Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next YE 18500 HD+Plus / Next 20000 HD Yazılım Yükleme Editörü

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
Yeni Next Modelleri olan Next YE 18500 HD+Plus / Next 20000 HD Yazılım Yükleme Editörüdür.

Cihazın çökmesi sonucu açılmadığı durumlarda ''Include Bootloader'' seçeneği işaretlenip yazılımı yükleyerek cihazınızı düzeltebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• yazilim.editor.zip
    285 KB · Görüntüleme: 366
Moderatör tarafında düzenlendi:

usb

0
Üye
7 Ocak 2012
41
2
8
İstanbul
yukardakı edıtoru nerden aldıysam içinde VIRUS var içini temızledıgım halde bı turlu vırusu atamıyorum
ANCA pc den sılınce edıtöru usb duzelıyor
asagıdakı resımde oldugu gıbı

YUKLEYEN ARKADAS PC YE USB YI TAKIP İÇİNE BAKSIN GÖRULECEK RESIMDEKI GIBI

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
Onlar virüs değil, cihaza takıldığında cihazın kendisi bu şekilde dosyalar oluşturarak kayıt vs. için gerekli programcıkları oluşturuyor usb belleğin içine...

İsterseniz boş bir usb belleği cihaza takarak cihaz üzerinden usb bellek içine bir işlem yaptığınızda (kanal yedek alma vs..) kendisinin oluşturduğunu görebilirsiniz..

usb

0
Üye
7 Ocak 2012
41
2
8
İstanbul
Onlar virüs değil, cihaza takıldığında cihazın kendisi bu şekilde dosyalar oluşturarak kayıt vs. için gerekli programcıkları oluşturuyor usb belleğin içine...

İsterseniz boş bir usb belleği cihaza takarak cihaz üzerinden usb bellek içine bir işlem yaptığınızda (kanal yedek alma vs..) kendisinin oluşturduğunu görebilirsiniz..

ustad ıkı haftadır ugrastım olmuyor

vırus olmadanda bu ışlem oluyor zaten

vırus cesıt cesıttır zararsız dedım zaten fakat flas bellegı meşgul edıyor
anca pc den sılersek programı o zaman sılınıyor

kolay gelsın

Son düzenleme: