Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D EMU Aktif Etme İşlemi

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
Cihazınızda EMU sistemini aktif hale getirebilmek için;

1 - Kumandanızdan Menu - Girişler - Şifreli Yayın Tercihleri bölümlerine geliniz.

2 - EMU:Açık olacak şekilde seçip kırmızı tuşla kaydediniz.

3 - Exit tuşu ile çıkış yapınız.

halil.3737

0
Üye
7 May 2013
405
384
63
mersin
Slm benim cihazim machina bunda emon dosyasi yuklumu yoksa yukleyecekmiyiz.dosyasinibulamadim yardimci olurmudunuz

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
Slm benim cihazim machina bunda emon dosyasi yuklumu yoksa yukleyecekmiyiz.dosyasinibulamadim yardimci olurmudunuz

Emon uygulaması sadece Next Pandora Android cihazda bulunmaktadır,Machina 3D için emu işlemleri için anlatımları uygulayabilirsiniz.

c1no

0
Üye
5 Şub 2015
167
0
16
marmara
3d makinayı yeni aldım ve key girme bölümünü birtürlü bulamadım biss key buldum ama viaccess irdeto nagra tamberk in olduğu bölümleri bulamadım ve moralim çok bozuldu çünkü hotbird uydusu üzerinde ki isviçre paketi açılmıyor yardım lütfen

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
3d makinayı yeni aldım ve key girme bölümünü birtürlü bulamadım biss key buldum ama viaccess irdeto nagra tamberk in olduğu bölümleri bulamadım ve moralim çok bozuldu çünkü hotbird uydusu üzerinde ki isviçre paketi açılmıyor yardım lütfen

Sevgili kardeşim moraliniz niye bozuldu ki.? Gerek Machina tüm serilerinde vede 2000 tüm serilerinde sadece ve sadece BİSS ve Cw key elle girilebilmektedir.! Bunun dışındaki tüm EMU key yüklemeleri internet destek menüsünden online olarak güncellenebilmektedir.Yalniz sozkonusu paket sanırım EMU dan artık izlenemiyor.! Ucretli serverimde ise acik durumda....

c1no

0
Üye
5 Şub 2015
167
0
16
marmara
Teşekkürler ustam inan bir gün boyunca uğraştım aklıma geldi ama ben illa keyleri görme yoluna gittim