Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

cihaz açılmıyor

deniz34_ist

0
Üye
18 Haz 2012
28
55
13
arkadaşlar next ye 2000 super hdtv cihazı açtım.cihazın sadece kırmızı ışığı yanıyor.cihaz açılmıyor.önceden boot yazısı görünüyordu sorun nedir.teşekkürler.

sulo_kurt

0
Üye
20 Eyl 2011
2
0
1
44
TURKEY İSTANBUL
Ayni sorun bende de var cihaz standbyda kaliyo display de calismiyo sadece kirmizi isik yaniyo rs 232 kablo ile yazilim atmayi denedim sonuc olumsuz sorun ana karta imis tamire goturdum ana kartin degisecegini soylediler 150 tl fiyat cektiler bende kaldirdim evin bir kosesinde duruyo cay tepsisi olarak kullanirim ileride

Fibbes

0
Üye
27 Tem 2015
1
0
1
tv tamircilerine götür.50 tl gibi bir fiyata arızalanan parçayı değiştirir. o sorun, elektrik gidip gelince devre üzerinde bulunan o parçanın arızalanmasından kaynaklanıyor.

şimşek59

0
Üye
20 Eki 2012
324
166
43
tv tamircilerine götür.50 tl gibi bir fiyata arızalanan parçayı değiştirir. o sorun, elektrik gidip gelince devre üzerinde bulunan o parçanın arızalanmasından kaynaklanıyor.

Next 2000HD TV cihaz kullanıyorum uzun süredir , akşam eve geldim cihazı açtım kanal listesi silinmişti sonra cihazı arkadan kapatıp açtım bir kaç defa boot yazısı geldi sonra loading.. geldi ve açılmadı kırmızı ışıkta kaldı sonra bir kaç kez daha denedim açıldı kanal listesi geri gelmişti ve problem yoktu 5 dakika izledim normal kumandandan kapadım 10 dakika sonra tekrar açtım bu kez açıldı ama ekranda kanal şifreli veya sorunlu yazısı çıkıyordu hangi kanala gelsem hep aynı sonra tekrar kapadım açtım arakadan yine açılmadı bir kaç deneme sonrası açıldı bu kez görüntü var ses yoktu tekrar bir kaç defa arkadan kapadım açtım ama artık hiç açılmıyor sürekli kırmızı ışık yanıyor , bu donanımsal ağırzamı sizce besleme arızası mı yazılımsal düzelebilir mi ? veya elektronikçiye götürsem yapılabilr mi ? dediğiniz gibi ise tv tamircisine hemen yarın götürücem