Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D için IP TV Kanal Listesi {.m3u Dosyası} Hazırlamak ve Yüklemek.

samsun

0
Üye
17 Eyl 2013
85
4
8
Arkadaşım siz tam olarak ne yapmak istiyorsunuz X-PANEL mi girmek istiyorsunuz yoksa M3U dosyası hazırlayıp cihaza yüklemekmi.? Yani bu şekilde olmuyorki ne demek istediğiniz.!

Usta elimde hazır çalışır liste mevcut xpanele gerekli şifreleri girdim liste çalışıyor ama kanal listesi biraz karışık ben o iptv listesini kendi zevkime göre linkteki anlatımıda aynen uyguladım cihaza yükledim ama liste ilk haliyle kaldı birtürlü benim sıraladıgım iptv listesi güncelleyemedim.

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
Usta elimde hazır çalışır liste mevcut xpanele gerekli şifreleri girdim liste çalışıyor ama kanal listesi biraz karışık ben o iptv listesini kendi zevkime göre linkteki anlatımıda aynen uyguladım cihaza yükledim ama liste ilk haliyle kaldı birtürlü benim sıraladıgım iptv listesi güncelleyemedim.

xpanel kısmını sıralama yapamazsın orası sağlayıcı tarafından hangi sıralamada verilirse otomatik o şekilde her girdiğinizde o şekilde listelenir
ama eğer hesabınızı indirme linki haline dönüştürebilirseniz örnek verim benim iptv bölümünde paylaştığım panel satırı
Kod:
http://[COLOR="#FF0000"]iptv.monkeycline.com:25461[/COLOR]/get.php?username=[COLOR="#FF0000"]fiona[/COLOR]&password=[COLOR="#FF0000"]fiona[/COLOR]&type=m3u
burada kırmızı ile isaretlediğim yerleri kendi hesabınızdaki karşılıkları yazıp tarayıcıya yapıştırıp dosyanızı indirin sonra açıp istediğiniz sıralamayı dosya yapısını bozmadan düzenledikten sonra kaydedin ve usb ile yükleyin cihazınızdaki usb bölümünde istediğiniz sıralama olacaktır umarım anlatabilmişimdir

samsun

0
Üye
17 Eyl 2013
85
4
8
xpanel kısmını sıralama yapamazsın orası sağlayıcı tarafından hangi sıralamada verilirse otomatik o şekilde her girdiğinizde o şekilde listelenir
ama eğer hesabınızı indirme linki haline dönüştürebilirseniz örnek verim benim iptv bölümünde paylaştığım panel satırı
Kod:
http://[COLOR="#FF0000"]iptv.monkeycline.com:25461[/COLOR]/get.php?username=[COLOR="#FF0000"]fiona[/COLOR]&password=[COLOR="#FF0000"]fiona[/COLOR]&type=m3u
burada kırmızı ile isaretlediğim yerleri kendi hesabınızdaki karşılıkları yazıp tarayıcıya yapıştırıp dosyanızı indirin sonra açıp istediğiniz sıralamayı dosya yapısını bozmadan düzenledikten sonra kaydedin ve usb ile yükleyin cihazınızdaki usb bölümünde istediğiniz sıralama olacaktır umarım anlatabilmişimdir

Bunun bir görsel anlatımı olsa yapabilirdim daha evvel hiç böyle bir dosya hazırlamadım.

Artık mecbur karmaşık liste öyle kalacak.

Not defterinde sıralayıp attım yine olmadı.
Kod:
#EXTINF:-1 tvg-id="" tvg-name="TR: FOX TV (HD)" tvg-logo="" group-title="TURK KANALLARI",TR: FOX TV (HD)
http://asiaiptv.com:1850/live/hero/06122016ba/25.ts

Son düzenleme:

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,656
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
abicigim m3u linkinizi vlc ile açmışsınız oynata basmışsınız !! şimdi vlc playerın alt soldan 4 tuşu üc nokta üç çizgi olan basın kanal görüntüsü ufalıp liste büyüdü !şimdi sıralamayı alt tuşuna basılı iken fare ile kanalları seç sonra seçtiğin kanalları atıyorum 70 den 1 sürükle toplu halde ve trt1 1 de kanald 2 de şimdi üst kısımda DOSYA yazan yere tıkla ortam dosyasını kaydet yazar oraya bas (senin yaptığın kaydet tuşuna basınca ilk çıkan xspf olarak kayudetmişsin) dosya ismini listem yap altında türü kısmını m3u yap kaydet.ve o dosyayı son düzenlemelerini yaptıktan sonra not defteri ile aç farklı kaydet .

link tümü yabancı akşam vakit bulursam sizin için Türkçe kanallar hazırlarım örnek hazırlar yüklerim siz sadece formatını bozmadan istediğiniz kanalların listesini altına yapıştırır kaydetip atarsınız.

Son düzenleme:

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
Bunun bir görsel anlatımı olsa yapabilirdim daha evvel hiç böyle bir dosya hazırlamadım.

Artık mecbur karmaşık liste öyle kalacak.

Not defterinde sıralayıp attım yine olmadı.
Kod:
#EXTINF:-1 tvg-id="" tvg-name="TR: FOX TV (HD)" tvg-logo="" group-title="TURK KANALLARI",TR: FOX TV (HD)
http://asiaiptv.com:1850/live/hero/06122016ba/25.ts

BURADAN programı ve anlatım videosunu indir önce videoyu izle sonra m3u dosyanı ve programı aç iptv sekmesinden modelini seç açılan pencerede açıklama butonuna bas oku sonra dosyandaki kanalları istediğin sıralamayla ekle dosyanı oluştur oluşturduğun dosyayı cihazına yükle
anlamadıysan videoyu tekrar izle sonunda yapıcaksın kolay gelsin :D

samsun

0
Üye
17 Eyl 2013
85
4
8
Yardımlarınız için teşekkürler.

Vlc playerda kanal sıralamasını yaptım çok basitmiş.:acne:

Verdiginiz bilgiler ile neyi nasıl yaptım tam çözemedim ama sonuçta İptv kanal sıralamsınıda kendi zevkime göre sıraladım benim atladıgım konu ise Kumanda üzerinde kırmızı tuşa basıp Xpanel, Usb kişisel, vb. böyle seçenekler vardı ben ise sürekli X panelde liste kaldıgı için yayıncının sıralaması sürekli sabit kalıyordu şimdi Usb kişisel seçince yaptıgım sıralama listeye geldi.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,656
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Yardımlarınız için teşekkürler.

Vlc playerda kanal sıralamasını yaptım çok basitmiş.:acne:

Verdiginiz bilgiler ile neyi nasıl yaptım tam çözemedim ama sonuçta İptv kanal sıralamsınıda kendi zevkime göre sıraladım benim atladıgım konu ise Kumanda üzerinde kırmızı tuşa basıp Xpanel, Usb kişisel, vb. böyle seçenekler vardı ben ise sürekli X panelde liste kaldıgı için yayıncının sıralaması sürekli sabit kalıyordu şimdi Usb kişisel seçince yaptıgım sıralama listeye geldi.

hadi gözünüz aydın

şimşek59

0
Üye
20 Eki 2012
324
166
43
Arkadaşım siz tam olarak ne yapmak istiyorsunuz X-PANEL mi girmek istiyorsunuz yoksa M3U dosyası hazırlayıp cihaza yüklemekmi.? Yani bu şekilde olmuyorki ne demek istediğiniz.!

merhaba benim sorum farklı ben uzun bir süre önce test amaçlı bir iptv listesini usb ile cihaza yükledim şimdi o kanalları silmek istiyorum ama bir türlü silemedim seç seçeneği var kanalları tek tek seçiyorum sonra sil seçeneği var veya tümünü sil seçeneği var onuda seçiyorum ama silmiyor silme bitti diyor aynı kanalları duruyyor silmiyor usb ile yeni liste yükledim ve onları dilebildim ama bu eski liste 1071 kanal duruyor silemedim nasıl silebilirim teşekkürler

şimşek59

0
Üye
20 Eki 2012
324
166
43
Yeni bir içi boş liste atarsanız
İptv listeniz tamamen silinir.

dediğinizi yaptım ama yine olmadı, bir sorun daha var ücretsiz iptv listeleri oluyor m3u olarak indirdim usb ye attım usb cihaza taktim sat tuşuna bastığımda usb kişisel üzerinde ok bastım usb içindeki dosya geliyor ve üzerinde ok bastığımda listeyi güncellemek istiyormusunuz diye soruyor evet dediğimde silinmeyen listenin arkasına yeni listeyi atıyor sonra iptv bölümünden çıkıp uyduya geçtiğimde tekrar yine iptv ye geötiğimde yeni liste çıkmıyor eski slinmeyen liste hep duruyor ve yeni listeyi yine usb takıp usb içine girip m3u dosyayı yüklüyorum tekrardan kısaca yeni listeyi nasıl kaydedebilirim ıptv listesine teşekkürler

Son düzenleme:

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,656
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
merhaba benim sorum farklı ben uzun bir süre önce test amaçlı bir iptv listesini usb ile cihaza yükledim şimdi o kanalları silmek istiyorum ama bir türlü silemedim seç seçeneği var kanalları tek tek seçiyorum sonra sil seçeneği var veya tümünü sil seçeneği var onuda seçiyorum ama silmiyor silme bitti diyor aynı kanalları duruyyor silmiyor usb ile yeni liste yükledim ve onları dilebildim ama bu eski liste 1071 kanal duruyor silemedim nasıl silebilirim teşekkürler

silmeniz için usb kopyalayın ve cihazınıza yükleyin

Ekli dosyalar

• sil.rar
    71 bayt · Görüntüleme: 29

emrecik1907

0
Üye
3 Ara 2017
112
86
28
elimdeki bulunan ip tv dosyasında ki izlemek istediğim kanalları kendime göre ayarlamak istiyorum fazlalık kanalları listede çıkartmak istiyorum nasıl yapabilirim dosya oluşturma sayfası linki atar mısınız?

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,656
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
emrecik1907

Altta linklere tıkla önce opera tarayıcı yükle sonra vlc siz bunları yaparken bende vlc ile düzenleme yapmanız için resimleri hazırlayım bu yazıya ilave ederim

1-https://www.opera.com/tr
2- Official download of VLC media player, the best Open Source player - VideoLAN

1. YOL

5avW8d.jpg

2.YOL

oXmB7q.jpg

Bu listenizi ister machina3d de veya next2000 hd serilerinde kullanabilirsiniz usb ile cihaza yükleyip seyredersin.

Umarım görsel anlatım yeterli olmuştur.

Son düzenleme:

emrecik1907

0
Üye
3 Ara 2017
112
86
28
emrecik1907

Altta linklere tıkla önce opera tarayıcı yükle sonra vlc siz bunları yaparken bende vlc ile düzenleme yapmanız için resimleri hazırlayım bu yazıya ilave ederim

1-https://www.opera.com/tr
2- Official download of VLC media player, the best Open Source player - VideoLAN

1. YOL

5avW8d.jpg

2.YOL

oXmB7q.jpg

Bu listenizi ister machina3d de veya next2000 hd serilerinde kullanabilirsiniz usb ile cihaza yükleyip seyredersin.

Umarım görsel anlatım yeterli olmuştur.
Çok teşekkürler yardımcı oldunuz birde şunu sormak istiyorum VLC de izlediğim bazı dosyalar bizim cihazda açmıyor sebebi ne olabilir dosyalar ts uzantılı mı yoksa m3u8 uzantılı mı olmalı

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,656
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
dosya açılıp kaydet derken m3u olarak kaydet.(alttaki kayıt formatları farklı cihazlar içindir (xml veya android türler)
vlc son sürümdür ve farklı formatları destekler ayrıca pcdeki işlemci hızı cihazla kıyaslanamayacak kadar yüksektir oyüzden pcde ıptv daha başarılıdır.
m3u8 türü yerine zamanına ve internet hızınıza uygun olduğunda verimli olabiliir.

MXKM

0
Üye
12 Şub 2015
12
5
3
Selamlar. Ben youtube da ki film linklerini
örneğinde ki şekilde burada verilen talimata uygun şekilde m3u dosyası oluşturup bellek ile Machina 3d'ye yükledim. Filmleri oynatmak istediğimde ise "Oynatılamıyor (9)" hatası veriyor ve filmleri oynatmıyor. Youtube filmlerini cihazıma nasıl doğru şekilde yükleyebilirim?