Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

ses açma-kısmada kilitlenme

baba muslum

0
Üye
30 Nis 2013
12
0
1
cihazda herbişeyi ayarlayıp izleyeyim diyorum bu kez ses kilitleniyor hayde sil baştan yeniden fabrika ayarı yeniden listele çok uğraştırıyor üç günde ücdefa oldu, tv izleyemez oldum ve aldığıma bin pişmanım çözümü bilen ve öneren varsa yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

pandora99

0
Üye
7 Nis 2013
5
0
1
Pandora uydu alıcısı ısınınca kumandadan kanal değiştiremiyorum.Altına laptop soğutucu alsak fayda eder mi?

rafetabi

0
Üye
19 Ara 2012
7
0
1
NEXT'E BİLDİRDİM...BU HATALARI.....
next pandorada ;
1-Hızlı kanal değiştirmeye kalkınca donup kalıyor ses açılıyor ama sesi kısamıyorsun.işlem yapmıyor kilitleniyor.Cihazı şalterden açıp kapatsan bile durum değişmiyor aynı şekilde ses nerede yüksek bir şekilde kaldıysa azaltılamıyor.anca fabrika ayarlarına dönersen düzeliyor.ama bu seferde yapmak için saatlerini harcadığın kanal listesi için yeniden bidaha uğraşmak zorundasın.
2-Kanal listesi düzenlemek ölüm gibi bişi.Diyelim kanalları arattırdık 450 tane çıktı bunlardan silmek istediklerimiz var silme yerine geldiğimizde kanalların şifreli olduklarını gösteren şifre işareti yok.ama işlem yapmazken var.
3-Kanal listesinden herhangi bir kanalı sıralamak istersen aşağıdan yukarıya taşıyor ama üstte olan kanalları aşağıya taşımıyor.
4-Cihazı şalterden kapattın açtın önce kanalın sesi geliyor sonra görüntü ama görüntü gelir gelmez ekran kapanıyor kararıyor yani bir git gel yaşıyor bir sefere mahsus.
5-Kanal değiştirirken diğer kanala geçtiğinde ekranda tv nin en üstünden altına kadar hafif renkli ve 5 cm. aralıklı bir sarı çizgi oluşuyor kanal açılınca kayboluyor. benim tv bekonun enson modeli olan 120 ekran led tv alalı bir hafta oldu hd kablosu bağlı.tv den değil kesinlikle.
6-Standbay da iken kumandadan açayım diyorsun bir sefer basışta açılması gerekirken bazen 1-2-3 kere kör misali açmıyor cihazı.
7-İp tv de kanal değiştirince kanal değiştirilemiyor diyor bu gayet normal bi durum ama.ip tv den çıkıp tv kanalına dönmesi neden.her seferinde tekrar ip tv menüsüne girip kanalları açıyormu bakmak zorunda kalıyorum.
8-internette bir sayfaya girdin sayfada aşağı, yukarı hareket edicen ok tuşu altındaki,üstündeki hareket tuşları canı isterse çalışıyor.
9-Kanal listesini görmek için ok tuşuna basınca perdenin aşağıya dökülmesi gibi liste dökülüyor.Kanal seçince açması çok uzun kanal değiştirmek baya baya uzun.

kartal_253

0
Üye
23 Ara 2012
2
0
1
aynı sorunlar bendede var birde bunlara ilaveten 2. kumanda varya klavye olan onunla bir yazı yazamıyorum bir harfe basıyorum sanki takılı kalmış gibi ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt böyle oluyo bunlar nasıl çözülecek bilgisi olan varmı .. ? yeni yazılımla düzelir diye umuyorum ama sizce ??

wersin3230

0
Üye
29 Nis 2013
6
0
1
Ses olayini duzeltmek icin ayarlar-av ayarlari-ses modu-ortak olani kanal sec sonra tekrar ortak yap duzelecek.

ufk2000

0
Üye
2 May 2013
11
0
1
bide iptv çok kötü kanalları binbir zahmet hazırlıyorsun ok tamam çalışıyorda ama yeni bi uygulama yukleyince veya cihazı açılıp kapanınca kanal değiştirilemedi yazıyor

cihazı aldığıma pişma oldum.

mega1

0
Üye
9 May 2013
2
0
1
Next Pandora HD

ses sorunu için menü uygulamalar üzerinde iken sesi sonuna kadar acın ve cıkın ses sorunu düzelecektir ben denedim düzeldi

rafetabi

0
Üye
19 Ara 2012
7
0
1
arkadaşım bende aynı problemi yaşadım aldığım yere gittim değiştirdim düzeldi ancak eve gelince bişi fark ettim klavye ayarları varmış ordanda yapılabiliyor eğer klavye kumandada arıza yok ise
,

rafetabi

0
Üye
19 Ara 2012
7
0
1
aynı sorunlar bendede var birde bunlara ilaveten 2. kumanda varya klavye olan onunla bir yazı yazamıyorum bir harfe basıyorum sanki takılı kalmış gibi ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt böyle oluyo bunlar nasıl çözülecek bilgisi olan varmı .. ? yeni yazılımla düzelir diye umuyorum ama sizce ??

arkadaşım bende aynı problemi yaşadım aldığım yere gittim değiştirdim düzeldi ancak eve gelince bişi fark ettim klavye ayarları varmış ordanda yapılabiliyor eğer klavye kumandada arıza yok ise
,