Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Adroid cihazlardan NextStar YE-18000HD Serileri için Uzaktan Erişim Uygulaması(apk.)

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,443
113
Android cihazlar için uydu alıcınıza uzaktan erişim uygulamasıdır. Android işletim sistemi olan cihazlara yüklenir(Telefon, Tablet). Aynı İnternet ağ içinde Android işletim sistemi kullanan cihazlarınızdan uzaktan kumanda uygulamasını çalıştırarak uydu alıcısını telefon yada tabletinizden kontrol edebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Android_rcu_Next&NextStar.zip
    354.2 KB · Görüntüleme: 358

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
624
783
93
NextStar YE-18000 HD Serilerine Android Kumanda Uygulaması Resimli.

Arkadaşlar bilindiği üzere NextStar YE-18000 HD Serilerine Android Kumanda Uygulaması geldi. bu uygulama ile android işletim sistemli cep telefonu ve tablet bilgisayarlarımız ile uydu alıcımızı kumanda edebiliyoruz. NextStar YE-18000 HD serisinde kutu içeriğinden 2 adet kumanda çıkmakta, uygulamadada biri portable, diğeri full foksiyonlu 2adet kumanda seçeneği var. Kumanda uygulamasını ve ekran görüntüleri ekte mevcuttur.

Ekteki "android.rcu" isimli uygulamayı indirip, android işletim sistemli cep telefonu yada tablet bilgisayarımıza kuruyoruz, uygulamayı çalıştırıp "scan" yazan butona tıklıyoruz, bir kaç saniye içinde ekranda "uydu alıcımızın ip" adresi görünüyor, cihazımızın "ip" adresinin üzerine tıklıyoruz ve "portatif kumanda" karşımıza çıkıyor, dilerseniz seçeneklerden kumanda tipini "Full" olarak değiştirip tam foksiyonlu kumanda moduna geçebilirsiniz.

Uygulamanın başlangıcı ve bağlantı şekli.
dx6rp.png

Portatif kumanda.
dx70k.png

Full foksiyonlu kumanda.

dx71u.png

dx72r.png

dx7bh.png

emreas81

0
Üye
2 Eki 2015
5
0
1
Uyduya yazilim atarken yanliş yazilim atmişim ve uydu kapandi fişe taktigimda hiç işik yanmiyor ne yapmam lazim