Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next MİNİX HD USB'den Video Oynatma Resimli Anlatım

tekniker10

0
Özel Üye
21 Eki 2011
217
89
28
Bandırma
www.nextbandirma.net
*USB Belleğinize MP4,AVI,MKV,DIVX,XVID Formatındaki filminiz Yükleyiniz
*USB Belleğinizi Cihazınıza Takınız
*Aşağıdaki adımları Uygulayınız
attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

hdengin

0
Üye
12 Eki 2011
111
7
18
İstanbul
Nextbandırma,
Menülerdeki arka plan resimleri nasıl yüklediniz? Çok güzel görünüyor.
İlk açılışdaki kızkulesi resmini de değiştirmek mümkün mü?
Yardımlarınızı rica ederiz. Teşekkürler.

webmaster

Administrator
Yönetici
Administrator
17 Eyl 2011
1,832
380
113
İstanbul
www.next.web.tr
belki biliyorsunuzdur ama yinede söyleyim. alt yazı (srt) dosyalarınızla video dosyalarınızın aynı klasörde ve dosya ismi aynı olması gerekli.

Benhür

0
Üye
14 Şub 2012
19
0
1
menü tuşlarından gezinmeyi sevmiyorsanız Play tuşuna bastığınızda medya oynatıcısı ekrana geliyor daha çabuk

beyhan

0
Üye
17 Mar 2012
3
0
1
cihazı yeni aldım ve play tuşuyla medya oynatıcıya geliyorum. klasörleri görüyor ancak klasör içindeki ve açıkta bulunan hiçbir mkv filmi görmüyor. filmin olması gereken yerde ...../...... bu simge görünüyor, yardımcı olursanız sevinirim, ayrıca harddiskin içinde çok sayıda mkv film var.

beyhan

0
Üye
17 Mar 2012
3
0
1
Yalnız info tuşuyla değil direk play tuşuyla medya oynatıcıya geliyorum ve müzik sekmesinde deniyordum. Bu gece çalıştığım için şu an anlatılanları deneme şansım yok yarın dener sonuçları yazarım.

Benhür

0
Üye
14 Şub 2012
19
0
1
Play tuşu ile medya oynatıcısı menüsüne oradan da müzik resim video menüsüne info ile gelin aşağı ok (pr+) ile usb ye giriş yapın usb deki mevcut filmi üzerine ok leyin seyredin

omurluf

0
Üye
25 Mar 2012
61
0
6
belki biliyorsunuzdur ama yinede söyleyim. alt yazı (srt) dosyalarınızla video dosyalarınızın aynı klasörde ve dosya ismi aynı olması gerekli.

Dosya isimleri aynı .Sadece uzantı srt olarak kalacak haliyle .Ama hala görmemektedir altyazıları .Sizinkisi nasıl görüyor anlamadım .Yardım lütfen

omurluf

0
Üye
25 Mar 2012
61
0
6
Sn Karbon ,

Dosya isimleri aynı .Sadece uzantı srt olarak kalacak haliyle .Ama hala görmemektedir altyazıları .Sizinkisi nasıl görüyor anlamadım .Yardım lütfen

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
Sn Karbon ,

Alt yazılı filmleri seyretmeniz için bir kaç kural var, öncelikle ses codeğinin UTF-8 olmasına dikkat ediniz,ayrıca video dosyası ile alt yazı dosyasının birebir aynı isimde olması gerekmektedir tek fark uzantısı srt. olacak. Alt yazılı filmlerde kumandadan TXT( sarı) tuşu ile alt yazı seçimi yapabilirsiniz. gömülü ses dosyalarında ses codeği desteklemeyebilir.