Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

acil yardım çift tuner

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

machfavorites

0
Üye
12 Kas 2011
35
2
8
üstadlar selam yardım ederseniz çok sevinirim sabit türksat çanak antenim var çiftli lnb taktım iki kabloyuda twindaimond cihazıma taktım türksat kanallarını taradım bir vertical kanalı kayıt ederken horzantel kanalını izlemek istedim ama listemde sadece verticaller vardı bunun nedeni nedir ben nerde yanlış yapıyor olması gereken bir horzantel kanalı kayıt ederken vertical kanallarımı izlemem gerekmiyormu bu cihazda yapması gereken bu değilmi yoksa benmi yanlış biliyorum...

Moktay42

0
Üye
17 Kas 2012
19
0
1
benzer sorun

bende aynı anten kablosu üzerinden çoklayıcı ile iki uydu cihazı bağladım. ama bir verticaldayken diğerindeki yayınlar çalışmadı. bu cihazdan mı kaynaklanıyor yoksa merkezi uydu sisteminden mi kaynaklanıyor acaba diye tereddütte kaldım. kayıt için mach favorites arkadaşın sorunun çözülmesi için iki ayrı çanak mı kurmak lazım acaba. bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa seviniriz.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
Forum Kuralları 6-) Üyeler yeni konu açmadan önce, aynı konunun daha önce açılıp, açılmadığını kontrol etmek zorundadır. Eğer aynı konu açılmış ise oradan devam edilecektir. Ayrıca üyeler konu açarken kullanacakları başlığa dikkat etmek zorundadır, Yardım , Acil , Lütfen , Slm. vb. gibi konu ile alakası olmayan, anlamsız başlıkta açılmış konular kapatılacak yada silinecektir. Kişiye özel isim kullanarak başlık açılmayacaktır (Kutlama – taziye gibi durumlar hariç.)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...