Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Pandora HD CCcam ve IP Tv listesi yükleme

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
CCCam için ;
Menu-uygulamalar-emon-CCCAM Client-Client Numarası 1-URL adress= server adresini girin-Sunucu portu= port noyu girin-Kullanıcı= adınızı girin-Şifre= şifrenizi girin-Oto bağlan açık seçin

IP TV için;
Menü - Uygulamalar- IP TV - yeşil tuşa basarak USB ile kanal ekle seçilir ve ilgili IP Tv kanalları cihaza eklenir. önemli nokta dosta türü m3u olamayacak txt. uzantılı olacak ( Örn : iptv.txt )

Ekli dosyalar

• IPTV.txt
    456 bayt · Görüntüleme: 1,083

search

0
Üye
17 Nis 2013
10
1
3
bana ip tv adreslerini hazır olarak gönderebilirmisin direk usb den yükleme yapayım ilk defa yapacağım şimdiden teşekürler verdiğin bilgiler için

hercai43

0
Üye
18 Nis 2013
55
29
18
usb ile ip dosyası atamadım .dosyayı görmüyor.iptv.txt olmasına rağmen.elle gireyim dedim. klavyeden iki nokta üstüste koyamadım. newcam bilgilerini girip kaydedemedim.youtubeden hiç bir videoyu açmadı habire yükleniyor işareti var.şu anda ilk izlenimim sadece görüntü kalitesi mükemmel.diğer uygulamaların gözden geçirilmesi gerekiyor galiba.bu arada başka odada ***** android kullanıyorum. hem fiyatı ucuz hemde pandoraya göre mükemmel bir cihaz

sebo

0
Üye
20 Nis 2013
12
0
1
Arkadaşlar ben dediğiniz gibi yaptım ip tv rar dosyasını usb ye attım pandora dan da dediğiniz gibi işlemleri yaptım yanlı ca kanallar listelendi kanal isimleri çıktı kanal isimlerini tıklıyorum pandora mausla kanal yok diyor başka yerden de yükleme yaptım kanallar listeleniyor ama tıklayınca kanal yok diyor uyarıyor sil diyorum yine aynısın yapıyor ne yapmam gerekiyor tskl.

boating

0
Üye
19 Şub 2013
6
0
1
ıp tv yükleme sorunu

ıp tv yi txt formatındada yaptım ama cihaz dosya yok diyip gormuyor yardımcı olurmusunuz

collo1

0
Moderator
11 Ocak 2012
4,998
12,213
113
ALMANYA
sağolsunlar hiç kimse ilgilenmedi bile sonunda kendim yaptım.

Ben s3 ve galax tablet 10.1 var ikisin de bu listeleri yüklüyorum sorunsun calisiyor.

2 ki ayri liste 2si de sorunsuz calisiyor NOT: Internet hiz cok önemli ev de 3mgbit var kanal acmalari uzun sürüyor dükkan da 6mgbit direk aciyor.

http://s3.dosya.tc/server5/vycESn/nexpandora.rar.html

http://s3.dosya.tc/server5/R4hyTU/PANDORA.rar.html

Calismayan kanal link leri liste üzerin de degisiklik yapa bilirsin güncelem veya istedigin kanal ekleye billirsin 3 aydir kullananiyorum tüm link ler calisyor.

izmirli

0
Üye
29 Nis 2013
4
0
1
Arkadaşlar cihazda emon diye birşey yok buradan indiriyorum USB ile yüklemeye çalışıyorum olmuyor lütfen yardım edin uydu alıcısından indiriyorum yine olmuyor

mehmet 05

0
Üye
24 Eyl 2012
83
1
8
istanbul sancaktepe
Arkadaşlar cihazda emon diye birşey yok buradan indiriyorum USB ile yüklemeye çalışıyorum olmuyor lütfen yardım edin uydu alıcısından indiriyorum yine olmuyor

link deki emon dosyasini usb indirin sonra rar programiyla dosyayi cikarin emon apk olarak gormeniz lazim sonra usb cihaza takin menu tusuna basin uygulamalar secin sonra sosya gezgini tiklayin usb diskin icind emonapk dosyasina tiklayin yuklensinmi diye dorcak evet deyin yukleme bitince cihazi kapatip yeniden baslatin kolay gelsin.