Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next YE-11G Wİ-Fİ Kullanma Klavuzu ve Sürücüleri ( Setup )

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
Next Ye 11 G Wi-Fi Köprü

attachment.php

VoIP ATA, VoIP telefon ve IP kameralara bağlanabilir.
WiFi desteği: AP Client
IEEE 802.11 G/B uyumlu
Şifreleme: WEB ( 64 bit),WEB (128 bit),
Güvenlik erişimi WPA ve WPA2
SSID (Servis Set ID ) desteği
10/100 ethernet kablosu
DC-2.0 güç girişi (dişi)
DC-2.0 güç çıkışı (erkek)

http://www.nextservis.com/dosya/2011/02/11/YE-11G WiFi TURKCE KULLANIM KILAVUZU.pdf

Son düzenleme:

Benhür

0
Üye
14 Şub 2012
19
0
1
Nedir?

Next Ye -11g wifi adaptörünü kullanabilmek için yukarıdaki linkten indirmiş olduğum YE-11G programını kurduğum zaman programın yanında WinPcap diye bir program kuruldu.

WinPcap Programı ile ilgili internette pek iç acıcı şeyler yazmıyor. WinPcap programının next cihazları veya yazılımları ile bir ilgisi varmıdır.

Teşekkürler.

baybalci

0
Üye
15 Ara 2011
63
22
8
Bende kurduğumda winqcap kurulumu oldu.Hiç bir sorun yaratmıyor.Bilgisayar ve ye 11g bir sorun yok.İnternetteki yazılanları bende okudum bir sorunla karşılaşmadım.

mahra

0
Üye
27 Ağu 2012
2
0
1
merhaba
Next Ye 11 G Wi-Fi Köprü Next minix hd kullanamıyorum
gereçler kısmında wifi ayarları pasif.next ye 11 g wi-fi adaptörü bilgisayarda kurdum çalışıyor.adptörün beslemesini uydunun usb sinden yaptım ayrı bir adptörden yaptım olmadı .minix en sürümü mevcut.Bu wi-fi bu next minix ile çalışmıyormu yardımlarınızı bekliyorum.Teşekkürler

Son düzenleme:

akgulmemo

0
Üye
27 Ara 2012
1
0
1
ben ******** 500 e bağladım sürekli cızırtı geliyor.usb ile laptop a bağladığımda ses yok.******** a adaptörle bağladığımda rahatsız edici bir çınlama sesi sürekli devam ediyor.

ewindar

0
Üye
10 Kas 2012
4
0
1
slm. cihazim next 2000cx HDMI. bu aparatla sorunsuz kablosuz ethernet bağlantısı yapabilirmiyim server için.! ilginize Teşekkürler....

baybora72

0
Üye
12 Ara 2013
3
0
1
Merhaba, cihazın yazılımını kurdum. Cihaz ethernet ve usb bağlantısı ile pc ye bağlı sarı ışık yanıyor ama, program cihazı bulamıyor. Wireless i değil daha bu cihazı bulamıyor? Cihaz mı arızalı acaba. 3 Ayrı pc ile de denedim sonuç aynı. Lütfen ivedi yanıt rica ediyorum

baybora72

0
Üye
12 Ara 2013
3
0
1
wireless şifresi girişi sonrası hala bağlanmıyor

Bir kademe ilerledim. Nasıl oldu anlamadım ama, cihaz programda göründü. Son aşamaya geldiğimde wireless şifremi giriyorum. Ama " wireless bağlantısı başarılı" anlamındaki kısma ulaşamıyorum. Sadece konfigürasyon oldu anlamındaki uyarı yazısı çıkıyor. Böyle olunca da cihaz internete bağlanmıyor. Ne yaptıysam olmadı.
Modemden ekstra izin filan mı vermek gerekli acaba?

Teşekkürler

yakamoz79

0
Üye
28 Şub 2013
1
0
1
bu cihazın drevirini kaybetmişdim ve uzun bir süredi bulamıyordum paylaşımınız için çok teşekkür ederim emeğinize sağlık