Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Desteklediği USB Wi-Fi Aparat Özellikleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

webmaster

Administrator
Yönetici
Administrator
17 Eyl 2011
1,832
380
113
İstanbul
www.next.web.tr
Next Minix HD '' RALİNK 5370 '' chipset özelliğine sahip tüm usb wifi aparatlarda çalışabilmektedir.

Next & NextStar marka '' RALİNK 5370 '' chipset özellikli usb wi-fi aparatlar çok yakında bayilerde olucaktır.

fuat38

0
Üye
8 Ara 2011
17
0
1
Kablo ile yutube bağlandım,sabırsızlıkla Wi-fi aparatı bekliyorum,çıkınca alacağım inşallah.
Emeği geçenlere teşekkürler.

fuat38

0
Üye
8 Ara 2011
17
0
1
Next Minix HD '' RALİNK 5370 '' chipset özelliğine sahip tüm usb wifi aparatlarda çalışabilmektedir.

Next & NextStar marka '' RALİNK 5370 '' chipset özellikli usb wi-fi aparatlar çok yakında bayilerde olucaktır.

Üstat wifi-aparat http://nextburada.com/ sitesinde satışa çıkmış,Youtube yazılımını daha önce yüklemiştik,adaptörü satın alıp,taktığımızda Youtube bağlanabilirmiyiz,yoksa tekrar yeni yazılım gerekecekmi.Teşekkürler.

fuat38

0
Üye
8 Ara 2011
17
0
1
Üstat wifi-aparat http://nextburada.com/ sitesinde satışa çıkmış,Youtube yazılımını daha önce yüklemiştik,adaptörü satın alıp,taktığımızda Youtube bağlanabilirmiyiz,yoksa tekrar yeni yazılım gerekecekmi.Teşekkürler.

Sitede sayfaya böyle bir not düşülmüş.

Uyumlu Next & NextStar Modelleri:

Next Minix HD ( Gelecek Yazılımla)

- NextStar YE 18000 HD CX ( Gelecek Yazılımla )

- Next YE 18500 HD +Plus ( 16.01.2012 Yazılımla )

webmaster

Administrator
Yönetici
Administrator
17 Eyl 2011
1,832
380
113
İstanbul
www.next.web.tr
Sitede sayfaya böyle bir not düşülmüş.

Uyumlu Next & NextStar Modelleri:

Next Minix HD ( Gelecek Yazılımla)

- NextStar YE 18000 HD CX ( Gelecek Yazılımla )

- Next YE 18500 HD +Plus ( 16.01.2012 Yazılımla )

Yeniden yazılımı güncellemenize gerek yoktur. ( Uydudan güncelleme yeterlidir. )

İlk testlerimizde Next Minix HD ve Next YE-18000 HD CX de çalışmıyordu fakat bizim kullandığımız modemi tanımadığını keşfettik. modemi resetlediğimizde sorun giderildi :)

Ürün özellikleri sayfası güncellenmiştir.
http://www.nextburada.com/default.asp?git=9&urun=1063

Saygılar

fuat38

0
Üye
8 Ara 2011
17
0
1

fuat38

0
Üye
8 Ara 2011
17
0
1
Yeniden yazılımı güncellemenize gerek yoktur. ( Uydudan güncelleme yeterlidir. )

İlk testlerimizde Next Minix HD ve Next YE-18000 HD CX de çalışmıyordu fakat bizim kullandığımız modemi tanımadığını keşfettik. modemi resetlediğimizde sorun giderildi :)

Ürün özellikleri sayfası güncellenmiştir.
http://www.nextburada.com/default.asp?git=9&urun=1063

Saygılar

Üstat Cumartesi sipariş verdiğim Wİ-Fİ adaptör pazartesi elime geçti, taktım ve kullanmaya başladım, bağlanmak amacıyla girdiğim ağ şifresi, uydu alıcımı kapatıp açtığımda siliniyor ve tekrar girmem gerekiyor,acaba atladığım bir şeymi var yoksa yazılım bu şekildemi.Teşekkür ederim:)

Benhür

0
Üye
14 Şub 2012
19
0
1
Next Minix Hd cihazının usb girişine uydudan kayıt veya hdd bulunan medya dosyalarını izlemek için 500 gb 2,5" hdd taktım. Usb çoklayıcı ile hdd ve wireles adaptörü birlikte kullanabilirmiyim? + ikisi bir anda uydu cihazını zorlayıp bozma ihtimali varmı?

Teşekkürler

webmaster

Administrator
Yönetici
Administrator
17 Eyl 2011
1,832
380
113
İstanbul
www.next.web.tr
Üstat Cumartesi sipariş verdiğim Wİ-Fİ adaptör pazartesi elime geçti, taktım ve kullanmaya başladım, bağlanmak amacıyla girdiğim ağ şifresi, uydu alıcımı kapatıp açtığımda siliniyor ve tekrar girmem gerekiyor,acaba atladığım bir şeymi var yoksa yazılım bu şekildemi.Teşekkür ederim:)

Hayırlı olsun.. güle güle kullanın..
cihazların yazılımlarında bazı eksiklikler var, arge grubu bunun üzerinde çalışmaktadır.
cihazı açıp kapadıktan sonra, usb wifi adaptörü sökün takın tekrar otomatik olarak bağlanacaktır. ( genelde otomatik bağlanıyor )

webmaster

Administrator
Yönetici
Administrator
17 Eyl 2011
1,832
380
113
İstanbul
www.next.web.tr
Next Minix Hd cihazının usb girişine uydudan kayıt veya hdd bulunan medya dosyalarını izlemek için 500 gb 2,5" hdd taktım. Usb çoklayıcı ile hdd ve wireles adaptörü birlikte kullanabilirmiyim? + ikisi bir anda uydu cihazını zorlayıp bozma ihtimali varmı?

Teşekkürler

USB çoklayıcı ile hardiskinizi, usb wireless adaptörünüzü birlikte ve sorunsuz kullanabilirsiniz.. zorlayıp bozulma olucağını sanmıyorum ama işlemciyi biraz kasabilir :)

fuat38

0
Üye
8 Ara 2011
17
0
1
Hayırlı olsun.. güle güle kullanın..
cihazların yazılımlarında bazı eksiklikler var, arge grubu bunun üzerinde çalışmaktadır.
cihazı açıp kapadıktan sonra, usb wifi adaptörü sökün takın tekrar otomatik olarak bağlanacaktır. ( genelde otomatik bağlanıyor )

Teşekkür ederim.Deneyeceğim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...