Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

biss key

beyto

0
Üye
24 Nis 2013
2
0
1
bnde next 1800 hdmi cx var.
bISS Key eklemek için kısa yol yapıldı. BISS key ekleyeceğiniz kanala gelin, OK tuşuna basarak listeyi açın ve MAVİ tuşa basın. Seçtiğiniz kanal için gerekli provider bilgileri otomatik olarak yazılacaktır. Siz sadece doğru keyi girip kaydederek kanalı izlemeye devam edebilirsiniz..diyorsun ama mavi tuşa basınca hiçbirsey olmuyo.tv sisteminden düzenle diyorum.orda bissleri değiştiyorum olmuyo.ekle deyince 5 haneli ca type çıkıyo.öyle bi kod yok.ne yptysam idman tv acamadım.biss keyi elle nasıl girecem

altus

0
Üye
10 Mar 2012
26
1
3
izmir
keyi usb ye yukle ye usbyı cihaza tak key dat isminde dosyayı yukle cihaz açılıp kapanır keyler yüklendi iyi seyirler

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
bnde next 1800 hdmi cx var.
bISS Key eklemek için kısa yol yapıldı. BISS key ekleyeceğiniz kanala gelin, OK tuşuna basarak listeyi açın ve MAVİ tuşa basın. Seçtiğiniz kanal için gerekli provider bilgileri otomatik olarak yazılacaktır. Siz sadece doğru keyi girip kaydederek kanalı izlemeye devam edebilirsiniz..diyorsun ama mavi tuşa basınca hiçbirsey olmuyo.tv sisteminden düzenle diyorum.orda bissleri değiştiyorum olmuyo.ekle deyince 5 haneli ca type çıkıyo.öyle bi kod yok.ne yptysam idman tv acamadım.biss keyi elle nasıl girecem

Sizin bu yazdıklarınız HD seri olan 18000 CX HD modeli için geçerli, HDMI CX modellerine elle kéy girişi tv sistemi düzenle bölümünden yapılıyor, cihazınız için verilmiş son yazılımı yükleyip deneme yapınız.
http://www.next.web.tr/showthread.php?t=3308

beyto

0
Üye
24 Nis 2013
2
0
1
ben usb olayını denedim olmuyo.150 gblik harddiskle yaptım farkedermi ?usbden yaptım böyle key bölümüne yeni birsürü key geldi ama az tv idman tv mac zamanında şifreli yine.
elle biss key girişini detaylı anltsana.bisslerden idman tvyi buluyorum.yeni bissi onun üstüne düzenliyorm olmuyo.ekle deyincede ca type çıkıyo ve 4 haneli birsey soruyo

efebakim

0
Üye
19 Şub 2013
13
0
1
evet arkadaşlar benimde aynı şekilde """ekle deyincede ca type çıkıyo ve 4 haneli birsey soruyo"" bunu ayrıntı anlatırmısınız ye 18000 hdmi cx modeli idman tv seyretmek için

efebakim

0
Üye
19 Şub 2013
13
0
1
abiler yardım ye 18000 hdmi cx elle biss girme idman tv yi açmak için ne yapmalıyım buldugum biss key """"""Biss ID: 0x1FFF (eğer menüde 6 haneli ise biss ID 0x001FFF olarak girilecektir"""" bu nasıl girerim ayrıntılı şekilde anlatabilirmisiniz acillll

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
Buradan cihazınıza ait kéy dosyasını indirin sıkıştırılmış klasörün içinden .pc de çıkartın boş ve FAT32 biçimlendirilmiş bir usb belleğe sadece kéy.db. uzantılı dosyayı kopyalayın ve cihaza yükleyin..
http://www.next.web.tr/showpost.php?p=213&postcount=1

Bu arada AzeriSpace 46.E uydusuna ayarlı bir çanağınızda olmalı,Türksat uydusunda bu kanalların yayını sonlandı.

efebakim

0
Üye
19 Şub 2013
13
0
1
karbon abi ------Bu arada AzeriSpace 46.E uydusuna ayarlı bir çanağınızda olmalı,Türksat uydusunda bu kanalların yayını sonlandı---- demişsin ayarlı olup olmadığını nasıl anlarız ben çoklu uydudan azerispace arama yaptım idman ve az tv dışında kanal çıktı daha sonra şifreli idman üzerine gelip 3453450034534500 bunu girdim kaydet dedim olmadı elle girmek için ne yapmalıyım biss key değeri doğru mu

efebakim

0
Üye
19 Şub 2013
13
0
1
------Bu arada AzeriSpace 46.E uydusuna ayarlı bir çanağınızda olmalı,Türksat uydusunda bu kanalların yayını sonlandı---- demişsin ayarlı olup olmadığını nasıl anlarız ben çoklu uydudan azerispace arama yaptım idman ve az tv dışında kanal çıktı daha sonra şifreli idman üzerine gelip 3453450034534500 bunu girdim kaydet dedim olmadı elle girmek için ne yapmalıyım biss key değeri doğru mu[/QUOTE]

acilllll yardımmm

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
Kanalları sil tekrar tarat bakalım çıkacak mı :)

efebakim

0
Üye
19 Şub 2013
13
0
1
ayrıca evdeki yayın merkezi sistem uydu alıcım ye 18000 hdmi cx bu uydu alıcısına modüler kart alsam süper lig macları dışında diger çoğu mac veren kanalları açabilirmiyim hangi modüler katı önerirsinizzz
teşekürler

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
yok abi arattım tekrar çıkmadı idman tv yani bugün tv den bakamıcaz real-gs macını

Türksatta Farda Service diye bir kanal var oradan maçı şifresiz verecek diyorlar,bak bakalım sende çıkacak mı ?(FARDA TV Service) : 11987 H 2222 | TÜRKSAT 3A oda olmaz ise PC den bakarsın artık

efebakim

0
Üye
19 Şub 2013
13
0
1
yani arkadaşlar idman tv veya az tv ye bakabilmek için uydu alıcınızın azeri uydusuna ayarlı olması lazım yani türksat uydularından açamıyorsunuz