letiim

0532 614 95 17

dijimemo@hotmail.com

dijimemo@hotmail.com

Next Machina 3D V.I.P. Uydu Alcsnn ne kan zellikleri, neden kullanclarn gzdesi olduu, dier cihazlardan farklar, kullanm kolaylklar, vb. zelliklerin ayrntl anlatld gerek cihaz sahiplerinin gerekse cihaz almay dnenlere yol gsterecek dkman aadadr. Dkmann hazrlanmasnda emei geen @doktor'a teekkrler. Not: Dkman PDF formatldr, bilgisayarnzda/tabletinizde Adobe PDF Reader ykl olmaldr. Dkman yazlmla eklenecek yeni zelliklerle

Bu konu 12070 kez grntlendi 24 yorum ald ...
Neden Next Machina 3D? (Teknik zellikler Resimli Anlatm) 12070 Reviews

Konuyu deerlendir: Neden Next Machina 3D? (Teknik zellikler Resimli Anlatm)

5 zerinden | Toplam: 0 kii oylad ve 12070 kez incelendi.

Karbon - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    Administrators
    yelik tarihi
    22.Ekim.2011
    Nereden
    stanbul
    Beenmi
    6,452
    Teekkr Alm
    1,776
    @Karbon
    Tecrbe Puan
    83

Standart Neden Next Machina 3D? (Teknik zellikler Resimli Anlatm)

Next Machina 3D V.I.P. Uydu Alcsnn ne kan zellikleri, neden kullanclarn gzdesi olduu, dier cihazlardan farklar, kullanm kolaylklar, vb. zelliklerin ayrntl anlatld gerek cihaz sahiplerinin gerekse cihaz almay dnenlere yol gsterecek dkman aadadr.

Dkmann hazrlanmasnda emei geen @doktor'a teekkrler.

Not:

• Dkman PDF formatldr, bilgisayarnzda/tabletinizde Adobe PDF Reader ykl olmaldr.
    • Dkman yazlmla eklenecek yeni zelliklerle belirli aralklarla gncellenecektir.

ayhaneti (19.Austos.2016), collo1 (15.Ocak.2016), denizci56 (28.Kasm.2016), DOST_6080 (17.Nisan.2016), erdin (04.Eyll.2016), haydar1966 (16.Austos.2016), kara421903 (04.Eyll.2016), kursun10 (10.Eyll.2016), largee (27.Eyll.2016), mhaluksen (16.Austos.2016), muhasebe73 (11.Ekim.2016), ozgurizmir (28.Kasm.2016), springy25 (27.Eyll.2016), tomyblack (25.Eyll.2016), UYDU07 (17.Austos.2016) Bunu beendi.
    Beendiiniz yorumlar iin mesajn sa alt ksmnda bulunan ikonuna tklayarak TEEKKR edebilirsiniz.

Ltfen sorularnz zel msaj (PM) ile sormak yerine, foruma yaznz ki verilecek cevaplardan herkes faydalansn.

apolermi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    Katlmc ye
    yelik tarihi
    04.Eyll.2016
    Beenmi
    1
    Teekkr Alm
    9
    @apolermi
    Tecrbe Puan
    2

ben tam olarak kendimi ifade edemedim galiba. ben imdi sirus hotbird turksattaki kanallar hi cihaza anten kablosu balamadan im-nternet araclyla (p tv yada server la)izleyebilirmiyim.ltfen vevap yazn

gokbel - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    Katlmc ye
    yelik tarihi
    03.Kasm.2016
    Nereden
    istanbul
    Beenmi
    30
    Teekkr Alm
    45
    @gokbel
    Tecrbe Puan
    1

Alnt apolermi Nickli yeden Alnt
    ben tam olarak kendimi ifade edemedim galiba. ben imdi sirus hotbird turksattaki kanallar hi cihaza anten kablosu balamadan im-nternet araclyla (p tv yada server la)izleyebilirmiyim.ltfen vevap yazn
    merhaba ,arkadam haydar usta gerekli aklamay yapm,

DOST_6080 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    zel ye
    yelik tarihi
    05.ubat.2015
    Nereden
    TRKYE CUMHURYET
    Ya
    52
    Beenmi
    13,206
    Teekkr Alm
    2,227
    @DOST_6080
    Tecrbe Puan
    36

Alnt haydar1966 Nickli yeden Alnt
    Sizede merhabalar arkadam anak anten balanmadan brakn bu cihaz hi bir cihazda hi bir uydunun yaynlarn izleyemezsiniz.! Fakat cihazn sahip olduu IP tv destei sayesinde NTERNET ile salam bir SUNUCU bulabilirseniz birok uydunun yaynlarn izleyebilirsiniz.Ama unu hi bir zaman unutmayn lkemizin uanda iinde bulunduu NTERNET-GERE nedeniyle zaman zaman sorun yaamanz iten bile deildir.Haa ne zaman AVRUPA yada teknolojik balamda bizden stn olan lkeler seviyesine gelirsek ite o zaman bu mmkn olabilir.! Dier sorunuza gelince evet bu cihazlar yazlm desteine sahip uygun WF yardm ile internete balanabilmektedir...
    Alnt DOST_6080 Nickli yeden Alnt
    yaznz biraz kapal: (anak anten balamadan turksat hotbir i sirus u izletebilirmiyim.)
    izleyebilmek iin ;
    anak anten baglamadan izlemek mmkn machina3d ayarlarndan uydu anten blmn kapatrsn .cretli kaliteli server bulursun ptv olarak izlersin.(Yurt dnda sorunsuz izlersin kaliteli bi serverla anlarsan)
    Teoride olabilir fakat Trkiyede yayorsan sorunlar balar.yleki ; internet hzn sknt karr (ki yurt ii kaliteli server bulmak zorundasn server k hz yksek olmal trksat hotbrt genelde olur sirius astra 4a olan ve *trksat tm paket aratr).

izletebilmek iin sorduysan mmkn ayn ag zerinde olan next 2000 internet machina alrsn 1 cihazn server olur dier 4 cihaz ayn agda bagl olmak kaydyla bireysel olarak farkl ptv kanallarn seyreder. (Ayrnt iin Next 2000 HD Minix Internet Machina TEKNK ZELLKLER

@apolermi

Size cevap veriliyorda
    takip etmiyorsunuz cevaplar

DOST ; DNDN ANDA YANINDA OLANDIR.

apolermi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    Katlmc ye
    yelik tarihi
    04.Eyll.2016
    Beenmi
    1
    Teekkr Alm
    9
    @apolermi
    Tecrbe Puan
    2

bi soru daha cretli server alrsam anak balamadan stte saydm uydular izleyebilirmiyim.imdi benim sorunum anak anten balama gibi bir ansm yok.onun iin sizi byle rahatsz ettim

haydar1966 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    Co-Administrator
    yelik tarihi
    05.ubat.2015
    Nereden
    stanbul
    Ya
    50
    Beenmi
    5,214
    Teekkr Alm
    2,694
    @haydar1966
    Tecrbe Puan
    42

bi soru daha cretli server alrsam anak balamadan stte saydm uydular izleyebilirmiyim.imdi benim sorunum anak anten balama gibi bir ansm yok.onun iin sizi byle rahatsz ettim
    Maalesef kardeim ANAK YOKSA UYDU YAYINIDA YOK DEMEKTR..! Yani bu durumda cretli bir Ccam serverde alsanz hi bir iinize yaramaz bouna para vermi olursunuz...

Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan Birinci 123

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)