Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Hellas Sat 2 {39.0°E} Uydusunda Emu İle İzlenebilen Kanallar.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
Hellas Sat 2 {39.0°E} Uydusu Bulsatcom Paketi .

site_logo.gif

29.01.2015 Tarihi itibariyle sadece bu kanalar İrdeto şifreleme sistemi kullanmakta ve emu ile izlenmektir.

Kod:
[B][COLOR="Blue"]12524 H  30000 7/8[/COLOR][/B] [COLOR="red"](DVB-S/MPEG-2) [/COLOR]
- Planeta tv
- Nova TV Bulgaria 
- Diema
- KinoNova

[B][COLOR="blue"]12565 H 30000 7/8[/COLOR][/B] [COLOR="Red"](DVB-S/MPEG-2)[/COLOR]
- Cartoon Network

[B][COLOR="blue"]12688 H 30000 7/8[/COLOR][/B] [COLOR="red"](DVB-S/MPEG-2) [/COLOR] 
- Diema family
- NOVAsport
- Axn

Hellas Sat 2 Uydusu Beam Ayak İzleri

f1li3.jpg

F1

f2hw6.jpg

F2

Son düzenleme:

enço

0
Üye
22 Tem 2012
1
0
1
Yenİ next mİnİx hd cİhazi aldim yalniz bulgar kanalirdan yayin alamiyorum acİl yardim lÜtfen.(daha Öncekİ cİhazimda seyredebİlİyodum.)

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
Yenİ next mİnİx hd cİhazi aldim yalniz bulgar kanalirdan yayin alamiyorum acİl yardim lÜtfen.(daha Öncekİ cİhazimda seyredebİlİyodum.)

Eğer sinyal alamıyorsanız anten ayarlarınızı kontrol ediniz,bir sıkıntı yok Emu ile izlenebilen kanallar izlenebiliyor bu modelde de...

Kolay gelsin.

dt6767

0
Özel Üye
20 Tem 2012
231
175
43
selamlar. 105 cm ofset çanak 42 derece türksat a bakıyor.bu çanağa aparatla 2.bir lnb takıp 39 derecedeki hellas uydusunu seyredebilirmiyim. evet derseniz next minix hd pembe cihazıma bu uyduyu eklemek için yapmam gereken işlemleri sırası ile yazabilirmisiniz. emeğiniz ve yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum.

Son düzenleme:

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
selamlar. 105 cm ofset çanak 42 derece türksat a bakıyor.bu çanağa aparatla 2.bir lnb takıp 39 derecedeki hellas uydusunu seyredebilirmiyim. evet derseniz next minix hd pembe cihazıma bu uyduyu eklemek için yapmam gereken işlemleri sırası ile yazabilirmisiniz. emeğiniz ve yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum.

Evet multifeed yaparak 42.E nin yan tarafına bir LNB daha bağlayarak HellasSat uydusundaki yayınları alabilirsiniz..Cihaz üzerinden çok fazla bir işlem gerektirmiyor,
Menü - Kurulum - Uydu Listesi bölümüne gelerek 39.E HellasSat uydusunu ekleyerek bu bölümden çıkın ve Menü - Kurulum - anten ayarları kısmından DiSEqC ayarlarını yapmanız yeterli...

hvimehmed

0
Üye
16 Ara 2012
4
0
1
bulsat com sıfrelerı suan ıtıbarıyle coktumu acaba

bulsat com sıfrelerı suan ıtıbarıyle coktumu acaba

abdil42

0
Üye
20 Haz 2012
10
0
1
Evet multifeed yaparak 42.E nin yan tarafına bir LNB daha bağlayarak HellasSat uydusundaki yayınları alabilirsiniz..Cihaz üzerinden çok fazla bir işlem gerektirmiyor,
Menü - Kurulum - Uydu Listesi bölümüne gelerek 39.E HellasSat uydusunu ekleyerek bu bölümden çıkın ve Menü - Kurulum - anten ayarları kısmından DiSEqC ayarlarını yapmanız yeterli...

diger tarafa 1 nb daha ekkersen azer sati bulursun

guvenay1966

0
Üye
10 Şub 2015
256
26
28
ist
arkadaşlar bu kanallar türkce olanları varmı emu ile izlenen ben sinir oluyorum yabancı kanallara tr olmayınca iptv aldım ondada sürü gibi hepsi ingilizce veya kendi dillerinde trce olmayınca anten cevirmem sirus4 cevirdim ama belgeseller trce geyet hd olarak net azersat 44 de cevirdim ondada türkceya yakın konuşuluyor anlaşılıyor bu yabancı kanal merakı ilginc geldi ne derlerse anlaşılamıyor kendi fikrim bu herkase saygılarımla yazımda kimseye karşı saygısızlık yapmadıgımı umuyorum

Ali35

0
Üye
11 Tem 2016
287
53
28
Izmir bornova
arkadaşlar bu kanallar türkce olanları varmı emu ile izlenen ben sinir oluyorum yabancı kanallara tr olmayınca iptv aldım ondada sürü gibi hepsi ingilizce veya kendi dillerinde trce olmayınca anten cevirmem sirus4 cevirdim ama belgeseller trce geyet hd olarak net azersat 44 de cevirdim ondada türkceya yakın konuşuluyor anlaşılıyor bu yabancı kanal merakı ilginc geldi ne derlerse anlaşılamıyor kendi fikrim bu herkase saygılarımla yazımda kimseye karşı saygısızlık yapmadıgımı umuyorum

arkadasim turkce dil ile yayin yapan belgeseller var ( hotbirt ) ( astra 23,5 ) ( thor w ) palasimla izleniyor next free serverde rahat izlersin

Kanarya55

0
Üye
22 Kas 2016
61
5
8
Bu uy duyu ayarl a dim bütün kanallar şifreli
EMU elle ekleme ve ya biss key le iz leme imkanım olurmu tsk