Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

NextStar YE-18000HD CX (Siyah Menülü Yazılım Uyumlu) Yeni Yazılım Yükleme Editörü.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,443
113
NextStar YE-18000 HD CX 28.12.2012 Tarihinde verilen ( siyah Menüye uyumlu) Yeni Yazılım Yükleme Editörüdür.

Ekli dosyalar

• Siyah Menü için Yazılım Editörü.rar
    3.9 MB · Görüntüleme: 116

Toni

0
Üye
15 Eyl 2012
10
0
1
sayın karbon
bu yazılımı yüklemek istedim
bin boyutu uyumsuz hatası verdi
yine de yüklemek istermisiniz dedi
evet
dedim
yükleme sonrası cihaz üzerinde on yazıyor ve açılmıyor
ne yapmalı?
teşekkürler

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,443
113
Siyah menülü yazılımları içinde en iyisi son verilmiş olan 22.03.2013 Tarihli yazılım,siyal sorunları çok fazla yok bu yazılımda,eğer siyah menülü kullanıyorsanız son yazılımı yükleyebilirsiniz.hatta mavi menülü yazılımda alamadığım bazı frekansları siyah menülü son yazılımda sinyal alabildim ben.
http://www.next.web.tr/showthread.php?t=3134

iberko

0
Üye
27 May 2013
9
0
1
İlk kez uydudan güncelleme yaptım. Süpermiş yaw. Hiç bir şey yapmadan cihaz kendiliğnden son yazılımı yükledi ve çalışıyor. Bende 2000 XCI plus vardı. süper bir makine idi. Menüleri, Hızı, Kolay anlaşılır olması v.s. üstüne tanımam. Ama Yazılım, softcam vs. atma eziyetti. Gerçi elim alışmıştı artık 5 dk. içinde hallediyordum ama RS232 kablo, Masaüstü bilgisayar, Editör, uygun yazılım vs. epey teferruat vardı. Şimdi herşey bitmiş abi, bunların hiçbirine ihtiyaç duymuyorsun. Tek tuşa basıyorsun herşey bitiyor. Süperrr...

iberko

0
Üye
27 May 2013
9
0
1
Admin, son yazılımı uydudan guncelledim. Güzel olmuş eyvallah ama birkaç sorun var. Bitanesi su; küçük kumandanın SAT düğmesine basıyorsun ekrana görüntü ayarları çıkıyor ;(
Bir digeri ise, ilk kez KEY girdim cihaza ama kardeşim bu KEY girme isi tam bir eziyet. Hocam siz bu isi basitlestirin lütfen. Ornegin ******* mini + da şifreli kanal üzerine geliyorsun tek tusla biss açılıyor direkt KEYi giriyorsun. Satır sütun vs. Yok.

hoca555

0
Üye
14 Ocak 2013
1
0
1
slm yetkili arkadaşlar Hiremco Macrobox Plus Full Hd eski yazılm attım sonrada netten kanalları
günlle dedim güncelledi kablo ile denedim v32 yazılım yükledi cihaz ekranı ON yazdı açılmıyor
yardım cıolacak arkadaş varmı yorumları okudum aynı sorun rs 232 bağlanmıyır ayrıca
bu cihazı aynı next 180000 lerin kumandaları ile kullanıyordum bu nextlerin yazılımıda olurmu