiç
Menuye girip GIRISLER Server Düzenine girilecek

Server no 1 seçilecek
Bağlantı: ON yapılacak
Protokol: CCCcam seçilecek
Adrese girilip ok leyip sanal klavyeden server ip ve ye dns adresi url yazılacak kırmızı tuş ile kaydedilecek
Port: Size verilen server cccam portu yazılacak kırmızı tuş ile kaydedilecek
Kullanıcı Adı: Size verilen üyelik adı yazılacakkırmızı tuş ile kaydedilecek
Şifre: Size verilen şifre yazılacak kırmızı tuş ile kaydedilecek
Hop seviyesi : Burdan hop1 2 3 4 5 ayarı seçilecek
Kırmızı tuşa basılıp servera bağlanması beklenecek servera girişte bir problem yoksa size verilen bilgileri eksiksiz ve hatasız girdiniz ise servera bağlanacak ve kaç kart geldi ise göreceksiniz son açılan ekranda

Aynı şekilde ve menuden CCcam yerine Newcamd seçilip newcamd bilgileride aynı şekilde girilebilir newcamd servar üyeliğiniz varsa tek farklı cccam a göre port başlangıç ve bitiş birde des *** olmasıdır onlarıda aynı şekilde satıralarına girip kırmızı tuş ile save edit kaydet diyeceksiniz..

resimler için.@ mach1 hocaya . Teşekkürler.

Son düzenleme:

sampiyon

0
Özel Üye
4 Kas 2011
1,595
277
83
ANKARA
hotbird deki sky platformu takılmadan açılıyor mu zira next ye 2000 HDTV de takılıyor bunda durum nedir
bak arkadaşım yeter daha cihaz çıkmamış hala niye bu ısrar senin yazılarını silmekten bıkmadım mach1 formdan 7 gün formdan uzaklaştırıldın türkey formdan süreziz uzaklaştırıldın ama sen hala ısrar ediyorsun bazı şeylere birazdan burdanda uzaklaşacan haberin olsun biraz sakin ol ya her kesin gözü üstünde çok sivri yazıyorsun yapma artık

pcemboli

0
Üye
27 Ara 2012
2
0
1
Dün elime ulaştı bu gün denemye başladım Machinayı ,ancak ccam server bilgilerini anlatığnız gibi girmeme rağmen kart bilgileri gelmemekte.web brovser ile internete bağlanbiliyorum.dreamboxta krtları görüyorum.Kuran arkadaşlar yardım!!

active_divers

0
Üye
12 Nis 2012
6
0
1
Karbon üstad , kanal geçisleri hizlimi gerçekten ? resimde cccam elle nasil girilir gostermissin , ellerine saglik , peki cccam.cfg dosyasiyla usb den yukleniyormu cccam. Almayi düsünüyorum. saygilar üstad

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
Karbon üstad , kanal geçisleri hizlimi gerçekten ? resimde cccam elle nasil girilir gostermissin , ellerine saglik , peki cccam.cfg dosyasiyla usb den yukleniyormu cccam. Almayi düsünüyorum. saygilar üstad

Evet kanal geçişleri çok hızlı,eski 2000 serileri gibi, usb bellek ile CCcam.cfg dosyasını hazırayıp gönderebiliyorsunuz,linkte anlatımını daha önceden yapmıştım inceleyebilirsiniz.
http://www.next.web.tr/showpost.php?p=15725&postcount=2

fayat

0
Üye
5 Şub 2015
584
59
28
46
Georgia"Marneuli"
Machina kardsharingde Viaccess-6 destekleme imkani varmi,yurd disinda benim kullandigim yabanci platformada sifreli kanalar Viaccess-5-den Viaccess-6 geciyor

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Machina kardsharingde Viaccess-6 destekleme imkani varmi,yurd disinda benim kullandigim yabanci platformada sifreli kanalar Viaccess-5-den Viaccess-6 geciyor

Sn.Arkadaşım VİA-6 kartı taktınız baktınız çalışmıyor fark etmez hemen ilgili yazılımcı guruba söylenir bu sistemi destekleyen yazılım yapılır olay biter...

eren2132

0
Üye
25 Ara 2015
237
50
28
Newcamad versiyonunu ne yapacan
Newcamad mükemmel çalışıyor zaten
Ek bir versiyona gerek yok bence :)

wolkan2008

0
Üye
10 Mar 2012
59
9
8
hop kaç olmalı.bende tiger var onda kart yazıyor.aynı işlemi machineye yazıyorum bağlı değil diyor.

wolkan2008

0
Üye
10 Mar 2012
59
9
8
2 ayrı server var.6 aylık serverde kart sayısı mevcut.diğerinde bağlı değil diyor.aynı serveri next tigere takınca kart sayısı yazıyor.cccam 1 var.cccam 2 bağlı değil diyor.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
2 ayrı server var.6 aylık serverde kart sayısı mevcut.diğerinde bağlı değil diyor.aynı serveri next tigere takınca kart sayısı yazıyor.cccam 1 var.cccam 2 bağlı değil diyor.

Sevgili wolkan2008 bende tam 2 adet FARKLI server ve tam 8 satır var şakır şakır hepsi çalışıyor.Ben cihaza Cccam bilgilerini USB bellek ile atıyorum sonra SERVER AYARLARI menüsünden girip PORTLARI sırayla AÇIK yapıp BAĞLAN diyorum.Sonuç hepsi şakır şakır ANINDA bağlanıyor.Bu cihazın server seçme durumu falan söz konusu değildir.! Belki yazmada bir yerde bir karakter gözden kaçıyordur....